آموزش وردپرس
dorodgar

آنهایی که منافع مالی شان به خطر می افتد دنبال توطئه هستند.

قائم خبر :دیروز یکشنبه صادق درودگر مدیر عامل باشگاه نساجی مازندران مصاحبه ای با سایت ورزشی مازند لیگ انجام داده است که گزیده هایی از آن را باهم می خوانیم

****روزی که برای معارفه آمدم و حضور آن همه مردم را دیدم خودم را تأئید کردم که کار خوبی کردم به قائمشهر آمدم. علیرغم تمام مشکلاتی که اینجا می بینم ولی تمام تلاشم را به کار گرفتم تا نساجی را لیگ برتری کنم و خوشحالم که دعای مردم را در کنار خودم و این تیم حس می کنم. من اثر دعاهای مردم را در زندگی خودم نیز ملموس می بینم.

**** برخورد مردم فوق العاده خوب است. مردم خیلی احترام می گذارند و به من انگیزه می دهند ولی از آنها اتحاد بیشتری می خواهم تا موفقیت بیشتری را در ورزشگاه شهید وطنی شاهد باشیم.

****آنهائی که منافع مالی شان به خطر می افتد دنبال توطئه هستند. دنبال پچ پچ کردن و بر هم زدن تیم هستند. آنها فقط خودشان را می بینند و نساجی و نتایجش و هوادارانش برای آنها اهمیتی ندارد.

**** آنها مخالف من نیستند. مخالف جیب باشگاه هستند. آنها معتقدند سهمی از درآمد باشگاه مال آنهاست. من هم برای خودم چارچوبی دارم که دوست و دشمن و رفیق و برادرم باید آن چارچوب را رعایت کنند.

****آنها آمدند با من صحبت کردند و جایگاهی در باشگاه می خواستند و رابط آنها در تهران با من صحبت کرد و بنده گفتم با توجه به تخصص تان می توانید در روابط عمومی باشگاه فعالیت کنید.

****آنها می گفتند ما قبلا مدیرعامل بودیم و کمتر از قائم مقامی هم قبول نمی کنیم و به اندازه یک بازیکن هم پول می خواستند. من هم همچین کاری را نکرده و نمی کنم. پرداختی های کادر اداری من مشخص است و با ده درصد بالا و پائین همه مثل هم حقوق می گیرند.

****خلاصه آنها نشان دادند موفقیت های نساجی برای آنها مهم نیست. اگر مهم بود در کنار مقاله انتقاد آمیزشان بر علیه بنده، یک مقاله هم برای نساجی می نوشتند؟

****ضمناً دوستان در بخش نقل  انتقال بازیکن نیز فعالیت دارند و بنده اجازه نمی دهم در تیم من هر کسی در جایگاه خبرنگار و تلویزیون و …. در این زمینه به بازیکنم بگوید تو را به فلان تیم می برم و مثلا فلان درصد برای من است!

 **** وحید مهدی خانی وسید محسن حسینی را هم نمی شناختم. هم وحید مهدی خانی و هم سید محسن حسینی بازیکنانی بودند که نادر دست نشان به بنده معرفی کرده بود و ما آنها را جذب کردیم.

****در بازی اول بنده ناظر ویژه گذاشتم و ۳۳۴۲ بلیط فروخته شد که سابقه نداشت. ولی در بازی با شهرداری اردبیل به دلیل مشکلات کاری کمی تعلل کردیم و ناظر نگذاشتیم و ۱۹۰۰ بلیط فروخته شد؟ چرا؟ چون بلیط فروش دلش برای نساجی نمی سوخت و هر کسی با هر کارتی وارد ورزشگاه می شد که این قشنگ نیست.

****یک عده آدم منفعت طلب عنوان داشتند اگر تیم برود لیگ برتر بازیکنان مان نیز با این تیم به لیگ برتر می رود. چه بهتر که تیم در لیگ یک بماند تا بتوانیم بازیکنان خود را به استقلال و پرسپولیس و… بدهیم. جالب اینجاست که همیشه سه چهار بازی آخر تیم کم می آورد. به بعضی بازیکنان نیز می گفتند به خودت فشار نیاور و تو باید دیگر در لیگ برتر بازی کنی و با این شرایط مصدوم می شوی که در اینصورت باید یک سال در خانه بنشینی. تا جائی که آن بازیکن ناخودآگاه بدون اینکه خودش بداند انرژی لازم را برای موفقیت به خرج نمی داد.

****بنده سعی می کنم این افراد را از باشگاه دور کنم و الان این فشار را به من می آورند و خدا را شکر می کنم که آدم مقاومی هستم. من در صحنه های بزرگ تر این کار کردم و با صداوسیما و روزنامه های و سایت های بزرگ کشور نیز مشکل داشتم و درس گرفتم که باید چطور مشکل گشایی کنم. ولی در برابر منافع تیم و هوادارانش قاطع هستم و هر کسی که احساس کنم قصد دارد سرعت قطار نساجی را کند بکند او را از ریل خارج می کنم. اگر احساس کنم خودم مانع پیشرفت نساجی شده ام خودم را نیز حذف می کنم.

منبع : مازند لیگ

همچنین ببینید

KHODKOSHI

خودکشی دختر ۱۸ ساله با پرش از ساختمان ۵ طبقه

قائم خبر دختر جوانی در امیرکلا از ساختمان ۵ طبقه به پایین پرید و جان …

یک دیدگاه

  1. اقای درودگر جز حقیقت چیزی نگفتی بالا خره یکی باید جلوی تیشه زدن به ریشه نساجی رو بگیره
    تشکر حاج صادق

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *