آموزش وردپرس
IMG14041024

اجتماع بزرگ بسیجیان در قائم شهر

همزمان با آخرین روز از هفته بسیج اجتماع بزرگ خواهران و برادران از اقشار مختلف بسیج در منطقه رینگ داخلی کفشگرکلا قائم شهربرگزار شد.

قائم خبر:در این مراسم که صبح امروز برگزار شد حجت الاسلام و المسلمین معلمی نماینده مردم مازندران در مجلس خبرگان رهبری، سرهنگ یعقوبی فرمانده سپاه ناحیه، محمدی فرماندار قائم شهر، علیپور نماینده مردم قائم شهر در مجلس شورای اسلامی و دیگر مسولین حضور داشتند.

حجت الاسلام معلمی با اشاره به تشکیل بسیج به فرمان حضرت امام خمینی(ره) در سال ۵۸ گفت: دستور امام از تشکیل ارتش بیست میلیونی بسیج از جمله اساسی ترین عوامل در جهت خنثی سازی توطئه ها و هدایت انقلاب در مسیر اصلی خود است.

نماینده مردم مازندران در مجلس خبرگان رهبری افزود: بسیج یعنی مقابله با کج روی ها و پایداری پای علم الهی که به دست انبیا(ع) برافراشته شده است.

امام جمعه قائم شهر در ادامه با تاکید بر نقش اساسی بسیج در کشور عنوان کرد: با وجود توطئه های فراوان، گروه های منحرف از مقابله مستقیم با ملت بزرگ ایران عاجزند چرا که این ملت با بسیج در مقابل تمامی حوادث و ناملایمات بیمه خواهد بود.

همچنین ببینید

SADEGHI

تصاویر کنسرت رضا صادقی در ساری

قائم خبر: کنسرت رضا صادقی هنرمند محبوب کشورمان در سینما سپهر ساری با استقبال خوبی …

۲ دیدگاه

  1. سرلشکر ‌رحیم‌صفوی دستیار و مشاور عالی مقام معظم رهبری:از بسیج انتظار می‌رود تا در جلوگیری از انحرافات در جامعه با به‌کارگیری ظرفیت عظیم خود در حوزه‌های هنری‌، فرهنگی و اجتماعی پیشگام باشد و در محیط‌های کاری مانند مدرسه و دانشگاه و در محلات و روستاها و کارخانجات‌، نقش آفرینی فرهنگی کند.

  2. مسئول سلکشن کامنت ها خیلی باحالی…
    فقط همین!

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *