جمعه , ۶ اردیبهشت ۱۳۹۸

آئین افتتاح ارتقای هتلینگ بیمارستان ولیعصر(عج) قائمشهر برگزار شد

آئین افتتاح استانداردسازی، توسعه اورژانس و ارتقای هتلینگ بیمارستان منطقه ای ولیعصر(عج) قائمشهر با حضور علی ربیعی وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی و مسئولان استانی و شهرستانی در این شهرستان برگزار شد.

به گزارش قائم خبر، استانداردسازی، توسعه اورژانس و ارتقای هتلینگ بیمارستان منطقه ای ولیعصر(عج) قائمشهر از فضای ۵۰۰ مترمربع به ۲۶۰۰ مترمربع ارتقا یافت و هزینه ای بالغ بر ۵ میلیارد تومان دربرداشت.

معاون درمان و تامین اجتماعی مازندران از ارتقای هتلینگ بیمارستان‌های تامین اجتماعی این استان با اعتباری بالغ بر ۶ میلیارد تومان خبر داد.

خورشیدی در آئین افتتاح استانداردسازی، توسعه اورژانس و ارتقای هتلینگ بیمارستان منطقه‌ای ولیعصر(عج) قائمشهر، اظهار کرد: این پروژه در اسفند سال گذشته آغاز شد و از ۵۰۰ مترمربع به ۲۶۰۰ مترمربع فضای فیزیکی ارتقا یافت.

وی با بیان اینکه این اورژانس از لحاظ تجهیزات و فضای محیطی یکی از بهترین مراکز کشور است، تصریح کرد: در سال ۹۴ پروژه قلب این مرکز افتتاح شد و هیچ مرکز جراحی قلب به این سرعت مورد اعتماد مردم قرار نگرفت.

معاون درمان و تامین اجتماعی مازندران با اشاره به اینکه مرکز قلب این بیمارستان در آبان ماه سال ۹۴ افتتاح شد، خاطرنشان کرد: در مرکز قلب بیمارستان ولیعصر(عج) قائمشهر، ۱۳۰۰ مورد جراحی قلب و هزار مورد آنژوگرافی و آنژوپلاستی انجام گرفت.

خورشیدی با بیان اینکه پذیرش بیمار از سراسر کشور در این بیمارستان، صورت می گیرد، گفت: جراحی تخصصی مغز در این بیمارستان برای ۵۵۰ بیمار انجام شد که ۲۸۰ مورد آن از خارج از مازندران به این مرکز آمده اند.

وی یادآور شد: در تامین تجهیزات پزشکی برای این بیمارستان هیچگونه کوتاهی نشده است و مجموعه کارهایی که در این مرکز صورت گرفت آن را به یکی از شاخص ترین بیمارستان‌های کشور تامین اجتماعی مطرح کرده است.

معاون درمان و تامین اجتماعی مازندران گفت: ارتقای هتلینگ هر ۵ بیمارستان تامین اجتماعی مازندران با اعتباری بیش از ۶ میلیاد تومان صورت گرفت.

همچنین ببینید

تجلیل از برترین سخنرانان موسسه سخنوران حرفه ای

در آیینی با حضور جمعی از مسولان شهرستانی از برترین سخنرانان موسسه سخنوران حرفه ای …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

2 + 9 =