آموزش وردپرس
IMG_8098

آغاز دور برگشت ، با یک امتیاز شیرین خارج از خانه

نساجی دور جدید مسابقت لیگ دسته اول را با کسب یک امتیاز شیرین آغاز کرد…

نساجی اسپرت؛ بعد از تعطیلی سه هفته‌ای، از امروز باز هم شور و هیجان به مسابقات لیگ دسته اول بازگشت و تیم‌ها بازی‌های خود را در شهرهای مختلف کشور آغاز کردند. نساجی امروز با حضور بیش از ۱۰۰ هوادار خود در اراک مهمان تیم آلومینوم این شهر بود. درحالی که واپسین دقایق بازی، این دیدار بدون گل درجریان بود دو تیم هرکدام یک گل زدند تا با تقسیم امتیاز بازی به پایان برسد. تک گل نساجی را حمید کاظمی به‌ثمر رساند.

ترکیب نساجی:

سعید ابراهیم‌پور – عیسی پرتو – میلاد احمدی – میثم تیموری – ادریس کوچکی – میثم خداشناس – امین شجاعیان (محمد صالحی ۸۶) – حسین امامیان (سجاد اژدر ۷۸) – شاهین مجیدی – محمد قاسمی‌نژاد (هانی اسماعیلی ۷۶) – حمید کاظمی

نیمکت: وحید مهدی‌خانی – وحید همراز – امیرحسین طاحونی – کیوان وحدانی

کارت زرد:

ادریس کوچکی

گل:

۱ – ۰ ؛ دقیقه ۹۰ – بابک مرادی: شوت محکم زمینی از فاصله بیش از ۲۵ متری دروازه نساجی، بعد از برخورد توپ به زمین در یک قدمی دروازه شرایط کنترل را برای ابراهیم‌پور سخت کرد تا بعد از دفع ناقص و برخورد توپ به طاق دروازه وارد دروازه نساجی شود.

۱ – ۱ ؛ دقیقه ۹۲ – حمید کاظمی:حرکت شاهین مجیدی از سمت چپ دفاعی آلومینیوم و پاس عرضی رو به عقب به حمید کاظمی و سپس شوت فنی آرام این بازیکن به سمت گوشه‌ی دروازه‌ی حریف.

شرح بازی:

دو تیم درحالی بازی را شروع کردند که تا پایان پانزده دقیقه نخست بازی این تیم میزبان بود که بیشتر توپ و میدان را در اختیار داشت و موفق شد در همین دقایق چهار کرنر هم بر روی دروازه‌ نساجی ارسال کند که البته حاصلی برای آلومینوم به همراه نداشت. از دقیقه ۱۵ تا انتهای نیمه اول این نساجی بود که کاملا حاکم بر زمین بود و میدان‌داری می‌کرد. مالکیت توپ بالای نساجی در این دقایق باعث شد کمتر توپ از نیمه زمین خارج شود. نساجی در این سی دقیقه سه موقعیت خطرناک هم بر روی دروازه آلومینیوم ایجاد کرد اما موفق نبود سودی ببرد. در یکی از همین صحنه‌ها حسین امامیان در موقعیت عالی خود می‌توانست دروازه حریف را بازکند اما نتیجه‌ای دربر نداشت.

نیمه دوم بازی به مراتب کسل‌کننده‌تر از نیمه اول دنبال شد. تا آخرین ثانیه‌های وقت قانونی بازی، کاملا در تعادل بودند و هیچ موقعیت جدی هم روز دروازه هدیگر خلق نکردند. بعد از دو تعویض نساجی در دقایق ۷۶ و ۷۸ و سپس آخرین تعویض در دقیقه ۸۶ حالا این آلومینوم اراک بود که میل به حمله‌ی بیشتری پیدا کرد و سه دقیقه بعد از آخرین تعویض نساجی این تیم گل اول بازی را به ثمر رساند. لحظاتی بعد آلومینوم می‌توانست یک گل دیگر هم وارد دروازه نساجی کند که شوت بازیکن حریف به بیرون رفت. درحالی‌که داور سه دقیقه وقت اضافه اعلام کرده‌بود، نساجی‌چیان همچنان درتلاش بودند یک گل خورده خود را جبران کنند که سرانجام در دقیقه ۹۲ بازی در یک ضدحمله با هوشیاری شاهین مجیدی و حمید کاظمی دروازه آلومینوم اراک فروریخت تا هوادارن پرشور نساجی در این بازی با یک امتیاز شیرین به قائمشهر برگردند.

نتایج سایر بازی‌ها:

پیکان تهران ۲ – ۰ فجرسپاسی شیراز

خیبر خرم‌آباد ۱ – ۰ ماشین سازی تبریز

گل گهر سیرجان ۱ – ۱ گیتی پسند اصفهان

صنعت نفت آبادان ۰ – ۰ نفت مسجد سلیمان

خونه به خونه بابل ۲ – ۱ ایرانجوان بوشهر

فولاد یزد ۳ – ۵ پارسه تهران

مس کرمان ۱ – ۱ شهرداری اردبیل

آلومینیوم هرمزگان ۰ – ۱ مس رفسنجان

پاس همدان ۱ – ۰ داماش گیلان

برنامه هفته بیست و دوم (چهارشنبه: ۳۰ دی):

۱۴: نساجی مازندران – صنعت نفت آبادان (شهید وطنی قائمشهر)

۱۴: پارسه تهران – آلومینیوم اراک (صنایع دفاع تهران)

۱۴: ماشین سازی تبریز- فولاد یزد (تختی تبریز)

۱۴: مس رفسنجان- خیبر خرم آباد (شهدا رفسنجان )

۱۴: گیتی پسند اصفهان – شهرداری اردبیل (آرارات اصفهان)

۱۴: فجر سپاسی شیراز- پاس همدان (حافظیه شیراز)

۱۴: گل گهر سیرجان – آلومینیوم هرمزگان (اختصاصی گل گهر)

۱۴: داماش گیلان – مس کرمان (شهید عضدی رشت)

۱۴:۱۵ ایرانجوان بوشهر- پیکان تهران (شهید بهشتی بوشهر)

۱۴:۳۰ نفت مسجد سلیمان – خونه به خونه بابل (شهید بهنام محمدی)

 

منبع : نساجی اسپرت

همچنین ببینید

KHODKOSHI

خودکشی دختر ۱۸ ساله با پرش از ساختمان ۵ طبقه

قائم خبر دختر جوانی در امیرکلا از ساختمان ۵ طبقه به پایین پرید و جان …

یک دیدگاه

  1. ممنون . امیدوارم همیشه موفق باشید

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *