آموزش وردپرس
abdolah_razian

آب پاکی رضیان بر روی دست البرز مرکزی سوادکوه

  • البرز مرکزی به دوران رونق گذشته باز نمی‌گردد
  •  پیگیری وضعیت بیمارستان شهدای زیرآب و قول راه‌اندازی کلینیک تخصصی
  • گازرسانی تا آلاشت و استفاده از توانمندی‌های گردشگری

به گزارش قائم خبر، عبدالله رضیان عصر روزگذشته در جمع مردم زیراب سوادکوه با گرامیداشت شب‌های قدر و شهادت حضرت علی (ع) و شهادت شهید بهشتی و ۷۲ نفر از یارانش، اظهار کرد: مردم ارزشمند و رهبری عالمانه مقام معظم رهبری به‌عنوان دو عنصر اصلی موفقیت و دوام انقلاب اسلامی در طول ۳۸ سال اخیر با وجود دشمنی‌های دشمنان بوده است.

نماینده قائم‌شهر، سوادکوه، جویبار، سیمرغ و سوادکوه‌شمالی در مجلس شورای اسلامی با اشاره به دیدگاه مقام معظم رهبری درباره وجود دو مشکل عمده رکود و بیکاری در کشور و نامگذاری امسال به سال اقتصاد مقاومتی، اظهار کرد: مسئولان در سال اقتصاد مقاومتی اقدامات عملیاتی انجام دهند و مشکل بیکاری و سختی معیشت از مهم‌ترین مشکلات سوادکوه است.

رضیان از برگزاری جلسات مستمر درباره وضعیت البرز مرکزی خبر داد و با بیان اینکه قول داده شد که کارخانه زغال‌شویی تا پایان امسال راه‌اندازی شود، افزود: البرز مرکزی به دوران رونق گذشته باز نمی‌گردد ولی ما پیگیر اجرایی شدن دغدغه مردم و جوانان هستیم.

وی به پیگیری وضعیت بیمارستان شهدای زیراب اشاره کرد و با بیان اینکه رئیس دانشگاه علوم پزشکی مازندران در جلسه اخیر، قول راه‌اندازی کلینیک تخصصی تا هفته دولت امسال و ساماندهی بخش اورژانس، سی‌تی‌اسکن و جراحی عمومی با کادر درمانی مناسب را به ما داد، بیان کرد: ساماندهی اختلاف مردم با منابع طبیعی برای اجرایی شدن تبصره ماده ۵۴ نیز از پیگیری‌های ما در مدت فعالیت از زمان انتخابات تاکنون بود.

عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی اشاره به دستور کار بودن برنامه ششم توسعه در مجلس و پیگیری برای گنجاندن طرح‌های توسعه در قالب سند چشم‌انداز، گفت: گازرسانی تا آلاشت و استفاده از توانمندی‌های گردشگری و اتمام تعریض محور سوادکوه تا پایان سال نیز از اولویت‌های ما در مجلس شورای اسلامی است.

همچنین ببینید

KHODKOSHI

خودکشی دختر ۱۸ ساله با پرش از ساختمان ۵ طبقه

قائم خبر دختر جوانی در امیرکلا از ساختمان ۵ طبقه به پایین پرید و جان …

۲ دیدگاه

  1. عبدالخالق قربانی

    دکتر یادم نمیره وقتی به عنوان رئیس ستاد شما از اون دو نفر پشت سرت تو عکس درخواست رای به شما را کردم نبودی ببینی چه فحش ها که بهت نمیدادن هه خیلی جالبه . در ضمن سعی نکن با بیان مشکلات سطح مطالبات مردم سوادکوه رو پایین بیاری .

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *