آموزش وردپرس

آسفالت ۸۵ درصد از راه‌های روستایی قائم‌شهر

قائم خبر: به نقل از روابط عمومی اداره‌کل راه و شهرسازی مازندران، محمدمهدی خناری اظهار کرد: راه روستایی به عنوان قسمتی از توسعه روستایی، یکی از فعالیت‌ها و وظایف وزارت راه و شهرسازی را تشکیل می‌دهد.

وی افزود: اقدامات در این بین شامل احداث، آسفالت و نگهداری راه‌های روستایی از جمله ترمیم و لکه‌گیری آسفالت، خط‌کشی راه‌های آسفالته، نصب علائم، شانه‌سازی و پاک‌سازی حریم راه‌های روستایی است.

خناری گفت: اداره راه و شهرسازی قائم‌شهر اقدامات گسترده‌ای را در زمینه عملیات بهسازی و آسفالت راه‌های روستایی این شهرستان در دستور کار خود دارد که از جمله آن می‌توان به عملیات بهسازی و آسفالت راه‌های روستایی سمناکلا، آبمال و تالارپشت به طول هفت کیلومتر اشاره کرد.

رئیس اداره راه و شهرسازی شهرستان قائم‌شهر اظهار کرد: از ۷ هزار و ۷۰۷ کیلومتر راه روستایی موجود در مازندران ۲۵۶ کیلومتر در این شهرستان بوده که از این مقدار ۸۵ درصد آسفالته است.

وی درباره دیگر اقدامات ایمن‌سازی محورهای زیرپوشش، گفت: نصب چراغ چشمک‌زن در محورهای قائم‌شهر ـ کیاکلا، روستای ده‌کلا، جاده نظامی، روستای صنم و حاجیکلا ارزلو از جمله اقدامات ایمن‌سازی این اداره است.

همچنین ببینید

KHODKOSHI

خودکشی دختر ۱۸ ساله با پرش از ساختمان ۵ طبقه

قائم خبر دختر جوانی در امیرکلا از ساختمان ۵ طبقه به پایین پرید و جان …

۲ دیدگاه

  1. شما داخل شهر اسفالتاشو درست کن نمیخواد روستاهارو درست کنی ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ابمال که پر از چاله چولست ؟؟؟؟؟؟؟ نمیدونم کجایه ابمالو میگه اما یه نگاه بنداره داخل شهر بهتره . تا چه اندازه فریب

  2. آبمال که پر از چاله هست>به داد راه روستای آبمال برسین

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *