آموزش وردپرس
razaghpor

استقبال از فوتبالیست جوان قائمشهری

مسئولان و مردم ورزش دوست قائمشهر عصر روز شنبه از سید ابوالفضل رزاقپور بازیکن قائمشهری عضو تیم ملی فوتبال جوانان ایران هنگام بازگشت از رقابت های قهرمانی فوتبال آسیا استقبال کردند.

قائم خبر :

مراسم استقبال از این ورزشکار جوان در ابتدای زیرگذر کوچکسرا برگزار شد و استقبال کنندگان با آویختن گل به گردن این فوتبالیست شادی و خوشحالی خود را ابراز کردند.

سید ابوالفضل رزاقپور عضو تیم ملی فوتبال جوانان ایران هم در این مراسم گفت : در بازی های انتخابی جام جهانی قهرمانی آسیا موفق به کسب سهمیه جام جهانی شدیم و توانستیم از گروه خود برای شرکت در این رقابت‌ها با نتایج مناسبی صعود کنیم.

وی با بیان اینکه برای صعود به جام جهانی پنج دیدار برگزار شد ، افزود : در این دوره از مسابقات توانستیم به ۲ برد ، ۲ مساوی و یک باخت برسیم .

به گفته رزاقپور ، در بازی مقابل قطر ، ژاپن به نتیجه مساوی رسیدیم، یمن و ازبکستان هم در این دوره از مسابقات را با برد پشت سر گذاشتیم اما مقابل ارمنستان بازی را واگذار کردیم.

عضو تیم ملی فوتبال جوانان که در این مسابقات پست دفاع چپ را به عهده داشت ، گفت : در مسابقات انتخابی جام جهانی توانستم سه موقعیت پاس گل برای تیم ملی جوانان کشورم ایجاد کنم که در این مسابقات به نتایج قابل قبولی رسیدیم و توانستیم بعد از ۱۶ سال با صعودمان به جام جهانی دل مردم کشورمان را شاد کنیم.

رزاقپور سطح این دوره از مسابقات را بالا دانست و افزود : تیم های خوبی با ما به رقابت پرداختند چرا که در این دوره از مسابقات همیشه قطر مدعی قهرمانی بوده است اما یمن هم تیم بسیار خوبی بود که در این تورنمت با انرژی شرکت کرد.

همچنین ببینید

KHODKOSHI

خودکشی دختر ۱۸ ساله با پرش از ساختمان ۵ طبقه

قائم خبر دختر جوانی در امیرکلا از ساختمان ۵ طبقه به پایین پرید و جان …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *