آموزش وردپرس
asfalt

آغاز آسفالت خیابانهای قائمشهر

رحیمی معتقد است: آسفالت مناسب معابر و خیابانهای شهر یکی از خواسته های درست و منطقی شهروندان از شهرداری است. در این بین چیزی که بسیار مهم بنظر میرسد ویژگیهای یک شهر زیبااست که علاوه بر مولفه های متعدد ،وضعیت آسفالت خیابانها و معابر شهری است که تاثیر زیادی بر منظر شهر از نگاه هر شهروند دارد.

سرپرست شهرداری قائم شهر افزود : در راستای بهسازی معابر، تسهیل در تردد شهروندان و وسایط نقلیه، عملیات ترمیم مسیر و آسفالت معابر اصلی و فرعی سطح شهر، با تلاش و همت پرسنل شهرداری ادامه دارد.

وی افزود : خدمات رسانی بهینه و کسب رضایتمندی شهروندان از اولویتهای اجرای این طرح است ودرجهت بهبود چهره عمومی شهر و ارتقاء کیفیت زندگی شهروندان، بهسازی و مرمت آسفالت معابر فرعی و کوچه های سطح شهر نیز بلافاصله بعد از اتمام معابر اصلی، به صورت جهادی انجام خواهد شد کما اینکه در حد توان این روند آغاز شده است.

رحیمی رضایتمندی شهروندان را سرمایه و تکیه گاهی برای شهرداری قائم شهر برشمرد و ادامه داد: تلاش می شود تا با جلوگیری از کنده کاری های بی جا و مدیریت حفاری های اجتناب ناپذیر، از تخریب آسفالت خیابان ها و معابر عمومی جلوگیری شود.

وی تصریح کرد : علاوه بر آسفالت، چندین اکیپ دیگرنیزدر سطح شهر مشغول لکه گیری و درز گیری معابر سطح شهرهستند و با تمام تلاش سعی در برطرف نمودن نواقض خیابانها و معابر هستیم تابتوانیم رضایت شهروندان را بدست آوریم .

سرپرست شهرداری قائم شهر اظهار داشت: هم اکنون روکش آسفالت میدان امام(ره)- حریم راه آهن- کوچه های خرم – شهید بی باک با تناژی به وزن ۵۵۰ تن و در مساحتی معادل ۳۵۰۰ متر مربع صورت گرفته است.

 DSC_3555-2

DSC_3607-5

DSC_3560-3

DSC_3567-4

همچنین ببینید

KHODKOSHI

خودکشی دختر ۱۸ ساله با پرش از ساختمان ۵ طبقه

قائم خبر دختر جوانی در امیرکلا از ساختمان ۵ طبقه به پایین پرید و جان …

یک دیدگاه

  1. ببخشد جناب شهردار جدید.خیلی خیلی عذر میخوام.امیدوارم به گوش شما برسونند که متاسفانه ایراد کار فقط عدم اراده برای اجرای پروژه های اینچنینی نیست.چون اراده را شما دارید.اما مشکل اصلی نیروهای ناکار آمد.عدم هماهنگی دستگا ه های دیگر با شهرداری ،عدم توانمندی علمی و عملی پیمانکاران پروژه های شهرداری هستند.برای مثال کافیست به یکی از خیابان های آسفالت شده مراجعه کنید.برای مثال خیابان قائم محله.یا لکه گیری های مسیرهای کنار راه آهن.ابتدای خیابان کارگر حد فاصل چها راه جویبار تا روبروی کوچه آلمانیها که برای کار عمرانی کنده کاری شد و بعد روکش آسفالت.کیفیت کار در قائم محله وحشتناک و غیر قابل قبوله.به نظر شما هزینه کردن بدون نظارت صحیح در اجرا که موجب دوبار بلکه سه یا چهار بار کاری میشود درست است؟پیشنهاد میکنم یا با پیمانکارانی قرارداد ببندید که در شهر های بزرگ سابقه کار داشته باشند و یا ناظرینی را استخدام کنید که مو را از ماست بیرون بکشند.نه اینکه هم کارفرما اصطلاحاً سنبل کاری کند و ناظر هم نظارت بر سنبل کاری.اگر مردم را سرمایه ی شهر میدانید آگاه باشید که از سرمایه ی ریالی همین مردم خرج آسفالت و خدمات بی کیفیت دیگر می شود.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *