آموزش وردپرس
hejazi

“آیا می دانید” هایی که شهردار قائم شهر باید به آنها پاسخ دهد

قائم خبر:سالها از داستان غم انگیز عاشقان و دلسوختگان نساجی می گذرد. چه جانی هایی که نثار نساجی شد تا شناسنامه همیشگی فوتبال مازندران به حیات خود ادامه دهد.

علاقه مندانی که بار سفرشان را از شهر خود تا دیار بندر ترکمن بستند اما اصلا نمی دانستند که بازگشتی در کار نیست و از همان جا راهی سفری ابدی می شوند.

اکنون چند ساعتی بیشتر به آغاز دربی حساس مازندران بین تیم های خونه به خونه مازندران و نساجی مازندران به میزبانی شهر بابل باقی نمانده و هواداران نساجی که همچون گذشته لحظه ای از تیم محبوب شان دل نمی کنند و در تب و تاب تنها نگذاشتن تیم شان هستند، با همکاری باشگاه نامه ای را تنظیم و درخواست در اختیار گرفتن ۱۲ دستگاه اتوبوس جهت سهولت رفت و آمد به شهر بابل را از شهردار قائم شهر نموده اند.

در همین حال شنیده شده متاسفانه سید علی حجازی شهردار قائم شهر با در اختیار قرار دادن تنها یک دستگاه اتوبوس آن هم در صورت داشتن بیمه موافقت کرده است!!

حال باید پرسید آقای حجازی؛ آیا عاشق ورزش هستید؟ آیا عشق به نساجی را می دانید؟ آیا می دانید برای نساجی دلان چه اتفاقاتی افتاده تا نساجی همچنان نساجی بماند؟ آیا داستان بندر ترکمن را می دانید؟

جناب حجازی؛ آیا داستان آن تماشاگری را که پول زایمان همسرش را صرف همراهی با محبوب ترین تیم مازندران کرده را می دانید؟ اصلا می دانید نساجی چه تعداد عاشق دلسوخته دارد؟ اصلا آیا یوسف جانبرار را می شناسید؟

شهردار محترم؛ آیا می دانید رحمت مرزبان حنجره اش را به عشق همین نساجی داده؟ آیا می دانید…

خیر، بعید می دانیم اینها را بدانید. البته این بی علاقگی به ورزش برایمان تازگی ندارد چرا که از زمان حضورتان بر مسند ریاست عمارت شهرداری ساری را هم چنین تصمیم های بهت برانگیزی را به یاد داریم.

منبع:مازندلیگ

همچنین ببینید

KHODKOSHI

خودکشی دختر ۱۸ ساله با پرش از ساختمان ۵ طبقه

قائم خبر دختر جوانی در امیرکلا از ساختمان ۵ طبقه به پایین پرید و جان …

۶ دیدگاه

 1. مشکل اصلی شورای شهر هست که با وجود تمام انتقادات و سابقه بد گذشته ایشان
  در شهرداری ساری ، ایشان را به عنوان شهردار قائمشهر انتخاب کردند !!!!
  خواهشی که از شما (قائم خبر) دارم اینه که هنگامی که به انتخابات شورا های شهر
  نزدیک شدیم ، این انتخاب های اشتباه و خطاهای دیگر شورای شهر را به مردم و
  مخصوصا طرفداران نساجی یادآوری کنید که دیگر اینها را انتخاب نکنیم .

  • باسلام
   قابل ذکراست آقای میرزایی در شورای شهر یک دستگاه اتوبوس به انجمن هوادارن نساجی برای اعزام تماشاگران به اراک دادند

 2. متاسفم برای این شهردار،شهرداری که از شهرما نیست،همدرد مردم ما نیست،اقایونی که این شهردارو انتخاب کردن واقعا متاسفم.

 3. سلام بر همه شما عزیزان و تماشاگران عاشق نساجی
  کاش مدیرعامل نساجی که البته او هم قائم شهری نیست می دانست که در موارد اینچنینی میتوان به شورای شهر مراجعه کرد تا راهکاری مناسب لحاظ کرد. چراکه اتوبوسهایی واحد شهرداری فقط بیمه درون شهری دارند و باید راه دیگری اندیشیده میشد. میرزایی. رییس شورای اسلامی شهر قائم شهر

  • پرهام که قائم شهری نیست ، هر سال میلیارد ، میلیارد داره برای نساجی و عاشقان فراوان سینه چاکش پول خرج میکنه ،
   اونوقت میشه بگید شما که قائم شهری!!! هستید برای تیم نساجی که اکثریت مردم قائم شهر ، عاشق آن هستند و حاظرند از خونه وزندگی خودشان بزنند تا پرچم نساجی همیشه بالا بماند چه کاری انجام دادید ، .
   ( البته من آقای میرزایی را نمیشناسم و آنطوری که شنیدم ایشان هم دلشان با نساجی هست ،
   منظورمن مجموعه اعضای شورای شهر و متن کامنت بالا بود البته اگر واقعا از طرف ایشان بوده باشد.)

 4. وقتی در شورای شهر فقط بازنشستگالن عهد بوق حضور فعال دارندانتخابی غیر از حجازی بازنشسته نمیتوان داشت !!!!راستی این آقایان بعد مر گشون نگران قدرت نیستند؟؟تکلیف این شهر با این همه مشکل و بدبختی، بدون اینکه به جوانان اجازه ی حضور در فعالیتهای سیاسی واجتماعی بدن چیه؟؟؟؟؟شهری که سالهای زیادی نفرات برتر کنکور داشت رتبه های یک تا سه ،که امروزه باید خوابشو ببینیم نتونسته یک شهردار باهوش وکاربلد تحویل بده؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟باید بریم از ساری شهردار وارد کنیم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟اون هم ازنوع بازنشسته؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *