دوشنبه , ۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۸

آتش سوزی واگن قطار در ایستگاه قائمشهر

شرکت راه آهن شمال کشور ادعای بعضی از رسانه ها و شبکه های اجتماعی درباره آتش سوزی واگن قطار در ایستگاه راه آهن قائمشهر را تکذیب و اعلام کرد که این آتش سوزی مربوط به برگزاری مانور آمادگی در برابر حوادث بود .

 

برخی از شبکه های اجتماعی از امروز چهارشنبه مدعی آتش سوزی در واگن قطار در یکی از ایستگاههای راه آهن قائمشهر شدند. مدیر کل شرکت راه آهن شمال کشور به خبرنگار ایرنا گفت : برای آمادگی هر چه بیشتر آتش نشانان و عوامل تیم امداد شرکت راه آهن هنگام وقوع حادثه آتش سوزی بنا به درخواست آتش نشانی قائمشهر این مانور صبح امروز در یکی از ایستگاه های این شهر برگزار شد .

یوسف گران پاشا افزود : براساس هماهنگی های صورت گرفته با شرکت راه آهن شمال و ایستگاه راه آهن قائمشهر ، این مانور با آتش زدن واگن یکی از قطارها انجام شد و تیم های سازمان آتش نشانی به همراه نیروهای عملیاتی راه آهن برای اطفای حریق فرضی وارد عمل شدند .
وی ادامه داد : برگزاری مانور اطفای حریق و مقابله با آتش سوزی به صورت همیشگی و مداوم با همکاری سازمان های آتش نشانی در ایستگاه های مختلف راه آهن مازندران برگزار می شود .

مدیر کل راه آهن شمال گفت که برگزاری این مانورها در افزایش توان تیم های عملیاتی شرکت راه آهن و نیز آمادگی بیشتر نیروهای آتش نشان تاثیر خواهد گذاشت .
مسیر ریلی شرکت راه آهن شمال به طول ۴۰۰ کیلومتر ازگرمسار در استان سمنان آغاز می شود و تا گلوگاه در استان مازندران ادامه دارد .
بیش از ۲۰ ایستگاه راه آهن در این طول مسیر وجود دارد .

همچنین ببینید

تساوی پرگل نساجی و سپیدرود؛روز بدشانسی نساجی

قائم خبر – میلاد اکبری: در هفته چهاردهم رقابت‌های لیگ برتر فوتبال کشور، جام خلیج …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

8 + 8 =