آموزش وردپرس
IMG09345724

آیا کارخانه نساجی شماره ۱ قائمشهر به بخش خصوصی واگذار می شود؟

قائم خبر:

موضوع واگذاری کارخانه نساجی شماره ۱ مازندران در قائمشهر در روزهای اخیر درمحافل مردمی و فضای مجازی به موضوعی داغ و بحث انگیز تبدیل شده است

در این محافل ادعا شده است که کارخانه نساجی شماره ۱ تنها کارخانه از سه قلوی نساجی مازندران در قائمشهر است که در سال های اخیر بدون مشکل کارگری و مالی فعالیت می کرد و اکنون به خاطر بازپرداخت بدهی ۳۵ میلیارد تومانی قرار است به ۱۹ میلیارد تومان فروخته شود.

زمین این کارخانه در شهر قائمشهر نزدیکی میدان طالقانی و هسته مرکزی شهر واقع است و به همین دلیل فروش آن به مبلغی که تاکنون هیچ مسئولی تائید نکرده ، مهم ترین محور بحث مخالفان و منتقدان دولت در فضای مجازی و محافل مردمی تبدیل شده است .

این  کارخانه نساجی  در سال ۱۳۰۹ به عنوان یکی از صنایع بزرگ ایران فعالیت خود را در قائمشهر آغاز کرد و در گذشته نه چندان دور در قالب سه کارخانه بزرگ نساجی شماره ۱ ، ۲ و ۳ از صفر تا صد تولید پارچه شامل ریسندگی (تولید نخ از پنبه)، بافندگی، رنگرزی و عرضه آن به بازار را انجام می داد و در سراسر کشور شعبه های فروش پارچه داشت.

همچنین ببینید

KHODKOSHI

خودکشی دختر ۱۸ ساله با پرش از ساختمان ۵ طبقه

قائم خبر دختر جوانی در امیرکلا از ساختمان ۵ طبقه به پایین پرید و جان …

۲ دیدگاه

  1. اسفناکترین خبر که شنیدم لابد زمینش بعدها به سایپا یدک تبدیل خواهدشد.

  2. سلام همشهری۰ واگذاری کارخانه به بخش خصوصی به این معنی هست که یک شخص به بهانه راه اندازی کار خانه ،بافندگی را میخره و بعد از مدتی زمین مثل طلا کارخانه تفکیک کرده و میفروشه۰ اما قبل از فروش کارخانه، شورای شهر و شهرداری با جدیت اعلام میکنند که منضور ازواگذاری همان راه اندازی کارخانه هست ولی این یک دروغ بزرگ هست۰داستان چوپان و گوسفند است۰- یا مهدی

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *