آموزش وردپرس
varzeshgah

آقایان مسئول وقت کم است،به ورزشگاه شهید کریمی واسوکلای جویبار توجه کنید

قائم خبر – عباس ناساری : چند سال پیش پروژه استادیوم در حال ساخت واسوکلای شهرستان جویبار که توسط شخصی بنام ابوالفضل توکلی پیمانکاراین پروژه و طرف قرار داد با اداره کل ورزش و جوانان مازندران و شهرستان جویبار می باشد ، گویا از توجه چندان و بضا بنا بقول توکلی ( پیمانکار این پروژه ) اصلاً مورد توجه مسئولان این پروژه در اداره کل ورزش و جوانان مازندران قرار نمی گیرد!!!

آقای توکلی پیمانکار پروژه فوق با دعوت از اصحاب رسانه ، پیرامون روند فیزیکی و پیشرفت کار ساخت این استادیوم که به زودی تیم شهید کریمی واسوکلا می بایستی در مسابقات لیگ دسته سوم کشور در همین استادیوم مقابل دیگر تیمهای حاضر درلیگ کشور صف آرائی کند ، خواستار انعکاس آن شد . 

پیمانکار پروژه فوق که متحمل هزینه های هنگفتی شده است اعلام می دارد تا کنون با توجه به مکاتبات و پیگیری های متعدد نتوانسته است به هزینه هائی که تا کنون پیرامون ساخت سکوهای این استادیوم متحمل شده است ، دست یابد بویژه اینکه اخیراً نسبت به ساخت ( وی – آی – پی ) سکوی استادیوم شهد کریمی واسوکلای جویبار اقدامات فیزیکی قابل توحه ای نیز انجام داده است .

بنا به اظهارات پیمانکار پروژه فوق ، گویا فعالیت فیزیکی این استادیوم متاسفانه ازدید مسئولان ذیربط اداره کل ورزش وجوانان مازندران و بعضاً شهرستان جویبار پنهان مانده است!!!

البته در تماسی که همزمان حضور در استادیوم در حال ساخت سکوهای تماشاگران ورزشگاه استادیوم شهد کریمی جویبار با آقای علی قاسمی ریاست اداره ورزش وجوانان شهرستان جویبار بعمل آوردیم ، از زبان آقای قاسمی چنین شنیدیم که بطور جدی پیگیر کار ساخت این استادیوم می باشد و همین چند روز پیش از کانال اداره مالی اداره کل ورزش وجوانان مازندران پیگیر جدی باز پرداخت مبالغی که توسط آقای ابوالفضل توکلی پیمانکار این پروژه پیرامون کار ساخت سکوهای استادیوم شهد کریمی ( روستای واسوکلای ) شهرستان جویبارهزینه شده است شده است .

قاسمی گفت : قرار براین شد که از تیر ماه سال جاری تا تیرماه سال ۹۴ بتوانیم هزینه های انجام شده کار ساخت این استادیوم را به پیمانکار آن پرداخت نمائیم .

البته برای فهمیدن صحت داشتن یا خدای ناکرده غیر واقع بودن اظهارات ریاست اداره ورزش وجوانان شهرستان جویبار باید تا پایان تیر ماه سال ۹۴ منتظر ماند ولی …

ولی اظهارات آقای ابوالفضل توکلی که دل خیلی پراز درد در این مورد داشت با هجان بسیار بالا که فشار خونش را بلا می برد چیز دیگری را به ما نشان می داد ، بهتر است به عین مطالب و اظهارات پیمانکار پروژه سکوی تماشاگران استادیوم شهید کریمی واسوکلای شهرستان جویبار که بزودی میزبان تیم های حاضر درلیگ دسته سوم کشور می باشد ، توجه بفرمائید .

مهندس ابوالفضل توکلی پیمانکار طرف قرار داد اداره کل ورزش وجوانان مازندران با دلی پراز درد ونگران چنین گفت : تاکنون بابت هزینه های انجام شده کار ساخت سکوهای استادیوم شهید کریمی روستای واسوکلا شهرستان جویبار متحمل هزینه هائی شده است که چیزی بالغ بر ۲۵۰ میلیون تومان می باشد که متاسفانه اداره کل ورزش وجوانان مازندران تاکنون فقط ۲۰ میلیون تومان از این قرارداد را آنهم در سال ۹۱ بعنوان پیش قرار داد به ما پرداخت نموده است و تاکنون با توجه با تماس ها ، پیگیری های مکرر وخواهش و تمنا نتواستیم به هزینه های انجام شده امان دست یایم ، گویا اصلاً این روستا از نظر آقایان مسئول وجود خارجی ندارد . بخدا ما خسته شدیم اینقدر خواهش و تمنا کردیم.

وی در ادامه افزود و گفت : اگر اداره مالی اداره کل ورزش وجوانان مازندران نتواند هزینه های انجام شده ما را پرداخت نماید ، متاسفانه علیرغم میل باطنیم باید بگویم که ادامه کارساخت سکوهای استادیوم شهید کریمی واسوکلای جویباربدلیل خالی شدن دست ما ، نیمه کاره رها خواهد .

توکلی گفت : با توجه به قرار دادی که در سال ۹۱ با اداره کل ورزش وجوانان مازندران بستیم ، قرار شده بود که مرحله به مرحله با توجه به روئیت صورت هزینه ها و فاکتورهای انجام شده ، بما پرداخت نمایند و ما هم پذیرفتیم و موافقت کردیم .

توکلی چنین ادامه داد : ولی از سال ۹۱ تاکنون حدود ۲۶۰ میلیون تومان بابت ساخت استادیوم واسوکلا هزینه کردیم که اداره ورزش وجوانان استان فقط مبلغ ۲۰ میلیون تومان ، آقا باورکنید فقط ۲۰ میلیون تومان آنهم در زمان تنظیم قرار داد اولیه در سال ۹۱ بمن پرداخت کردند و گفتند بقیه اش را در اعتباری که برایمان در تیر ماه سال ۹۱ منظور خواهدشد پرداخت می کنیم . ولی این مهم انجام نشد!! و به ما وعده تیرماه سال ۹۲ را دادند ولی متاسفانه باز هم نه تنها به ما ریالی ندادند که هیچ !!! بلکه هزینه های انجام شده کار ساخت استادیوم بیشتر و بیشتر شد ولی بازهم چیزی به ما ندادند!!! به ما گفتند که انشاا… در تیر ماه سال ۹۳ تمام هزینه های انجام شده شما را پرداخت می کنیم که باز هم خبری از پرداخت وعده های اداره کل ورزش و جوانان استان مازندران نشد!!! و در حال حاضر به ما گفتند در تیرماه سال ۹۴ هزینه های شما را بابت کارساخت استادیوم شهید کریمی واسوکلای جویبار پرداخت خواهیم کرد !!! و …

توکلی پیمانکار بخت برگشته ( البته از نظر دریافت نکردن هزینه های انجام شده ) با هیجان بسیار بالا که نشان دهنده فشار بسیاربالای وی در دریافت نکردن هزینه های انجام شده واز طرفی بی توجه ای مسئولان مربوطه پیرامون عدم توجه به کارهای فیزیکی انجام شده پیرامون پروژه فوق بود ، با دلسردی تمام بشرح زیر گفت :

یعنی مسئولان اداره کل ورزش دراستان های کشورمان این چنین به روند فیزیکی پروژه های ورزشی استانشان و پرداخت هزینه های مصوب شده اشان ، در مقابل پیمانکاران بخت برگشته ای مثل بنده حقیر رفتار می کنند یا اینکه پرداخت هزینه ها به نامهای شهرستان ها وروستا ها وخدای ناکرده به نام ….. بستگی دارد ؟!! یعنی رسیدگی به پروژه های شهرستان های کوچک وروستا ها تا این حد بی سر وته است که از سال ۹۱ تا کنون بودجه ای که در سال ۹۱ برای یک ورزشگاه تصویب شده ، باید پرداخت هزینه های انجام شده آن به تیر ماه سال ۹۴ به درازا بکشد ؟

وی ادامه داد : آخه یک پیمانکار چفدرباید منتظر دریافت پول هائی که هزینه کرده بماند ؟ وبا کدام پول نداشته خود کار ساخت پروژه را ادامه دهد ؟ آیا اداره کل تربیت بدنی مازندران وشهرستان جویبار می داند که ما در روستای محروم واسوکلای جویبار برای ساخت استادیوم شهید کریمی این روستا تا حالا جه کار کرده ایم ؟ آیا بخودشان زحمت می دهند ویک سری به این روستای بی پشتیبان می زنند وقدم رنجه می کنند ؟ اصلا می دانند ما تا بحال چکار کردیم ؟ وهزینه های ساخت این ورزشگاه را از کجا تامین می کنیم ؟ فقط هربار که ما گله مند می شویم بما وعده می دهند ومی گویند انشاا… بزودی پرداخت می کنیم ولی تاکنون که چند سال از وعده های آنان گذشته ، خبری از انجام وعده های آنان نشد !!! میگویند داریم هزینه های انجام شده شما را از طریق استان وکشور پیگیری می کنیم واز این دست حرفها که هیچ کدامش انجام نشد وریالی بما تعلق نگرفت .

وی با شور وهیجان خاصی بما گفت : شما از درب ورودی ورزشگاه شهید کریمی گرفته تا فضاهای داخل زمین چمن و نحوه سیستم آبیاری آن ، پیشرفت فیزیکی سکوهای استادیوم وکار ساخت قسمت ( وی – آی – پی ) ، نیمکت های ذخیره بازیکنان داخل زمین بازی ، فلکه های کار گذاری شده بهمراه کانالهای آبیاری زیر زمینی داخل زمین چمن را با با روز اول که زمین خالی بود و عکسهای فنداسیون را خودتان تصویر برداری کردید ملاحظه کنید و ببینید چه تفاوت هائی با گذشته پیدا کرده است .

مهندس توکلی میگوید : از استان زنگ می زنند واظهار می دارند شما کار ساخت اسادیوم ورزسشگاه شهید کریمی را رها کردید ؟!! این عزیزان که سئوال می کنند اصلاً به خودشان زحمت ندادند و برای یکبار هم که شده ( البته تا این تاریخ ۱۳۹۳/۳/۷ که شما برای تهیه خبر به ورزشگاه شهید کریمی واسوکلا تشریف آوردید ) به این ورزشگاه قدم رنجه نفرمودند و فقط پشت گود می نشینند ومی گویند لنگش کن .

توکلی خطاب به ما گفت : شما آقای خبرنگار ، دارید ملاحظه می کنید که کارگران دارند کار می کنند و اگر امکان دارد از این کارگران که مشغول کارهستند تصویر بگیرید تا شاید مسئولانی که معتقدند ما کار را رها کردیم ملاحظه کنند که اینطور نیست و کارگران دارند کار می کنند و ما کار را ، برخلاف نظرات آنها رها نکردیم و با توجه به خالی شدن بودجه امان همچنان داریم کار می کنیم .

توکلی پیمانکار پروژه استادیوم شهید کریمی واسوکلای جویبارهمچنین گفت : ما با توجه باینکه اهل شهرستان جویبار نسیتیم ، مرد ومردانه پا پیش گذاشتیم و باتمام این مشکلات گفتیم چشم اشکالی ندارد وکار ساخت را ادامه می دهیم و شما بقول خودنتان عمل کنید ومرحله به مرحله هزینه های انجام شده ما را بدهید ولی همانطور که در بالا عرض کردم اصلا به وعده های داده شده توجه ای نکردند . این آقایان مسئول در طول چند سال گذشته از کل هزینه ای که بالغ بر ۲۵۰ میلیون تومان میشود فقط ۲۵ میلیون تومان را به ما دادند . ما از مدیر کل اداره ورزش و جوانان استان مازندران و شهرستان جویبار و دیگر مسئولان همچون امام جمعه محترم و نمایندگان عزیز در مجلس شورای اسلامی ، فرماندار ، اعضاء محترم شورای اسلامی شهر ، شهردار ، ریاست ادره ورزش و جوانان ، ریاست هیات فوتبال و تمامی پیشکسوتان و دست اندرکاران شهری و استانی بویژه آقای سعادتمند مدیر کل ورزش وجوانان مازندران تقاضای توجه درجهت هرچه سریعتر پیشرفت کردن کار ساخت استادیوم شهید کریمی روستای واسوکلای جویبارداریم و انتظار مساعدت وحمایت را دارم . والسلام .

همچنین ببینید

KHODKOSHI

خودکشی دختر ۱۸ ساله با پرش از ساختمان ۵ طبقه

قائم خبر دختر جوانی در امیرکلا از ساختمان ۵ طبقه به پایین پرید و جان …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *