آموزش وردپرس
akhbar-kootah

اخبار کوتاه از قائمشهر

قائم خبر:

*وزیر ارشاد از مجتمع فرهنگی هنری خرماکلای قائمشهر بازدید کرد.در جریان این دیدار ، وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی از مجتمع فرهنگی هنری روستایی شهدای خرماکلا بعنوان یکی از بزرگترین و بهترین کانونهای فرهنگی هنری روستایی کشور نام برد که با کمک و مشارکت مردمی ساخته شده است.

*حدود ۷۰درصد قهوه خانه و سفره خانه های قائمشهر مجوز فعالیت ندارند.ˈ ابوالقاسم فاضلی ˈ روز پنجشنبه در جلسه کارگروه بهداشت شهرستان قائمشهر اعلام کرد: از یکصد و ۲۷ قهوه خانه و سفره خانه شهرستان قائمشهرتنها ۴۳ واحد از این مجموعه ها مجوز فعالیت خود را از صنف مورد نظر دریافت کرده اند .

*در هفت ماهه اول سالجاری بیش از ۴۳۲۶۰۰۰۰ قطعه جوجه گوشتی در شهرستان قائمشهر تولید گردید.به گزارش روابط عمومی سازمان جهاد کشاورزی مازندران، شهرستان قائمشهر دارای ۱۳ واحد مرغداری مادر گوشتی به ظرفیت ۴۱۲۰۰۰ قطعه می باشد که سالانه بالغ بر ۳۸۹۳۴۰۰۰ قطعه جوجه یکروزه گوشتی در آن تولید می گردد.

*۴۲ عامل توزیع مواد مخدر و معتاد در قائمشهر دستگیر شدند.با هماهنگی مراجع قضایی و بازرسی از محل سکونت افراد د ستگیر شده دو کیلو و ۷۸۶ گرم مواد مخدر از نوع تریاک ، گراس و حشیش وهشت هزار و ۶۰۰عدد قرص ترامادول ، تجهیزات استعمال مواد مخدر از دیگر کشفیات بدست آمده در این بازرسی ها است .

 

همچنین ببینید

KHODKOSHI

خودکشی دختر ۱۸ ساله با پرش از ساختمان ۵ طبقه

قائم خبر دختر جوانی در امیرکلا از ساختمان ۵ طبقه به پایین پرید و جان …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *