آموزش وردپرس
chaman19-5-92

احمد سعادتمند: اولین بازی خانگی در قائمشهر برگزار نمی شود

 احمد سعادتمند طی گفتگویی با خبرنگار قائم خبر گفت: حدود یک میلیارد و هشتصد میلیون تومان برای پروژه شهید وطنی قائمشهر هزینه شده است.خیلی سخت است طی هفت ماه این هزینه را برای پروژه ای پرداخت کنیم که اصلاً موافقت نامه ندارد.با این رقم می توانستیم ۱۷ زمین ورزشی مازندران را چمن طبیعی کنیم.

آنچه را که بنده مشاهده می کنم ، کارهای زیادی باقی مانده که باید انجام شود و شما هم مشاهده می کنید که کارگران مشغول کار هستند،اما فکر میکنم به بازی اول نخواهیم رسید.

آقای سعادتمند در خصوص سوال خبرنگار قائم خبر مبنی بر مشخص کردن یک زمان مشخص برای پایان این پروژه افزود: کار عمرانی بسیار وقت گیر است،پروژه ای که نه تعریف شده بود و نه اعتباری برای آن در نظر گرفته شده بود،مشخص کردن زمان برای پایان این پروژه کار سختی است.طبق قرارداد کل چمن استادیوم شهید وطنی قائمشهر را خریداری کردیم و کارگران هم مشغول انجام کار هستند.حدود ۱۰۰ میلیون تومان برای مقاوم سازی و رنگ آمیزی سکوی های ورزشگاه هزینه شده است.

احمد سعادتمند در انتها از تمامی کسانی که در این پروژه دخیل بودند مانند شهردار و اعضای شورای شورای شهر سابق و جدید و رئیس اداره ورزش و جوانان قائمشهر صمیمانه تشکر کرد.

تهیه کننده: عباس ناساری

همچنین ببینید

KHODKOSHI

خودکشی دختر ۱۸ ساله با پرش از ساختمان ۵ طبقه

قائم خبر دختر جوانی در امیرکلا از ساختمان ۵ طبقه به پایین پرید و جان …

۲ دیدگاه

  1. اینو خودمون میدونستیم اقای X
    با روش حلزونی شما تا نیم فصل هم نمیتونیم تو وطنی بازی کنیم:(

  2. رضا رمضانی سوادکوهی

    هروقت خواستی ارزش آدمها را بسنجی حتما بهش پست ومقام بده

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *