آموزش وردپرس
kompoost

استاندار: در اولین فرصت باید کارخانه کمپوست قائمشهر به بهره برداری برسد

rabi-falahبه گزارش قائم خبر استاندار مازندران گفت: مشکل زباله از مشکلات اساسی استان است و پیمانکاران باید ظرف یک هفته همه موارد را درباره ساخت کارخانه کمپوست قائمشهر بررسی کنند و در اولین فرصت این کارخانه را به بهره برداری برسانند.

ربیع فلاح جلودار ظهر یکشنبه در بازدید از کارخانه کمپوست قائم شهر با اشاره به اینکه مازندران از لحاظ آب و هوایی از بهترین مناطق دنیاست، اظهارداشت: متاسفانه مدیریت متمرکزی در رابطه با جمع آوری زباله و فرایند علمی وجود نداشت و دوستان ما از لحاظ فضای سبز اقدامات خوبی انجام دادند اما در این زمینه موفق نشدند.

 وی از نشست فردا با معاون وزیر کشور خبرداد و اذعان داشت: در این نشست، اولویت اول منطقه در ارتباط با حفظ محیط زیست، پاکیزگی شهر و رفع آلودگی زباله هاست.

 استاندار مازندران با بیان اینکه با بازدید از کارخانه های کمپوست در استان و جمع آوری اطلاعات از روند پیشرفت فیزیکی، تخصیص اعتبار و عملکرد پیمانکار گفت: تمام دست اندرکاران ساخت کارخانه کمپوست سطح استان باید ظرف ۲ ماه آینده اعلام وضعیت کنند.

 فلاح با بیان اینکه واگذاری مراکز دفع آلودگی، زباله و پسماند به شهرداری ها را یکی از اقدامات خوب عنوان کرد و اظهارداشت: در این زمینه باید به شهرداری ها کمک شود و از شهرداری ها توقع داریم که از این فرصت ایجاد شده ، استفاده بهینه کنند.

 ساخت کارخانه کمپوست قائمشهر متوقف شده است

 وی با اشاره به اینکه کارخانه کمپوست قائم شهر متاسفانه متوقف شده و وضعیت خوبی ندارد، در این رابطه به پیمانکار و مدیریت شهری شهرستان تاکید کرد: با مشاهده مشکلات و گزارش عملکرد طرفین، برای ادامه عملیات اجرایی ساخت کارخانه کمپوست شهرستان تصمیم گیری می شود و در این رابطه با قاطعیت برخورد می شود.

 وی بیان داشت: ساخت کارخانه کمپوست قائم شهر از سال ۸۵ اقدامات اولیه و از سال ۸۸ عملیات اجرایی آن آغاز شده که اکنون متوقف شده است.

همچنین ببینید

KHODKOSHI

خودکشی دختر ۱۸ ساله با پرش از ساختمان ۵ طبقه

قائم خبر دختر جوانی در امیرکلا از ساختمان ۵ طبقه به پایین پرید و جان …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *