آموزش وردپرس
bashgah-nassaji

آخرین اخبار باشگاه نساجی قائمشهر

*احمد سعادتمند سه شنبه ۲۵ تیر اعلام کرده بود که  وضعیت تیم نساجی تا پایان هفته مشخص می شود اما چند روزیست که از تاریخ مقرر میگذرد و خبری از ادعای وی در مورد تیم ریشه دار و پرهوادارنشده است. شنیده ها حاکیت از آن دارد که این کار سعادتمند برای خوشحال نمودن مهدی پرهام می باشد.

* اسماعیل اسماعیلی ، سرمربی فصل گذشته تیم نساجی ، طی حکمی از کمیته انظباطی ، تیم نساجی را به پرداخت ۱۷۰ میلیون تومان محکوم کرد.

* یونس گرائیلی لیست بازیکنان درخواستی خود را به باشگاه اعلام کرده است که مدیرعامل تیم با بازیکنانی همچون آقایان عیسی پرتو، مرتضی غلامعلی تبار، محسن پورحاجی، مصطفی عاقلی ، سجادکرمان، حسن نجفی، اصغر نادعلی ، محمد مولا و… صحبت های مقدماتی را انجام داده است.

* مصطفی نوربخش هافبک جوان فصل قبل نساجی و همچنین محمد نژادمهدی دفاع خوش استیل این باشگاه سه سال دیگر قرار داد خود را با این باشگاه تمدید کردند.

* اردلان کلوانی،بازیکن فصل قبل امیدهای نساجی ، به تیم بزرگسالان نساجی پیوست.

* به گزارش سایت رسمی فدراسیون، سازمان لیگ آزادگان زمان شروع مسابقات لیگ دسته اول فوتبال کشور را اواخر شهریور ۹۲ اعلام کرده است.

* طی حکمی از سوی “محمد علی قنبری” مدیرعامل موسسه فرهنگی ورزشی نساجی مازندران، مسعود علیپور خنکدار بعنوان سرپرست جدید تیم بزرگسالان نساجی منصوب گردید.مدیرعامل باشگاه نساجی در خصوص انتخاب برادرزاده یکی از نمایندگان مجلس و اینکه روابط سیاسی بر روابط فوتبالی ترجیح داده شده است،میگوید: هیچگونه سفارشی نشده و این انتخاب ، یک انتخاب کاملا فوتبالی بوده است. آقای مسعود علی پور بازیکن سابق تیم نساجی بودند که دارای مدرک فوق لیسانس علوم ورزشی بوده و از روابط عمومی بالائی نیز برخوردارند که توانایی سرپرستی تیم بزرگ نساجی را دارند.

* صداقت سرمربی تیم فوتبال نوجوانان نساجی مازندران شد.صداقت از پیشکسوتان تیم نساجی بوده و دارای مدرک مربیگری B آسیا و از مربیان فوتبال قائمشهر به شمار می‌رود.محمدباقر آهنگران و عباس شکری به‌عنوان مربی در کادر فنی تیم فوتبال نوجوانان، نساجی را در فصل جاری همراهی خواهند کرد.

همچنین ببینید

KHODKOSHI

خودکشی دختر ۱۸ ساله با پرش از ساختمان ۵ طبقه

قائم خبر دختر جوانی در امیرکلا از ساختمان ۵ طبقه به پایین پرید و جان …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *