آموزش وردپرس
bashgah-nassaji

اخبار تیم فوتبال نساجی مازندران

تیم فوتبال نساجی قائمشهر به سرمایه گذار جدید واگذار می شود

احمد سعادتمند : مسوولان کنونی تیم به رغم وعده های فراوان، از پرداخت حق الزحمه بازیکنان و کادر فنی خودداری کردند و این مسائل سبب توقف موفقیت های تیم در فصل جاری شد.

وی ادامه داد: اداره کل ورزش و جوانان مازندران سه روز به مسوولان تیم فوتبال نساجی فرصت داده بود که این مهلت صبح امروز به پایان رسیده است.

وی افزود: مشغول مذاکره با حامیان مالی جدید هستیم تا در صورت رسیدن به توافق، تیم فوتبال نساجی به عنوان یکی از پرطرفدارترین تیم های فوتبال ایران به سرمایه گذار جدید واگذار شود.

وی ابراز امیدواری کرد که با دستیابی به توافق نهایی، تیم فوتبال نساجی عصر روز پنجشنبه این هفته (فردا) به طور رسمی به سرمایه گذار مورد نظر واگذار شود.

بازهم دسته گلی دیگر: تیم امید نساجی بعلت بی پولی راهی آبادان نشد / قنبری: با قدرت ادامه میدهیم!!!

تیم فوتبال امید نساجی مازندران از سفر به آبادان بازماند. به گزارش نساجی اسپرت از چارچوب مسابقات لیگ برتر امیدهای کشور تیم فوتبال امیدهای نساجی مازندران که عصر چهارشنبه می بایست در آبادان به مصاف صنعت نفت این شهر برود به دلیل عدم توانایی مالی سردار قاسم نژاد مالک این باشگاه در پرداخت هزینه کرایه اتوبوس تیم از سفر به آبادان بازماند تا رسوایی دیگری برای این باشگاه در فوتبال کشور رقم بخورد.

بدقولی های پی در پی مدیرعامل باشگاه نساجی در پرداخت کرایه اتوبوس در سفرهای گذشته تیم های این باشگاه باعث شد تا رانندگان ناوگان اتوبوسرانی مازندران که از باشگاه نساجی با بدنامی یاد می کنند این بار کرایه اتوبوس را پیش از حرکت از باشگاه بخواهند اما تلاش های قنبری مدیرعامل باشگاه نساجی به جایی نرسید تا تیم فوتبال امید نساجی از سفر به آبادان بازبماند و این دیدار را سه بر صفر به حریف خود واگذار کرده و شرایط حادی در جدول رده بندی مسابقات پیدا نماید.

این اتفاقات درحالیست که به دلیل عدم توانایی مالی مالک و مدیرعامل باشگاه نساجی در تامین هزینه های تیم های این باشگاه منجر به انحلال تیم فوتبال نوجوانان نساجی نیز گردیده است ، سعید فدوی سرپرست تیم امید نساجی نیز هفته گذشته و پس از رویایی این تیم با ملوان بندرانزلی درحالی که بازهم با بی توجهی مدیرعامل باشگاه نساجی در پرداخت کرایه و هزینه خوراک بازیکنان روبرو می شود از جیب خود هزینه خوراک و بازگشت بازیکنان به قائمشهر را تامین می کند و رسما از سمت سرپرستی این باشگاه کنار میرود تا عملا تیم فوتبال امید نساجی توسط مهرداد نصیرزاده بصورت انفرادی اداره و نفس های آخر خود را شاید پیش از انحلال تیم بکشد.

نکته تعجب برانگیز آن است که قنبری مدیرعامل باشگاه نساجی که به دلیل اوضاع حاد مالی باشگاه می داند درحال خروج اجباری از نساجی است بازهم روز گذشته در صداوسیمای استان مازندران به مردم وعده می دهد مشکل مالی نداشته و گروه فعلی با قدرت هرچه تمام تر به تیمداری خود در نساجی ادامه می دهند و قصد ندارند تیم را به شخص دیگری واگذار نمایند و درست یک روز پس از این قضیه حتی از تامین کرایه اتوبوس تیم امید نساجی به شهر دیگر عاجز می مانند تا رسوایی دیگری در کارنامه کاری خود در باشگاه نساجی به جا بگذارند!!!

مذاکره قنبری با دست نشان در حال نهایی شدن!

با تمام مشکلاتی که پیش رو تیم نساجی و مالک باشگاه می باشد،جلسه ای محرمانه بین نادر دستنشان ومحمد قنبری برگزار شد که در صورت تامین مالی و اضافه نمودن ۷ بازیکن که مورد نظر دستنشان می باشد ، وی سکان هدایت تیم نساجی را برعهده می گیرد.لازم به ذکر است که دستنشان برای این مذاکره دیشب از  کرمان را هی قائمشهر شد.

همچنین ببینید

KHODKOSHI

خودکشی دختر ۱۸ ساله با پرش از ساختمان ۵ طبقه

قائم خبر دختر جوانی در امیرکلا از ساختمان ۵ طبقه به پایین پرید و جان …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *