آموزش وردپرس
tmryn-prspwlys_14

از فردا قرمزپوشان استارت می‌زنند

 قائم خبر:جواد منافی مربی تیم فوتبال پرسپولیس به نمایندگی از علی دایی امروز به مازندران آمد و امکانات ورزشی محل تمرین پرسپولیسی‌ها در این استان را مورد بررسی قرار داد.

از همین رو منافی ابتدا از ۴ هتل بازدید کرد که یکی از این هتل‌ها متعلق به وزارت کشور بود اما از لحاظ گرمایشی دچار مشکلاتی بود. به همین دلیل مورد رضایت مربی پرسپولیس قرار نگرفت. اما در نهایت پس از بررسی ۴ هتل بالاخره منافی یک هتل را که در مسیر ساری و قائمشهر را مورد تایید قرار داد.

مربی پرسپولیس همچنین از چمن مصنوعی قائمشهر نیز دیداری داشت و با توجه به اینکه بازی با داماش در چمن مصنوعی عضدی رشت است اعلام کرد که این زمین تمرین چمن مصنوعی نیز برای قرمزپوشان مناسب است اما موضوع اصلی بررسی زمین تمرین قرمزپوشان چمن طبیعی بود که به همین دلیل منافی بازدیدی از ورزشگاه ۱۵ هزار نفری شهدای ساری داشت که اکثر مسابقات لیگ دو و سه مازندران در آنجا برگزار می‌شود.

به پرسپولیسی ها اعلام شده از این زمین بهتر برای تمرین قرمزپوشان با توجه به آب و هوای مازندران پیدا نمی شود که به احتمال فراوان این زمین هم مورد تأیید است.

منافی ضمن تأیید خبرهای فوق گفت: ما امیدواریم که بتوانیم با توجه به خواسته‌های دایی تمرینات خوب خودمان را در مازندران دنبال کنیم تا برای بازی حساس مقابل داماش آماده شویم. امکانات خوب است همکاری‌های لازم انجام شده و انشاءالله شاهد یک اردوی مناسب باشیم. البته باز هم باید ورزشگاه ۱۵ هزار نفری شهدای ساری که تازه بهره‌برداری شده را مورد بررسی دقیق‌تر قرار دهیم تا خیال‌مان راحت‌تر باشد اما چمن مصنوعی که در قائمشهر از آن بازدید کردیم مانند زمین عضدی است و مشکل خاصی ندارد.

بنا بر اعلام کادرفنی پرسپولیس در اردوی شمال ۶ بازیکن از تیم امید نیز حضور خواهند داشت تا با تمرین کردن در کنار بازیکنان با تجربه برای آینده آماده تر شوند.

همچنین ببینید

KHODKOSHI

خودکشی دختر ۱۸ ساله با پرش از ساختمان ۵ طبقه

قائم خبر دختر جوانی در امیرکلا از ساختمان ۵ طبقه به پایین پرید و جان …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *