آموزش وردپرس
010197

آقای بهروان،تاریخ دوبار تکرار می شود یک بار تراژدی و بار دوم کمدی

قائم خبر- رضا نادری:ششم بهمن ۹۴ از سری مسابقات  فوتبال لیگ دسته اول کشور تیم خونه به خونه بابل میزبان تیم نساجی قائمشهر می باشد. باتوجه به پیغام وپسغام های تماشاگران دوشهر همسایه و تماشاگران بی شمار بابلی و قائمشهری و ورزشگاه کوچک هفتم تیربابل انتظار می رود انجام این بازی  آبستن حوادث باشد.

آقای بهروان دربین دونیمه بازی خونه به خونه وایرانجوان بوشهردرپخش زنده تلویزیونی ‬‎عنوان کردند دربی مازندران قطعا در بابل برگزار خواهدشدومااز هر نظر آمادگی برگزاری بازی نساجی وخونه به خونه را داریم.

درست است آقای بهروان ، هر میزبانی حق دارد از شرایط میزبانی خود استفاده کندو از آن بهره ببرد ولی به شرطی که از نظر امکانات وسخت افزاری ،تیم میزبان  شرایطش را داشته باشد.

اگر این بازی بدون حاشیه واتفاق ناگوار برگزار شود همگان شمارا تحسین خواهند کرد ولی اگر خدای ناکرده اتفاقی تلخی برای تماشاگران چه داخل ورزشگاه چه خارج از ورزشگاه رخ دهد  با توجه به حرکت چند هزار نفری تماشاگران قائمشهری به طرف بابل شخص شما باید پاسگو باشید.

امام علی (ع) حیطه مسئولیت پذیری را بسیار گسترده تعیین نموده و از کارگزاران و کارکنان خود خواسته است که نسبت به کلیه کارها و اقدامات و نیز روابط و مناسبات خود مسئولیت پذیر باشند اصل مسئولیت پذیری می آموزد که هر کس در هر مرتبه ای که باشد، نسبت به تمام امور و کارهای خود مسئول و پاسخگوست

آقای بهروان هنوز حادثه تلخ ورزشگاه ساری ازیادمان نرفته

 در حادثه شانزدهم اردیبهشت سال ‪ ۱۳۸۰‬در بازی شموشک نوشهر با پرسپولیس در اثر ریزش بخشی از سقف ورزشگاه متقی ساری دو نفر کشته ،دونفر قطع نخاع و شماری نیز مجروح شدند.

لحظاتی بعد خبر از خبرگزاری های معتبر بین المللی پخش شد. رویتر REUTERS با تیتر «بیش از دویست مصدوم فاجعه استادیوم در ایران» خبر خود را آغاز کرد. CNN وضعیت به وجود آمده در ایران را با واژه «چه مصیبتی» توصیف کرد. AFP: مرگ طرفداران فوتبال ایران در بازی فوتبال. BBC: دستور رئیس جمهور ایران برای تحقیق در مورد عوامل حادثه ساری. AP: ریزش سقف استادیوم در ایران، چند کشته، صدها مصدوم

آقای بهروان نگذارید که تاریخ تکرار شود چرا که برای بار دومش دیگر کمدی است نه تراژدی

علی دایی و محمد پنجعلی با حضور در بیمارستان امام خمینی(ره) شهرستان ساری از محمدرضا فهیمی هوادار جوان پرسپولیس که در اثر حادثه ورزشگاه شهید متقی ساری دچار ضایعه قطع نخاعی شده است عیادت کردند. 

آقای بهروان  اجرای قانون ۹۰ درصد به ۱۰ درصد با روح قوانین فیفا منافات دارد این قانون را شخصی در فوتبال ما وضع کرده که خودش مفاهیم منطقی آن را نمی‌داند. استفاده از قانون ۹۰ درصد به ۱۰ درصد خلاف بازی جوانمردانه است. به قول آقای نصیرزاده در هیچ یک از آیین‌نامه‌ها این مسئله ذکر نشده و عرف غلطی است که در فوتبال ما اجرا می‌شود.

حال بافرض اینکه چون شرایط برای هر دو تیم یکسان است اجرای این قانون مشکلی ندارد

اما یک سوال

آیا تعداد تماشاگران بابلی که در دوره رفت بازیها به قائمشهر آمدند با تعداد تماشاگرانی که قراراست تیم بابل به آنها جا دهد مساوی می باشد؟

آیا این منطقی است که چون ورزشگاه قائمشهر۱۰۰۰۰ نفرگنجایش دارد باید پذیرای۱۰۰۰بابلی باشد ولی ورزشگاه هفتم تیر به دلیل ظرفیت ۲۵۰۰ نفری خود، طبق قانون فقط ۲۵۰نفر از تماشاگران مهمان قائمشهری را ه  دهد!؟

این واقعا عدالت هست که به دلیل کوچک بودن استادیوم هفتم تیر، هوادارن قائمشهری ضرر کنند.

مضاف بر اینکه در بازی رفت هر تعداد از تماشاگران بابلی به قائمشهر آمدند به آنها جا داده شد واگر هم بیشتر می آمدند مشکلی برای استقرارآنها وجود نداشت.

دیدار نساجی قائمشهر و خونه به خونه بابل

آقای بهروان

به چه دلیل در دربی پایتخت صحبت از ۱۰درصد مهمان ۹۰درصدمیزبان نمی شود؟

آیا وقتی که تماشاگران تراکتورتبریز  ورزشگاه آزادی تهران را قرمز پوش کردند ۱۰درصد بودند ؟

آیا همین الان که استقلال وپرسپولیس با تماشاگران بی شمار خود رنگ ورزشگاه ها ی مهمان را آبی یا قرمز می کنند ۱۰درصدند؟

آقای بهروان تدبیری بیندیشید که چند هزار تماشاگر قائمشهری ویا حتی بابلی از دیدن دربی مازندران محروم نشوند.

شما در راس فوتبال کشور آیا تا الان فکر کردید چه مدیرتی را درپیش گرفتید تا مردم  با ورزشگاه ها قهر کردند؟ فوتبال به تماشاگران خود زنده است،آنها را به  ورزشگاه ها راه دهید و بگذارید مردم این ولی نعمت کشوراز بازی ها لذت ببرند، آنهارا  بیرون نکنید.

با توجه به  استادیوم ملی ۱۵۰۰۰نفری ساری که در حال خاک خوردن می باشد،وهمچنین با توجه به کوچک بودن ورزشگاه بابل چرا نباید بازی آنجا برگزار شود

واز حوادث احتمالی جلوگیری شود.

البته چرا این استادیوم در قائمشهر و بابل ساخته نشد بماند برای بعد….

همچنین ببینید

KHODKOSHI

خودکشی دختر ۱۸ ساله با پرش از ساختمان ۵ طبقه

قائم خبر دختر جوانی در امیرکلا از ساختمان ۵ طبقه به پایین پرید و جان …

۴ دیدگاه

  1. اقای بهروان درسته که تیم میزبان حق داره از میزبانی خودش استفاده کنه ولی باید شرایط میزبانی رو هم داشته باشه استادیوم بابل به زور تماشاگرای بابل رو تو خودش جای میده حالا چه برسه هوادارای قائمشهر که ۱۰۰ برابر بابل هستن فاصله بین این ۲ شهر فقط ۱۰ کیلومتره و قطعا برای خود شهر بابل و هوادارای بابل مشکل ایجاد میشه بازی باید تو جای برگزار بشه که برای ۲ تیم مشکلی ایجاد نشه. اگه دوست دارید فاجعه سال ۸۰ رخ نده سریعا محل بازی رو تغییر بدید تا مشکلی پیش نیاد وگرنه مسئول همه این کارا و فاجعه شما هستید والسلام

  2. باتوجه به فنس کوتاه و ازدحام بیش از حد تماشاگراوعدم تجربه بابلیها در زمینه برگزاری این چنین مسابقاتی که دو تیم همشهری انجام میدن میتونه عواقب دردناکی برا ورزش مازندران داشته باشه با لجبازی جوانان نازنین مازندرانی رابه کشتن ندیم

  3. با تشکر فراوان از سایت خبری،تحلیلی قائم خبر .
    با این تحلیل بسیار خوبتون ، واقعاً دیگه حرفی برای گفتن باقی نمی مونه .

  4. گل گفتی قائم خبر
    منظقی ترین کار برگزاری بازی در ساری است که در حق هیچیک از تیم ها اجحاف نشود
    بیایند در ساری ۱۰ هزار بلیط از ۱۵۰۰۰ تا را به بابلیها بدهند ببینیم کلا ۱۰۰۰ نفر می آیند بازی تیم محبوبشان را ببینند!!

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *