آموزش وردپرس
akhbar-kootah

اخبار کوتاه از قائمشهر

*  قائم خبر: تاکنون بیش از ۸۷ هزار و ۸۰۰ تن انواع برنج محلی و پرمحصول از کشاورزان قائمشهربه قیمت توافقی خریداری شده که از این مقدار بیش از ۸۰ هزار و ۶۰۰ تن به ارقام محلی و ۷۲۰۰ تن به رقم شیرودی اختصاص داشته است.
* انهدام باند تهیه وتوزیع مشروبات الکلی با تلاش نیروهای اطلاعاتی سپاه قائمشهرصورت گرفت.دراین عملیات انهدام  شش هزار و ۳۰۰لیتر مشروبات الکلی و ۶۵۰ کیلوگرم کشمش بسته بندی شده آماده برای ساخت مشروبات به همراه تمامی تجهیزات وامکانات و خودروها برای این منظور کشف وضبط  گردید.

* همزمان با شب عید سعید غدیر خم عید امامت و ولایت مراسم جشن با شکوهی با حضور کارکنان  شهرداری وخانواده هایشان در سالن اجتماعات شهرداری قائم شهر برگزار شد

* بازیکنان نساجی  قائمشهر ۱۵ درصد از قرارداد مالی خود را دریافت کردند. همچنین قبل از شروع مسابقات هم ۵ در صد از قراردادشان به حساب آنها واریز شده بود.

*  مدیرکل پزشک قانونی مازندران خبرداد:  به طور متوسط هر ساله ۲۸ مورد مجوز سقط درمانی برای جنین مبتلا به تالاسمی ماژور در استان مازندران صادر می‌شود که بیشترین مورد آن مربوط به شهرستان‌های ساری، قائمشهر و نکا است.

* رئیس کانون کارگران بازنشسته تامین اجتماعی مازندران گفت: فراکسیون کارگری و بازنشستگان در شوراهای شهرهای مازندران به مرکزیت شورای شهر قائمشهر راه اندازی می شود.

* قائمشهر مقام سومی مسابقات وزنه برداری نونهالان مازندران را از آن خود کرد.

همچنین ببینید

KHODKOSHI

خودکشی دختر ۱۸ ساله با پرش از ساختمان ۵ طبقه

قائم خبر دختر جوانی در امیرکلا از ساختمان ۵ طبقه به پایین پرید و جان …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *