آموزش وردپرس
akhbar-kootah

اخبار کوتاه از قائمشهر

*  قائم خبر: تاکنون بیش از ۸۷ هزار و ۸۰۰ تن انواع برنج محلی و پرمحصول از کشاورزان قائمشهربه قیمت توافقی خریداری شده که از این مقدار بیش از ۸۰ هزار و ۶۰۰ تن به ارقام محلی و ۷۲۰۰ تن به رقم شیرودی اختصاص داشته است.
* انهدام باند تهیه وتوزیع مشروبات الکلی با تلاش نیروهای اطلاعاتی سپاه قائمشهرصورت گرفت.دراین عملیات انهدام  شش هزار و ۳۰۰لیتر مشروبات الکلی و ۶۵۰ کیلوگرم کشمش بسته بندی شده آماده برای ساخت مشروبات به همراه تمامی تجهیزات وامکانات و خودروها برای این منظور کشف وضبط  گردید.

* همزمان با شب عید سعید غدیر خم عید امامت و ولایت مراسم جشن با شکوهی با حضور کارکنان  شهرداری وخانواده هایشان در سالن اجتماعات شهرداری قائم شهر برگزار شد

* بازیکنان نساجی  قائمشهر ۱۵ درصد از قرارداد مالی خود را دریافت کردند. همچنین قبل از شروع مسابقات هم ۵ در صد از قراردادشان به حساب آنها واریز شده بود.

*  مدیرکل پزشک قانونی مازندران خبرداد:  به طور متوسط هر ساله ۲۸ مورد مجوز سقط درمانی برای جنین مبتلا به تالاسمی ماژور در استان مازندران صادر می‌شود که بیشترین مورد آن مربوط به شهرستان‌های ساری، قائمشهر و نکا است.

* رئیس کانون کارگران بازنشسته تامین اجتماعی مازندران گفت: فراکسیون کارگری و بازنشستگان در شوراهای شهرهای مازندران به مرکزیت شورای شهر قائمشهر راه اندازی می شود.

* قائمشهر مقام سومی مسابقات وزنه برداری نونهالان مازندران را از آن خود کرد.

همچنین ببینید

roohani

شیخ محبوب مقتدرانه ماندگار شد

به گزارش قائم خبر؛ در روز ۲۹ اردیبهشت ماه مردم با حضور گسترده خود پای …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *