آموزش وردپرس
atash

آتش سوزی واحد مسکونی در خیابان صالحی مازندرانی قائمشهر

قائم خبر:ساعت ۱۳:۲۹ دقیقه سه شنبه هفدهم فروردین ماه ،پس از تماس شهروندان با سامانه ۱۲۵ مبنی بر آتش سوزی در خیابان آیت ا… صالحی مازندرانی آتش نشانان دو ایستگاه اعزام شدند.

ستاد فرماندهی پس از دریافت خبر بلافاصله آتش نشانان ایستگاه شهید کلامی و شهید جهانیان را به محل حادثه اعزام نمود .آتش سوزی در خانه ای که بر بلای چند واحد تجاری واقع بود بروز کرد و به دلیل بافت قدیمی خانه و سقف چوبی آن موجب سرعت گسترش آتش شد و خانه ها و واحدهای تجاری مجاور را تهدید می کرد.

آتش نشانان پس از رسیدن به محل حادثه گروه اول به ایمن سازی محیط پرداخته و تخلیه ساکنین خانه را برعهده گرفتند.گروه دیگر با استفاده از تجهیزات خاموش کننده به اطفاء حریق مشغول شدند و با استفاده از لوله های آبرسان آب را در چند ثانیه به پشت بام خانه رساندند تا با استفاده از آن حریق را مهار و کاملا خاموش نمایند.

این حادثه و علت بروز آتش سوزی توسط کارشناسان آتش نشانی در حال بررسی می باشد.خوشبختانه در این آتش سوزی کسی آسیب ندید و خسارت مالی در اثر حریق بوجود آمد و سقف خانه و تعدادی از لوازم خانه دچار حریق گردید و دود ناشی از حریق کل خانه را فرا گرفت.

با تلاش آتش نشانان حریق پس از یک ساعت عملیات بی وقفه کاملا مهار و خاموش گردید و از سرایت آن به دیگر واحدهای تجاری و مسکونی جلوگیری شد.

IMG_3350

IMG_3360

IMG_3359

IMG_3352

IMG_3369

IMG_3379

IMG_3376

IMG_3385

IMG_3374

IMG_3388

IMG_3390

IMG_3393

IMG_3410

IMG_3396

همچنین ببینید

KHODKOSHI

خودکشی دختر ۱۸ ساله با پرش از ساختمان ۵ طبقه

قائم خبر دختر جوانی در امیرکلا از ساختمان ۵ طبقه به پایین پرید و جان …

یک دیدگاه

  1. البته من خودم اونجا بودم آتش نشانها خیلی زحمت کشیدند
    تا جایی که یه مصدوم هم دادن

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *