آموزش وردپرس
atash-suzi

آتش سوزی در محله لیلی آباد قائم شهر

رخداد حادثه در ساعت ۱۱:۵۱ دقیقه روز چهارشنبه بیست وپنجم آذرماه در محله لیلی آباد کوچه شهید جوادی بروز کرد و یک آپارتمان ۶واحده دچار آتش سوزی شد.

 ستاد فرماندهی آتش نشانی بلافاصله پس از دریافت خبر ،آتش نشانان ایستگاه شهیدان جهانیان و ساداتی را به محل حادثه اعزام کرد.آتش نشانان پس از رسیدن به محل حادثه به دو گروه تقسیم شدند .یک گروه به ایمن سازی واطفاء حریق و گروه دیگر به نجات مصدومان احتمالی در طبقات مشغول شدند.

 آتش سوزی از حیاط خلوت کنار آپارتمان شروع شده و با سرایت به ایزوگام ساختمان ،به واحدهای بالایی نیزسرایت کرد.متاسفانه در این آتش سوزی از پنجره واحدها آتش و دود وارد شده وکل ساختمان را فرا گرفت.آتش نشانان با استفاده از تجهیزات خاموش کننده و لوله کشی لوله های آبرسان حریق را مهار و از گسترش آن به ساختمان های کناری جلوگیری کردند.ازدحام مردم در این حادثه مانع از کار آتش نشانان بود،کوچه های باریک و پارک خودروها در کوچه نیز مانع از ورود خودروهای آتش نشانی برای آبرسانی بود.

 آتش نشانان پس از یک ساعت عملیات بی وقفه آتش را مهار و کاملا خاموش کرده و پس از تخلیه دود ناشی از حریق و اطمینان از عدم بروز خطرات احتمالی وهمچنین بازدید از همه ی ساختمان های مجاور به ماموریت خود پایان دادند.خوشبختانه در این حادثه کسی صدمه ندید و خسارت مالی بر جای ماند .علت آتش سوزی توسط کارشناسان آتش نشانی در حال بررسی می باشد.

IMG_0936

IMG_0943

IMG_0950

IMG_0953

IMG_0965

IMG_0980

IMG_0984

IMG_0986

IMG_0994

IMG_0996

IMG_1003

IMG_1038

IMG_1046

همچنین ببینید

KHODKOSHI

خودکشی دختر ۱۸ ساله با پرش از ساختمان ۵ طبقه

قائم خبر دختر جوانی در امیرکلا از ساختمان ۵ طبقه به پایین پرید و جان …

۳ دیدگاه

  1. خداوند به ماموران آتشنشانی سلامتی بده .این خونه مجتمع ماست .یعنی دیوار به دیوارمان

  2. از ماموران محترم اتشنشانی نهایت سپاس و داریم ولی از اداره اتشنشانی نهایت شکایت و گله و داریم ب دلیل عدم تجهیز ماموران! چطور ماموران با حداقل تجهیزات قادر به کنترل اتشی به این مهیبی باشند! کپسول خالی شیلنگ اب کوتاه و… .لطفن رسیدگی کنید تا این عدم تجهیزات منجر به خسارات جانی نشود.

  3. من ساکن این مجتمع هستم تجهیزات اداره اتش نشانی ضعیف بود. چرا اداره اتش نشانی نباید نردبان بلند داشته باشد؟ ایا نردبان ۲ متری برای خاموش ساختمان ۳ طبقه کفایت می کند؟ چرا ماسک ماموران نباید سالم باشد؟ چرا مامور برای ورود به واحد ها از ساکنین تقاضای چراغ قوه می کند؟ چرا باید شیلنگ اب کوتاه باشد؟ چرا کپسول خالی بود؟
    اگر تجهیزات اتش نشانی کامل بود ساختمان به این صورت خسارت نمی خورد.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *