آموزش وردپرس
akhbar-kootah

اخبار کوتاه از قائمشهر

* اردوی تیم ملی کاراته نوجوانان در روستای خطیرکلا قائمشهر آغاز شد.

*تذکرات کتبی علیپور نماینده قائمشهر، سوادکوه و جویبار به وزیر نفت: تسریع در گازرسانی به شهرهای حوزه انتخابیه و بخش‌های سردسیر شهرستان سوادکوه و به وزیر نیرو: تسریع در تامین اعتبار طرح آب‌رسانی به حوزه قائمشهر و جویبار.

 *سیدهادی حسینی، سخنگوی فراکسیون ورزش مجلس شورای اسلامی و نماینده مردم قائمشهر در خصوص احتمال پیوستن جواد نکونام و خلعتبری به تیم امارات که نام جعلی برای لیگ فوتبال آن کشور برگزیده شده است، گفت: خود بازیکن باید به لیگی که اسمش حساسیت ایجاد کرده است نرود و مسائل را رعایت کند. فراکسیون مجلس نمی تواند به بازیکنی بگوید که در فلان کشور بازی نکن.

 وی افزود: مجلس فقط می تواند توصیه کند که بازیکنان عرق ملی داشته باشند و بالاخره خلیج فارس همیشه خلیج فارس است و وطن همیشه وطن. هر کسی باید برای خودش و وطنش احترام قائل باشد. در بین قهرمانان ورزشی ایران کم نیستند افرادی که پیشنهاداتی داشتند اما در همه حال منافع کشور و نظام را لحاظ کردند. خود بازیکنان باید شرایطی را در پیش بگیرند که سبب خدشه به اصالت و ملیت ایرانی نشود.

 *مدیرکل بهزیستی مازندران گفت: ۵۳ کمپ ترک اعتیاد در مازندران فعال هستند.وی با اشاره به اینکه یک مرکز ترک شیشه به صورت بستری ۲۰ تختخوابی در قائمشهر فعال است، گفت: هشت مرکز کاهش آسیب DIC شیلتر یا پناهگاه شبانه را در بخش اعتیاد داریم.

 *احمد سعادتمند درباره وضعیت سایپا شمال گفت: همچنان پای حرفم هستم از فروش و یا خروج این تیم به خارج از استان مخالفت می‌کنم.

 *مدیر جهاد کشاورزی قائمشهر گفت: خوشه های طلایی برنج در روستای المشیر قائمشهر به بار نشست.

 *مدیر عامل باشگاه فرهنگی ورزشی نساجی مازندران گفت: مسعود علیپور خنکداری به عنوان سرپرست جدید تیم فوتبال بزرگسالان نساجی مازندران انتخاب و معرفی شد.

 *تیم امید نساجی که به تازگی با سرمربیگری محرم آقامحمدی کار تمرینات تست‌گیری را آغاز کرده است.

 *رئیس واحد قائمشهر از بهادر مولائی ، نایب‌ قهرمان رقابت‌های وزنه‌برداری یونیورسیاد جهانی روسیه تقدیر کرد.

 *ˈ رویا عفیفه ˈ دانش آموز سال دوم دبیرستان حضرت معصومه (س) قائمشهر موفق شد در رشته مفاهیم قرآن مسابقات کشوری به مقام سوم دست یابد.

 *درآخرین جلسه شورای اداری دولت دهم درفرمانداری قائم شهروباحضورحضرت آیت ا…معلمی،امام جمعه محترم قائم شهر،پیرفلک،فرماندارمحترم قائم شهر،سعادتمند،مدیرکل ورزش وامورجوانان استان ومسئولین ادارات شهرستان قائم شهرازاستادممتازخوشنویسی استان وکشورجناب آقای منوچهراسکندری باشکوه خاصی تجلیل بعمل آمد.

همچنین ببینید

atash

آتش سوزی در روستای رکابدارکلای قائم شهر

قائم خبر :مشاهدات آتش نشانان از بررسی محل حادثه ،ساختمانی با سقف حلبی بود که …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *