آموزش وردپرس
nader-dastneshan

اخراج نادر دست‌نشان از ماشین‌سازی تبریز

بعد از کسب نتایج ضعیف ماشین‌سازی تبریز در نیم‌فصل نخست لیگ دسته اول، بعد از برگزاری دو جلسه‌ی متوالی با تصمیم هیئت مدیره ماشین‌سازان نادر دست‌نشان از این تیم کنار گذاشته‌شد.

ماشین‌سازی که بعد از ادغام با تیم شهرداری تبریز، فعالیت جدی خود در نقل و انتقالات را با هدف لیگ برتری‌شدن آغاز کرده‌بود، در همان ابتدا نادر دست نشان را به خدمت گرفته‌بود و بازیکنان خوبی را هم جذب کرد. ماشین‌سازی در اوایل لیگ موفق عمل کرد اما رفته رفته با کسب نتایج ضعیف مسئولین این تیم مجاب به برکناری دست نشان شدند.

نادر دست نشان در حالی از ماشین سازی تبریز جدا شد که این تیم تبریزی با اختلاف ۱۱ امتیازی نسبت به صدر جدول نیم فصل اول را به پایان رساند!

سبزپوشان تبریزی تنها تیمی در لیگ یک در این فصل هستند که در هیچ از نوزده بازی خود در نیم فصل اول موفق به بسته نگه داشتن دروازه نشدند و در تمامی بازی‌ها گل دریافت کردند!

آخرین جلسه‌ی مسئولین ماشین‌سازی که با حضور ده عضو هیئت مدیره برگزار شده‌بود، در پایان بعد از رای اکثریت اعضا به اخراج دست‌نشان، تصمیم گرفته‌شد تا رسول خطیبی بعد از چهار سال دوری دوباره برروی نیمکت این تیم قدیمی بنشیند.

شنیده ها حاکی از آن است که تیم بعدی نادر دست نشان،صنعت نفت آبادان یا پاس همدان می باشد.

همچنین ببینید

KHODKOSHI

خودکشی دختر ۱۸ ساله با پرش از ساختمان ۵ طبقه

قائم خبر دختر جوانی در امیرکلا از ساختمان ۵ طبقه به پایین پرید و جان …

۷ دیدگاه

 1. کامبیز محمدی

  اینجا که تیم روخودش بست.باز بهونه اش چی بود؟!!!

 2. تبریزی ها توقع بیش از حد داشتن.تازه نیم فصل تموم شد.کوو تا پایان فصل.خودشون بعداً از کرده خودشون پشیمون میشن.
  در داشتن دانش فنی آقا نادر هیچ شکی نیست

 3. الان توی مصاحبه هاش چی میخواد بگی؟تماشاگر نما ها ؟مدیرعامل باشگاه؟داور؟من؟میرزا طاهر خوشنویس تبریزی؟شلغم؟به راستی کدامیک مقصر می باشند؟

 4. خخخخخخخخخخخخ

  اونجام هوادار ١۶ ساله داشت یا سایت شرط بندى یا هوادارا استکان به دست؟!!!
  نکنه اونجام آبروى مارو بردى؟
  اخراااااااااج شدى 😀

 5. بهترین مربی استان مازندران با حاشیه فراوان

  • بهترین مربی مازندران یحی گل محمدیه
   تازه بعد از اون هم رحمان رضایی
   یونس گراییلی
   اکبر میثاقیان
   و چند تا دیگه هم هستند
   نادر تقریبا ۶-۷ سالی هست که دورانش دیگه تموم شده
   موفق باشی پیشکسوت پرحاشیه!!

 6. آقای دست نشان مربی با دانشی بود. و مورد تایید ما تماشاگران اصیل ماشین سازی. ایشان چون ۷ بازیکن جدید برای تقویت تیم در خواست کرده بود از تیم برکنار شد . هییت مدیره کار خوبی نکرد. باید به جای برکناری مربی تیم را تقویت می کردند..آیا سرمربی جدیدی که می خواهند انتخاب کنند تیم را می تواند لیگ برتری کند؟ واقعا می تواند؟ برای آقای دست نشان آرزوی توفیق داریم .او بی تیم نمی ماند در این مدتی که ایشان در تیم بودند برای تیم خیلی زحمت کشید ند و تنها هدفش موفقیت ماشین سازی بود. ما تماشاگران اصیل ماشین سازی از ایشان خیلی راضی بودیم اگر تیم را تقویت می کردند. او ماشین سازی را لیگ برتری می کرد. . به هر حال برای ایشان در هر تیمی که هستند آرزوی موفقیت داریم. واز زحمات ایشان در این مدتی که در بین ما بودند نهایت تشکر را داریم .به درود.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *