آموزش وردپرس
kompoost

استاندار: در اولین فرصت باید کارخانه کمپوست قائمشهر به بهره برداری برسد

rabi-falahبه گزارش قائم خبر استاندار مازندران گفت: مشکل زباله از مشکلات اساسی استان است و پیمانکاران باید ظرف یک هفته همه موارد را درباره ساخت کارخانه کمپوست قائمشهر بررسی کنند و در اولین فرصت این کارخانه را به بهره برداری برسانند.

ربیع فلاح جلودار ظهر یکشنبه در بازدید از کارخانه کمپوست قائم شهر با اشاره به اینکه مازندران از لحاظ آب و هوایی از بهترین مناطق دنیاست، اظهارداشت: متاسفانه مدیریت متمرکزی در رابطه با جمع آوری زباله و فرایند علمی وجود نداشت و دوستان ما از لحاظ فضای سبز اقدامات خوبی انجام دادند اما در این زمینه موفق نشدند.

 وی از نشست فردا با معاون وزیر کشور خبرداد و اذعان داشت: در این نشست، اولویت اول منطقه در ارتباط با حفظ محیط زیست، پاکیزگی شهر و رفع آلودگی زباله هاست.

 استاندار مازندران با بیان اینکه با بازدید از کارخانه های کمپوست در استان و جمع آوری اطلاعات از روند پیشرفت فیزیکی، تخصیص اعتبار و عملکرد پیمانکار گفت: تمام دست اندرکاران ساخت کارخانه کمپوست سطح استان باید ظرف ۲ ماه آینده اعلام وضعیت کنند.

 فلاح با بیان اینکه واگذاری مراکز دفع آلودگی، زباله و پسماند به شهرداری ها را یکی از اقدامات خوب عنوان کرد و اظهارداشت: در این زمینه باید به شهرداری ها کمک شود و از شهرداری ها توقع داریم که از این فرصت ایجاد شده ، استفاده بهینه کنند.

 ساخت کارخانه کمپوست قائمشهر متوقف شده است

 وی با اشاره به اینکه کارخانه کمپوست قائم شهر متاسفانه متوقف شده و وضعیت خوبی ندارد، در این رابطه به پیمانکار و مدیریت شهری شهرستان تاکید کرد: با مشاهده مشکلات و گزارش عملکرد طرفین، برای ادامه عملیات اجرایی ساخت کارخانه کمپوست شهرستان تصمیم گیری می شود و در این رابطه با قاطعیت برخورد می شود.

 وی بیان داشت: ساخت کارخانه کمپوست قائم شهر از سال ۸۵ اقدامات اولیه و از سال ۸۸ عملیات اجرایی آن آغاز شده که اکنون متوقف شده است.

همچنین ببینید

roohani

شیخ محبوب مقتدرانه ماندگار شد

به گزارش قائم خبر؛ در روز ۲۹ اردیبهشت ماه مردم با حضور گسترده خود پای …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *