آموزش وردپرس
13930419000206_PhotoA

استقبال از قهرمانان پاورلیفتینگ نابینایان و کم‌بینایان جهان در قائمشهر

 قائم خبر :مردم شهرستان قائمشهر امشب از قهرمانان پاورلیفتینگ نابینایان و کم‌بینایان مسابقات جهانی ترکیه استقبال کردند.

رئیس هیئت ورزشی نابینایان مازندران در این مراسم با بیان اینکه کسب مدال طلا توسط کم بینایان و نابینایان قائمشهر افتخار بزرگی برای کشور بود، افزود: نباید میان قهرمانان جهانی در کشور تفاوتی قائل شد.

ابوطالب باقری ادامه داد: متاسفانه در ورزش کشور، استان و حتی شهرستان به قهرمانان معلول و نابینا و کم‌بینا توجهی نمی‌شود

وی اظهار داشت: با توجه به اینکه برای نابینایان و معلولان جسمی انجام تمرینات نسبت به ورزشکاران سالم با سختی شکل می‌گیرد، باید به این ورزشکاران انگیزه دهیم تا با قوت و همت بیشتری به تمرینات خود بپردازند.

این مسئول یاد آور شد: نباید کسب مدال‌های قهرمانی معلولان و نابینایان به فراموشی سپرده شود، بلکه نیاز است برای اجرای مسابقات، امکانات مورد نیاز در اختیار آنها قرار گیرد.

باقری با تاکید بر حمایت مسئولان شهری از قهرمانان نابینا بیان کرد: با توجه به اینکه شورا و شهرداری از منابع درآمدی خوبی برخوردارند، تقاضا داریم از این ورزشکاران حمایت کنند.

رئیس هیئت ورزشی کم‌بینایان و نابینایان اظهار داشت: قهرمانانی که برای کشور افتخار کسب می‌کنند باید مورد حمایت قرار گیرند تا آنها بتوانند در آینده نیز افتخارات بسیاری را کسب کنند.

 چهار نشان طلا در رشته پرس سینه و پاورلیفتینگ نابینایان و کم‌بینایان جهان در کشور ترکیه توسط پهلوانان احسان موسی‌نژاد و اسماعیل رنجبر از شهرستان قائشمهر کسب شد همچنین محمد مرادپور از شهرستان قائمشهر به عنوان مربی در این رقابت‌ها حضور داشت.

منبع : فارس

 

همچنین ببینید

ورزشگاه وطنی

رنج شهروندان قائمشهر از برگزاری مسابقات در استادیوم وطنی

ورزشگاه پیر و قدیمی شهید وطنی که در هسته مرکزی شهر قائمشهر و ابتدای ورودی …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *