آموزش وردپرس
tablo-shora

استفاده شورای چهارم از ایده‌های مردم در اداره شهر

ehsan-esmaiiliاحسان اسماعیلی نجار امروز در گفت‌وگویی با تاکید بر همت مضاعف مسئولان برای توسعه شهرستان تصریح کرد: همگان باید در مسیر کسب رضایت الهی حرکت کرده و با تلاش مضاعف خود در راستای توسعه و تعالی نظام جمهوری اسلامی فعالیت کنیم.

وی گفت: شورای چهارم در برنامه‌ریزی‌های مدیریت شهری از ایده‌های همه اقشار مردم در اداره شهراستفاده خواهد کرد.

قائم خبر این تصمیم آقای احسان اسماعیلی را به فال نیک میگیرد و بقیه اعضای شورای شهر باید دارای چنین طرز فکری باشند تا شهر را از این وضعیت نامناسب خارج کنند.

اما سوال اینجاست راه ارتباطی مردم با اعضای شورای شهر ، فقط مراجعه حضوری می باشد؟

بهتر است در وب سایت رسمی شورای اسلامی قائمشهر ، مکانی برای ارتباط مستقیم با هر یک از اعضا در نظر گرفته شود تا مردم مشکلات و پیشنهادات خود را راحت تر به گوش اعضای شورای شهر برسانند.

دومین راه کار برای ارائه ایده های مردمی،تشکیل اتاق فکر است که هم اکنون در شهرهای بزرگی همچون تهران،شیراز و … اجرا شده و مثمر ثمر هم بوده است.در هر یک از این جلسات ، در مورد یک موضع خاص از مشکلات شهری بحث و گفتگو می شود.

در این جلسه بر اساس برنامه ریزی انجام شده حاضران با نمایش تصاویر، از زوایای مختلف به بیان مشکلات و معضلات می پردازند و راهکارهایی ساده و کم هزینه برای بهبود مشکلات یاد شده ارائه می دهند.

همچنین ببینید

KHODKOSHI

خودکشی دختر ۱۸ ساله با پرش از ساختمان ۵ طبقه

قائم خبر دختر جوانی در امیرکلا از ساختمان ۵ طبقه به پایین پرید و جان …

۲ دیدگاه

  1. آقای نجار شما آدم صادقی نیستید .

  2. آقای شورای شهر که به شهردار گذشته توهین میکردی و در انتخابات شهرداری به ایشان رای دادی پیش خودت شرمنده نیستی؟؟؟ وقتی بچه ها به شورا راه پیدا کنند بهتر از این نمیشه.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *