آموزش وردپرس
esmaiili

اسماعیلی از پرسپولیس شمال قائمشهر جدا شد

ˈ اسماعیل اسماعیلی ˈ روز پنجشنبه  اظهار کرد : متاسفانه کمبودهای مالی تیم درفصل جاری ، مشکلات فراوانی را برای بازیکنان و کادر فنی ایجاد کرد و دیگر تحمل این شرایط امکان پذیر نبود .

وی بیان کرد : مسئولان باشگاه تلاش کردند با تغییر حامی مالی باشگاه از سایپا به پرسپولیس ، اندکی از مشکلات مالی تیم را کاهش دهند اما موفق به این کار نشدند .

سرمربی مستعفی تیم فوتبال پرسپولیس شمال قائمشهر اظهار کرد : البته به جز مشکل مالی ، کمبود شدید نفرات در پست های حساس ، مانع دیگر نتیجه نگرفتن تیم در فصل جاری بود که متاسفانه همه تلاش های مسئوولان باشگاه برای به خدمت گرفتن نفرات جدید به دلیل نداشتن اعتبار به نتیجه نرسید .

اسماعیلی ادامه داد : تیمداری بخش خصوصی در کشور ، کار بسیار سخت و مشکلی است و متاسفانه این گونه تیم ها در فوتبال ایران مانند بچه های سر راهی ، بدون صاحب و مسئول اند .

وی گفت : در حال حاضر برگزاری هر مسابقه در لیگ دسته اول فوتبال کشور حدود ۷ میلیون تومان در هفته هزینه دارد که تامین این مبلغ برای تیم بدون بودجه پرسپولیس شمال قائمشهر بسیار سخت است .

سرمربی مستعفی تیم فوتبال پرسپولیس شمال قائمشهر به شرایط مشابه تیم فوتبال نساجی اشاره کرد و گفت : برخی از مسوولین برای آن که از انتقادهای هواداران و رسانه ها در امان بمانند ، اقدام به برگزاری جلسه و نشست برای تیم نساجی می کنند که در عمل هیچ کدام از این جلسات ، فایده ای برای این تیم نداشت .

تیم فوتبال پرسپولیس شمال قائمشهر در پایان هفته یازدهم لیگ دسته اول فوتبال کشور با هفت امتیاز در رده سیزدهم و آخر جدول رده بندی گروه دوم این رقابت ها قرار دارد .

همچنین ببینید

ورزشگاه وطنی

رنج شهروندان قائمشهر از برگزاری مسابقات در استادیوم وطنی

ورزشگاه پیر و قدیمی شهید وطنی که در هسته مرکزی شهر قائمشهر و ابتدای ورودی …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *