آموزش وردپرس
ghanbari

آیا سرداری که ۸ سال برای وطن جنگید چوپان درغگو است

قائم خبر: باشگاه نساجی مازندران به مانند سال های اخیر که با حواشی ریز و درشتی دست و پنجه نرم می کرد در طی مدت سردار حسین قاسم نژاد و محمدعلی قنبری نیز روی آرامش به خود ندیده است و هواداران این تیم با بیم و امید چشم به آینده دوخته اند . هوادارانی که سال هاست منتظرند تا روزی را شاهد باشند که تیم ریشه دار شان در بالاتریه سطح فوتبال مملک به میدان برود.

و اما مدیرعامل نساجی بابت بعضی از اتفاقاتی که در هشت ماه حضورش در این تیم رخ داده بود دل خوشی نداشت و فرصت را مغتنم شمرد تا ناگفته هایش را با هواداران نساجی در میان بگذارد.

در حالی با مدیرعامل نساجی مازندران به گفتگو نشستیم که برای حل امورات نساجی در تهران بود و در تدارک بازگشت به قائمشهر به سر می برد.

گفتگوی اختصاصی مازندلیگ با محمد علی قنبری را گزیده وار می خوانید:

** امروز کار ثبت قرارداد و صدور کارت بازیکنان تیم امید را در فدراسیون فوتبال به پایان رساندیم . در خصوص تیم بزرگسالان نیز رفع نقص قراردادها انجام شد .

** لازم می دانم در اینجا از دو مسئول را که نهایت همکاری با نساجی داشتند نام ببرم. آقای غلامرضا بهروان در فدراسیون فوتبال برای ما سنگ تمام گذاشت و آقای محمدهادی خلردی و همکاران شان در هیأت فوتبال استان نیز الحق والانصاف برای ما کم نگذاشتند که جا دارد از هر دوی این عزیز تشکر و قدردانی کنم.

** علیرغم تمامی بی مهری هائی که در حق مهندس بهروان روا شد و همچنان می شود ایشان در بحث نساجی مازندران هیچ کم نگذاشت . فقط همین قدر را بگویم که یک کلام امروز آقای بهروان ۳۴۰ میلیون تومان بخشودگی برای نساجی داشت . شک نکنید باشگاه نساجی در انجام کارهای خود در فدراسیون واقعاً مدیون آقای بهروان است. آقای خلردی نیز در بحث قراداد تیم های بزرگسالان و امید نساجی نهایت همکاری را با ما داشتند .

** آقایانی که همه جا جار می زدند ما فلان قدر هزینه کردیم بابت ورودیه تیم نساجی جهت حضور در لیگ ۳۳۰ میلیون تومان به هیأت فوتبال استان بدهکارند . به فدراسیون که ۲۰ میلیون تومان بیشتر ندادند و مابقی را بدهکارند . اگر امروز مهندس بهروان نبود ثبت قرارداد تیم امید ما انجام نمی شد و برای بازیکنان کارت صادر نمی کردند.

 ** لازم است هواداران نساجی را در خصوص آخرین خبر بدهی این تیم در فدراسیون آگاه سازم . تیم نساجی مازندران فقط ۱٫۵۷۰٫۰۰۰٫۰۰۰ تومان به طلبکارانی که در فدراسیون شکایت کردند و کمیته انضباطی محکوم کرده است بدهکار است!! البته بحث طلبکارانی که شکایت نکردند و بدهی های متفرقه فصول گذشته و .. جداست و شامل این رقم نمی شود!! حالا ما در این چند سال جز ” ما زدیم و خوردیم و بردیم و بردند ” چیز دیگری نشنیدیم که همه اش کذب محض است.

 ** ضمناً امروز چک بازیکنان را امضأ کردم و تحویل آقای قاسم نژاد دادم . ایشان نیز چک های خود را به امور مالی دادند تا اسناد و رسید هایش را تنظیم کند . البته آقای قاسم نژاد در خصوص مبلغ بعضی چک ها سوال داشت و عنوان داشتند که رقم بعضی چک ها کم است و احساس می شود که بین بازیکنان تبعیض قائل شدیم . قرار بر این است روز دوشنبه دوباره در فدراسیون باشم و سایر موارد باشگاه را برطرف کنم . هنگام بازگشت چک ها را تحویل می گیرم و انشاالله تحویل بچه ها می دهم.

 ** به خدا قسم این باشگاه به زمین و زمان بدهکار است . از روزنامه نگار و خبرنگار ، آبمیوه فروش ، روزنامه فروش ، قنادی ، راننده اتوبوس… هر کسی که شما فکرش را می کنید از نساجی طلبکار است.

 ** اگر بحث دِین باشد بنده دِینم را به فوتبال قائمشهر به خوبی ادا کردم. همانطوری که پرهام را آوردم ، پس از رفتن پرهام نیز این وجود را داشتم که فرد دیگری را برای نساجی بیاورم . زمانی که پرهام تیم را ول کرد و بازیکنان اعتصاب کردند و تیم مشهد نرفت اگر این اعتصاب ادامه داشت نتیجه اش چه بود؟ غیر از این است که تیم به لیگ دو سقوط می کرد؟

 ** در طی ورودمان به نساجی با انواع ناملایمانی ها مواجه شدیم و بی انصافی زیاد دیدیم. متأسفانه بعضی رسانه ها هم در طول هشت ماهی که به این باشگاه وارد شدیم حتی یکبار هم زحمات ما را ندیدند و هر بار از انها فقط سم پاشی می بینیم . واقعاً نمی دانیم آنها چه سیاست و وجدان و تعهدی دارند؟ در این مدت پدرم برای این باشگاه در آمده است و اگر کسی بهتر از من می تواند مشکلات تمام نشدنی این باشگاه را حل کند یک دقیقه معطل نکند و بیاید تا من راحت شوم. چندین پیشنهاد کار از تهران دارم ولی همچنان ماندم تا با کمک همه این مشکلات را کنار بزنیم.

 ** تیم نساجی برای قنبری نیست . این تیم متعلق به همه است و من قنبری به تنهائی نمی توانم معجزه کنم و این تیم را راهی لیگ برتر کنم . من آدم مطلق نیستم و مانند بسیاری از انسان ها ممکن است اشتباه داشته باشم . ولی هیچ غرض و مرضی در کارم نیست .

 ** اگر شما مطلبی در خصوص من کار می کنید و عده ای در کامنت ها بر علیه من انتقاد می کنند یعنی شما کارتان را درست انجام داده اید . اگر قرار باشد همه از من راضی باشند یعنی یک جای کار من گیر است. بنده که دور و اطراف خودم ۵۰ نفر آدم دارم. می توانم به آنها بگویم بروند در سایت به نفع من کامنت بگذارند و جو را به نفع من کنند! ولی دنبال این مسائل نیستم و از نظرات انتقاد آمیز نیز استقبال می کنم.چک را کشیدیم و امضا هم کردیم منتظریم حاج حسین آقا بیایند امضا کنند . به هر حال ایشان جانباز هستند و بیماری هم داشتند

 ** آنهائی که ادعا می کنند عاشق نساجی هستند جوابگو باشند که اگر من قنبری نگذاشتم نساجی به لیگ دو برود باید پشت سرم دعا کنند یا غیبت و بد و بیراه بگویند؟ بعضی ها نشان دادند مشکل آنها قنبری نیست بلکه دوست دارند نساجی موفق نباشد.

 ** آنهائی که می آیند انتقاد و توهین می کنند بروند یک نفر را پیدا کنند که بیاید به نساجی نه یک میلیارد تومان بلکه فقط ۲۰ میلیون تومان کمک کنند . اگر من یک آدم اقتصادی بودم که هستم ، نمی آمدم یک تیم ۸۰۰ میلیون تومانی را به ۴ میلیارد تومان نمی خریدم . یک نفر بیاید بگوید سود اقتصادی این تیم چیست؟ نمی دانم چرا این مسائل دیده نمی شود؟

 ** چطور بعضی ها به خود اجازه می دهند که به قاسم نژاد لقب چوپان دروغگو بدهند ؟ این مرد ۸ سال در جنگ بود و از خانواده شهید است و هنوز تیر آن جنگ در سینه اش است و سر تا پای بدنش ترکش است . اگر تو الان در خیابان صاف صاف راه می روی به خاطر امثال همین مرد بود که جانش را کف دستش گذاشت و به جنگ رفت . آدمی که به اندازه نصف این شهر دشمن عراقی را به هلاکت رسانده است و اکنون آمده یک میلیارد تومان برای نساجی هزینه کرده است حالا به اندازه مرحوم عباس تک پا خاصیت ندارد؟!! ازنظر شما اثر گذاری یک فرد به این بستگی دارد که به امثال تو باج بدهند تا بیائی برای تیم بازیکن جابجا کنی؟ کور خوانده ای و اگر قبلاً از این خبرها بود دیگر از این خبرها در باشگاه نیست.

 ** تا زمانی که من و قاسم نژاد در نساجی هستیم به هیچ دلال و آدم دزدی اجازه مانور در باشگاه نساجی نخواهیم داد . به خدا قسم ۲۴ ساعت نمی توانید پشت صندلی مدیرعاملی نساجی بنشینید . هر روز دنیائی از طلبکاران تماس می گیرند و به باشگاه مراجعه می کنند . باید باشید تا ببینید اینجا چه خبر است.

 ** خودتان در جشن پیراهن نساجی حضور داشتید . کدام مسئول قائمشهری در جلسه حضور داشت؟ اتفاقاً خیلی دلش خواست که بیاید ولی خودش هم می دانست که اگر می آمد شما خبرنگاران یقه اش را جمع می کردید و باید به شما و هواداران حاضر در مراسم جواب پس می داد که چمن ورزشگاه شهید وطنی به کجا کشیده شد؟

 ** فصل گذشته بابت زمین تمرین ساروکلا ۱۳ میلیون تومان با مسئولان زمین قرارداد بستند ولی یک ریال به آنها پرداخت نشد در حالی که ما در دو نوبت به آنها جمعاً ۵ میلیون تومان پول دادیم و تیمم هنوز نمی تواند آنجا تمرین کند. جالب اینجاست که بعد از دادن چک به آنها ، تهدید می کنند که اگر این چک پول نشد برگشت می زنیم. بنده هم گفتم ده سال از نساجی گرفتید یک سال هم شما از تیم شهرتان نگیرید . مگر تیم شهر شما نیست؟

 ** برای تیم نوجوانان نساجی چه جنجالی که راه نیانداختند . دوست ما می آید ابتدا کلی وعده و وعید می دهد که من فلان می کنم و … ولی می بینیم تو زرد از آب در می آید . اگر در لیگ استان شرکت نکردیم برای این است که دو زار هزینه بیشتر کنیم و دو رده بالاتر در لیگ کشوری شرکت کنیم . آیا این به ضرر باشگاه تمام شد؟

 ** مگر همه داد و فریاد به راه نمی اندازند که باید به تیم های پایه توجه شود ؟ تیم جوانان ما زیر نظر علی نجفی هر ۵ بازی خود در سوپر لیگ استان را با پیروزی از زمین بیرون آمد . کدام رسانه این پیروزی ها را انعکاس داد؟ چه کسی نوشت آقای علی نجفی دست مریزاد ؟ البته قبول دارم که باشگاه یک مدیرروابط عمومی خوب ندارد و دنبال همچین فردی هستم ولی عدم انعکاس این خبر از سوی تمام رسانه ها کمی عجیب است.

 ** محرم آقا محمدی انسان با شخصیتی است و هنوز هم برای ما قابل احترام است . ای کاش کمی سعه صدر نشان می داد و با وجودی که می دانست باشگاه با چه مشکلاتی دست و پنجه نرم می کند در تیم امید می ماند . حداقل او نباید می رفت و بر علیه باشگاه مصاحبه می کرد . او به قول خودش چند سال از فوتبال دور بود و روزهائی که نساجی بدترین از این شرایط را هم تجربه می کردند. به هر حال هنوز هم درب باشگاه به روی آقامحمدی باز است .

 ** شاید من سراپا مشکل باشم ولی قسم جلاله می خورم که در کار هیچ یک از مربیان نساجی و مربیان تیم های پایه دو زار خیانت و دزدی نیست . این بنده خداها بدون هیچ جیره و مواجب با صداقت در حال کار کردن هستند و دست تک تک آنها را می بوسم. ۳۱ بازیکن را ثبت کردیم بدون حتی یک ریال پول ! دم همه آنها گرم و دستشان را می بوسم. امسال تنها کاری که توانستم برای این عزیزان انجام دهم این بود که توپ و لباس و سایر امکانات را برای آنها تدارک ببینم.

 ** سال گذشته بابت درآمد حاصل از فروش محمد عباس زاده ۱۰۰ میلیون قرار بود هزینه لباس شود ولی در همان ابتدای کار ۲۵ میلیون تومان بابت بدهی به فروشگاه علی دائی کم کردند . بدهی که معلوم نبود از کی تا به حال مانده بود و گردن ما افتاد.

 ** اداره ورزش و جوانان نیز در یک اقدام کاملاً غیر قانونی ۱۵۰ میلیون تومان پول حاصل از فروش عباس زاده را بلوکه کرده است! اگر آقایان به این مسئله به دید شخصی نگاه می کنند پس آن راننده زن وبچه داری که موتور اتوبوس سوزاند باید چه خاکی بر سرش بریزد؟ آقای سید مهرداد نصیرزاده بدبخت که زندگی اش از راه فوتبال می چرخد و دو زار از قراردادش را ندادید و و ۲۰ هزار تومان پول ندارد که پول دفتر و کتاب بچه اش را بدهد باید چه کار کند ؟ به تدارکات تیمم ۲۰۰ هزار تومان از طلبش را دادم بنده خدا با کلی احساس و هیجان گفت شما آبروی مرا جلوی دخترم حفظ کردید و توانستم برای او لوازم التحریر بخرم.

 ** این شهر یک سال و نیم است که زمین فوتبال ندارد . این همه ادارات بسیج شدند تا یک زمین فوتبال را چمن کنند نتوانستند و مجبوریم گردن کج کنیم برویم ساری بازی کنیم . برای یک پروژه یک میلیاردی با آن ظرافت ، به کارگرش روزی ۱۵ هزار تومان دستمزد می دهند؟ چطور انتظار دارید فوتبال این شهر تیم لیگ برتری داشته باشد؟

 ** هر کس در هر زمان و مکانی سند و مدرک دارد که قنبری در نساجی یک ریال را بالا و پائین کرد شما وظیفه دارید در رسانه خود رو کنید و بنده با کمال میل قبول می کنم.

 ** آقایان خیلی راحت می آیند در ویژه نامه خود ما را متهم به ارتباط با دلال می کنند. اگر ما حتی یک نصف آدم را با دلال بازی وارد باشگاه کردیم شما رسانه ها موظفید اطلاع رسانی کنید. در گذشته عده ای دوستان در تیم های نساجی و پارسه تهران دست به یک سری اقدامات زدند و اکنون وقتی این فضا را در اختیار ندارند بر علیه ما تخریب سازی می کنند . آیا بعضی ها دوست دارند امسال هم مثل روزهائی که پرهام را آوردم پول هائی بریزم که یک سری بیایند بخورند و دم نزنم ؟ طبیعی است که بنده مجبورم یک سری افرادی را که می شناسم و می دانم چه اهدافی دارند اجازه ورود ندهم و مقابل شان بایستم.

 ** سال گذشته نساجی با آن همه بدهکاری و مشکلات مالی با دو میلیارد و هشتصد میلیون تومان بسته شد . معتقدم امسال بازیکنان باکیفیت تری نسبت به سال قبل گرفتیم و با یک میلیارد و چهارصد میلیون تومان تیم را بستیم . اگر بازیکنانم را از دلال می گرفتم می توانستم نصف مبلغ سال گذشته صرفه جویی کنم؟ امسال دیگر سرمربی تیمم قرارداد ۲۰۰ میلیون تومانی ندارد!

 ** بازیکنی که فصل قبل ۱۴۰ میلیون تومان گرفت و امسال با او ۷۰ میلیون تومان بستم و یا بازیکنی که فصل گذشته ۷۰ میلیون قرارداد بست و امسال با او ۳۵ میلیون تومان بستم چگونه با دلال ارتباط دارد؟

 ** دلال به مربیان منشوری می گویند که ۲۰ میلیون تومان را به ۲۰۰ میلیون بستند . دلال آن زمانی خودش را نشان می دهد که راننده اتوبوس با معرفت می گفت به عشق نساجی تیم را مجانی به ساری می برم ولی برای هزینه اتوبوس فاکتور ۲۰۰ هزار تومانی به باشگاه می آمد و به جیب این دلال می رفت.

 ** دلال زمانی خودش را نشان داد که راننده اتوبوس بابت هزینه رفت و آمد به تهران یک میلیون تومان رسید می آورد و این دلال رسید یک میلیون و هفتصد هزار تومانی تحویل باشکاه می داد.

 ** دلال زمانی بود که به درزی بدبخت به عنوان تدارکات باشگاه که تحت پوشش کمیته امداد است و زنش بنده خدا مریضی صرع دارد و یک بچه ناقص الخلقه هم دارد می گفتند بنویس مبلغ یک میلیون تومان دریافت شد ولی دویست هزار تومان تحویلش می دادند.

** دلال زمانی بود که پانصد کوله ورزشی همراه با توپ و لباس و گرمکن وارد این باشگاه شد و الان یک دانه اش در انبار نیست. همان دلال هائی که هر شب باید در فلان رستوران جاده نظامی غاز و اردک بخورند! حالا من قنبری که بلااستثناء در تمام تمرینات تیم حضور دارک و از صبح تا شب زندگی اش را برای این باشگاه می گذارم دلال شدم؟ اگر مدرکی دارید چرا رو نمی کنید؟ مگر خود شما رسانه ها خبر پدر آن بازیکن بدبخت را که چگونه او و پسرش را سرکیسه کردند منعکس نکردید؟ آیا این مسئله دوره من این اتفاق افتاد؟

** دوره ما دیگر از این خبرها نیست که لیدر بیاید به تیم بازیکن بنداز کند . دوره ما دیگر از این خبرها نیست که سرمربی تیم لیدر را سوار ماشین کند و جلوی خانه بازیکن به او بگوید اگر می خواهی با فیکس شدن بزرگ شوی این لیدر را نگه دار . بنده باید بروم بمیرم اجازه همچین مسائلی را در باشگاه بدهم.

** اتفاقاً یکبار یه بنده خدا که اتفاقاً قائمشهری هم است آمد به عنوان مدیربرنامه های بازیکن با ما صحبت کند و گفتم بفرمائید بیرون . گفت من دلال نیستم . گفتم هر کسی هستی برایم مهم نیست و سپس بیرونش کردم.

** به بنده اتهام می زنند که قبل از تست گیری با یک بازیکن به صلاح دید خودم قرارداد بستم . در صورتی که هیچ یک از بازیکنان نساجی بدون صلاحدید یونس گرائیلی جذب تیم نشد . تیم خصوصی است و هرکاری با این تیم می توانستم انجام دهم ولی گفتم کاری کنم که آب تو دل یونس تکان نخورد . آدم برای حرف خود باید مدرک بیاورد. با حرف که نمی توان کار را پیش برد.

** آقای قاسم نژاد به عنوان مالک باشگاه دو بازیکن به تیم معرفی کرد که مورد قبول یونس واقع نشد.بنده خودم در این زمینه با آقای قاسم نژاد صحبت کردم و به خدا قسم ایشان نیز آن دو بازیکن را کنار گذاشت . من دیدم که پدر آن بازیکن به قاسم نژاد پیامک زد که سی سال تمام نان و نمک همدیگر را خوردیم. برای یکبار کاری از شما خواستم .این رسم رفاقت نیست !

** خدا خودش می داند که جفت نماینده های شهر ما هیچ آدمی را برای مسئولیت در باشگاه به بنده معرفی نکردند . حتی همان مسعود علیپوری که برادر زاده آقای علیپور است.

** بنده در خصوص سید محمود اسدی باید عنوان کنم که ۵ ماه قبل به ایشان گفتم زحمت می کشی و خیلی کار می کنی ولی با یک حرکت هم چیز را خراب می کنی . همان زمان به ایشان گفتم اگر من مدیرعامل نساجی باشم شما سرپرست من نیستید. این حرف را برای حفظ اسدی زدم نه خودم . اسدی واقعاً برای این تیم زحمت کشید ولی یک سری کارهای او سبب شد تا عده ای از او سوء استفاده کنند.

** انتقاد شما را در خصوص عدم حضور سرپرست بر سر تمرینات تیم قبول دارم . اینقدر جسارت را دارم که اگر اشتباه کردم بگویم اشتباه کردم . در خصوص سرپرست تیم نیز به هواداران قول می دهم کاری را که به صلاح نساجی است انجام دهم.

** نساجی را به علت بدهی از جام حذفی کنار گذاشتند . آیا این بدهی در زمان ما روی دست باشگاه باقی مانده بود؟ برای تهدید حسن زاده در خصوص اخراج از لیگ یک نیز جلسه ای چند ساعته با ایشان داشتم و به ایشان لیست و مدرک نشان دادم که تاکنون یک میلیارد تومان از بدهی باشگاه را به طلبکاران پرداخت کردم . ایشان نیز فرمودند برای ما طلب کسانی که باشگاه را محکوم کردند مهم است. بنده هم به ایشان گفتم به عنوان یک سرمایه گذار شخصی به این تیم ورود کردیم آن راننده اتوبوسی که از گذشته طلبکار بود و به بنده فحش می دهد و می گوید من پولم را می خواهم باید چه جوابی به او بدهم؟ بگویم ببخشید اجازه دهید ببینم در لیست آقای حسن زاده قرار دارید یا خیر ؟!

** آقا ما دادمان را به که بگوئیم ؟! شیرینی سرای روزیتا در ابتدای خیابان جویبار برای ما فاکتور ۶۰هزار تومانی می آورد که از دو سال و نیم پیش تاکنون پولش را نگرفته است! اطرافیان پرهام می آیند می گویند او ۱۱ میلیارد تومان هزینه کرده است. اساس این حرف دروغ است . راننده اتوبوس طلبکار است ، قناد طلبکار است . صاحب زمین تمرین که طلبکار است ، محمود اسدی طلبکار است و خانه اش توقیف شده است ، پول بازیکن را که ریالی ندادید . پس این ۱۱ میلیارد تومان کجا هزینه شده است؟ شما هم که بهتر می دانید هر چه دروغ بزرگتر باشد قبول کردنش هم راحت تر است.

** آقایان این همه هزینه بی مورد در باشگاه داشتند ولی به لیدرهائی که باید حقوق می دادند چیزی ندادند. لیدرهای نساجی از نظر اقتصادی انسان های بسیار ضعیفی هستند ولی حقشان را نگرفتند. بنده لیدرها را جمع می کنم و می گویم چه کم و کسری داریم ؟ می گویند بلندگو و طبل و … باید بگیریم. آنها علیرغم ضعف مالی هیچ توقعی از باشگاه ندارند. چرا من نباید به همچین لیدرهائی حقوق ندهم؟ از این به بعد بعد از هر بازی حق شان را بدون هیچ کم و کاستی خواهیم داد حتی اگر مجبور شوم از حق کارکنان باشگاه بزنم.

** عده ای شایعه به راه انداختند که پول بازیکن را زمانی می دهیم که ثبت نام آنها در فدراسیون صورت گیرد! در صورتی که این مسئله هیچ ربطی به هم ندارد  و مطمئن باشید تمام تلاشم را به کار می گیرم که نساجی بدون مشکل در لیگ حضور یابد.

** برای اینکه این امکان برای هواداران نساجی فراهم شود تا بازی های تیم محبوبشان را در شهید وطنی ببینند بروید از رئیس اداره ورزش و جوانان بپرسید ببینید ۱۰ پروژکتور استادیوم آزادی را به آنها تحویل ندادیم تا آنها شبانه روز کار کنند ؟ بنده رضا صفری ، تدارکت تیمم را نزد کارگران گذاشتم تا هر چیزی را آنها نیاز دارند برای شان فراهم کند و وقت آنها بی جهت هدر نرود.

** هر چند باید اعتراف کنم برگزاری مراسم جشن پیراهن در همچین جائی اشتباه بود چون به علت آشنائی صاحب مکان با یکی از دوستان سبب این انتخاب شد ولی عده ای آن را سیاسی برداشت کردند در حالی که به خدا قسم من در همچین فضائی نبودم و بابت انتخاب این مکان اشتباه کردم . من باید این مراسم را یا در رستوران افرا و یا در سالن اجتماعات شهرداری قائمشهر برگزار می کردم.

** یک عذرخواهی به خبرنگاران هم بدهکارم . اگر برای آنها جائی در نظر گرفته شد که باب میلشان نبود بگذارید به حساب رابطه و رفاقتی که با آنها داریم و به علت کمبود جا همچین جائی را برای آنها در نظر گرفتیم. به هر حال این زحمتکشان هم جزئی از باشگاه نساجی هستند و به نوعی آنها نیز میزبان این مراسم بودند. عدم دعوت از بعضی دوستان خبرنگار نیز به دلیل همین کمبود جا بود و افراد دعوت شده به نمایندگی از همه این عزیزان تشریف آوردند.

** یکبار دیگر تأکید می کنم که باید از قاسم نژاد حمایت شود . او تمام هم و غم خود را برای نساجی گذاشته است وهنوز سند باشگاه به نام ایشان نخورده است . البته خیلی خنده دار است ! عده ای شایعه به راه انداخته اند که قاسم نژاد چند جا عنوان کرد که بدون سند هم به کار خود ادامه می دهم ولی قنبری مصاحبه می کند که تا سند به نام قاسم نژاد نشود بدهی را نمی دهیم! اگر قرار بود در صورت زدن سند باشگاه به نام قاسم نژاد هزینه کنیم پس چگونه بدون اینکه سند زده شود این همه بدهی ها را پرداخت کردیم؟!

** ظاهراً دوستان حرف بنده را بد برداشت کرده اند. مسئولان به ما گفتند شما باید یک و نیم میلیارد تومان از بدهی را پرداخت کنید . بنده هم گفتم این باشگاه سه میلیارد تومان بدهی دارد اگر این بدهی با یک و نیم میلیارد تومان پرداخت نشد چه کسی جوابگو است و مابقی را چه کسی پرداخت می کند؟ دیدم همه دهانشان باز شد و همدیگر را نگاه می کنند.

** یاد روز های اول حضور پرهام افتادم . به او گفتند نساجی فلان قدر بدهی دارد ولی شما ۵۰۰ هزار تومان پرداخت کنید . آقایان مابقی بدهی را قبول کردند و در پرداخت آن عاجز ماندند تا سه سال شاهد گرفتاری این تیم باشیم. به نظر شما این دو مورد با هم شباهت ندارد؟ بهتر نیست کار با صداقت و حساب شده پیش برود؟

** سال گذشته سه امتیاز از نساجی بابت شکایت المیر تولیا کسر کردند و سه امتیاز هم بابت تلاش دوستان دلال برای نرفتن تیم به مشهد کسر شد . هفت بازیکن تیم را هم با تلاش دوباره همین دلالان شانتاژ کردند و از تیم فراری دادند . حالا آقایان می آمدند می گفتند اسماعیلی بود تیم در صدر بود و قنبری آمد تیم هشتم کرد. آیا می دانید اگر ما نمی آمدیم کسی نبود تیم را جمع کند و به لیگ دو سقوط می کرد؟ آیا تاوان کارهای دیگران را من باید متقبل شوم؟

** بنده فایل صوتی دارم که دو بازیکن ما سال گذشته در یک بازی پول گرفتند تا تبانی کنند . فایل صوتی دارم که گفتند آقا فلانی باید در ارنج باشد و بروی چشم!!!

** من فایل صوتی دارم که فلان لیدر با فلان سرمربی به بازیکن کد دادند و بازیکن وقتی چک نداد از هفته هشتم از لیست خارج شد. بنده این آدم ها را برای شما می آورم.

** من می دانم آقایان چه کارهائی صورت دادند که امسال نتوانستند تیم بگیرند و من می دانم آقایان چه کارهائی انجام دادند که منشوری شدند . من خیلی چیزها را تا به حال در خصوص نساجی نگفتم و خیلی چیزها هم هست که نمی توانم بگویم تا نبش قبر نشود و آبروی عده ای نرود و مطمئن باشید اگر ببینم تخریب ها ادامه دارد به طور واضح رو می کنم.

** سال های گذشته مهدی پرهام با ۱۱ میلیاردش که بود ، نادر دست نشان که بود ، یحیی گل محمدی و سعید آذری که بودند ، اسماعیلی که بود، بازیکنان خوب هم که تا دلتان بخواهد بود. چرا تیم نتوانست نتیجه بگیرد ؟ پس یک جای کار گیر است و این گیر را من می دانم کجاست. اگر همه کمک کنند و واقعاً در کنار هم باشند و به دنبال منفعت طلبی نباشند شک نکنید این نساجی چه با قنبری و چه بدون قنبری لیگ برتری خواهد شد.

** من یک هدف بزرگ دارم و برای رسیدن به آن هیچ کس جلودارم نیست و با هر کس شاخ به شاخ می شوم. به اطرافیانم ایمان کامل دارم و با کمک آنها و همه شما رسانه های می توانیم تیم را لیگ برتری کنیم.

** دست تک تک هواداران نساجی را می بوسم و بابت تمام کاستی ها از آنها عذرخواهی می کنم . امیدوارم شرایط ما را درک کنند و کارهای خوب ما را هم ببینند. از آنها انتظار داریم با دلگرمی های خود کمک کنند تا مشکلات برطرف شود.

منبع: مازندلیگ – محمد نعمتی

همچنین ببینید

KHODKOSHI

خودکشی دختر ۱۸ ساله با پرش از ساختمان ۵ طبقه

قائم خبر دختر جوانی در امیرکلا از ساختمان ۵ طبقه به پایین پرید و جان …

۴ دیدگاه

  1. جالب بود چه خبره دور بر این نساجی خوبه حالا این تیم بی پول اگه پول دار بود ببین چی میشد

  2. با آمدن ایشان به بدهکاریها که افزوده شد، ناصر ابراهیمی که قهر کرد محرم اقامحمدی و علی صداقت که قهر کرد ند،تیم نوجوانان منحل وتیم بزرگسالان نساجی هم از جام حذفی کنار گذاشته شد.

  3. یک سوال دارم از منتقدان قنبری و قاسم نژاد . اگر ایشان نبودند تیم ما الان دسته دوم نبود؟ تیم که اعتصاب کرده بود یک بازی را انجام نداد اگر اعتصاب ادامه پیدا میکرد تیم نساجی مستقیم به دسته دوم سقوط میکرد.

  4. mage shoma va aghaie sardar nemidoonesti tim bedehi dare? chera masooliat ghabool kardino nazashtin un khanoome lobnani timo begire? chera safsate mikonino ye kalame az bi orzegie khodetun va atrafiane timetun chizi nemigin?? shoma jame hazfio az dast dadi unvaght miai az ino un harf mizani? ye kalame az baramat vase tim nemigi chon midooni hadaf az omadane sardaar tu nassaji ine ke footbale nassaji tamum besheo tim bere paein, pas maghlate nakonin ba in harfa maro gool nazanin… heh

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *