آموزش وردپرس
nassaji_sepidrood-54

اتفاق جالب در قائمشهر/ هواداران مانع رفتن عباس زاده شدند+عکس

ظاهرا قرار نیست تیم نساجی و هوادارانش یک هفته خوش را سپری کنند.

بعد از پایان یافتن مسایل مربوط به مالکیت این باشگاه شمالی و پرداخت ۳۰ تا ۴۰ درصد مطالبات بازیکنان، محمد عباس‌زاده در جریان تمرین امروز نساجی به حالت قهر زمین را ترک کرد.

ماجرا از این قرار است که مهدی‌خوانی گلر اول تیم نساجی با لباس شخصی در کنار زمین حضور داشت و اعلام کرد تمرین نخواهد کرد. زمانی که هواداران نساجی از این گلر علت را جویا شدند، مهدی‌خوانی اعلام کرد لباس نیاورده و نمی‌تواند تمرین کند. امروز حدود ۲ هزار نفر در ورزشگاه شهید وطنی قائمشهر حضور داشتند و بعد از تشویق و اصرار هواداران بود که این گلر به یک فرد سوییچ ماشین خود را داد تا لباس‌هایش را به تمرین بیاورد.

مهدی‌خوانی بعد از صحبت با رمضانی مدیرعامل نساجی لباس پوشید و زمانی که آماده شد تا دور زمین بدود، محمد عباس زاده مهاجم این تیم از کوره در رفت و نارضایتی خود را از تشویق هواداران برای مهدی‌خوانی ابراز کرد و مدعی شد وقتی این گلر نمی‌خواهد تمرین کند حتما دلایلی وجود دارد و اینکه اگر نمی‌خواهد تمرین کند چرا با لباس شخصی در کنار زمین حاضر شده!

mohammad_abbaszade-2

عباس زاده بعد از این اتفاق به حالت قهر زمین تمرین را ترک کرد.

حالا جالب است بدانید که هواداران این تیم محبوب شمالی مانع رفتن این مهاجم از ورزشگاه وطنی قائمشهر شدند.

هواداران نساجی امروز هنگام ترک تمرین محمد عباس زاده مهاجم گلزن این تیم، درب ورودی ورزشگاه را بستند تا علت این کار را از وی جویا شوند.

mohammad_abbaszade-1

همچنین ببینید

ghatar

موافقت بانک جهانی برای پرداخت تسهیلات یک میلیارد یورویی برای برقی سازی راه آهن شمال

  مدیر کل راه آهن شمال برقی کردن خطوط ریلی این شرکت را به عنوان …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *