پنج شنبه , ۱ فروردین ۱۳۹۸

اسکان حدود ۸۰ هزار مسافر نوروزی در بوستان های قائمشهر

قائم خبر: رئیس ستاد تسهیلات سفر قائمشهر گفت که بیشتر مسافران نوروزی که به این شهرستان سفر کرده اند ، تاکنون بوستان های شهری را برای اسکان و اقامت خود انتخاب کرده اند.
محسن باستانی چهارشنبه شب در گفت و گو با خبرنگار ایرنا آمار مسافران نوروزی را که در بوستان های این شهرستان اقامت کردند ، ۷۸ هزار و ۷۹۰ نفر اعلام کرد.
وی گفت که بوستان سراج ، سیاه رود و پارک شهیدان ابراهیمی سه مکانی هستند که بیشترین جذابیت را برای اسکان و اقامت مسافران نوروزی داشتند.
او تعمیر سیستم روشنایی ، نظافت سرویس بهداشتی ، گل کاری و رنگ آمیزی مبلمان پارک ها را از عوامل موثر بر جذابیت این مکان ها در قائمشهر برای مسافران نوروزی برشمرد.

رئیس ستاد تسهیلات سفر قائمشهر همچنین گفت که ۴۹ هزار و ۱۵۰ نفر از مسافران نوروزی با بازدید از اماکن مذهبی و تاریخی ، در این مکان ها هم اقامت یافتند.
وی افزود : بقعه درویش مزار با جذب ۱۵ هزار مسافر نوروزی ، مهم ترین مکان مذهبی شهرستان قائمشهر برای جذب مسافران نوروزی بود.
او ادامه داد : همچنین در اماکن تاریخی و مذهبی سید ابوصالح ۱۲ هزار و ۳۵۰ نفر ، آرامگاه محمد زرین نوا ۱۱ هزار و ۵۰۰ نفر و در واسکس ۱۰ هزار و ۳۰۰ نفر اسکان داشتند.
** اسکان ۹۱۳ نفر در مدارس قائمشهر
رئیس ستاد تسهیلات سفر قائمشهر از اقامت ۹۱۳ نفر در مدارس قائمشهر خبر داد و گفت که همچنین ۶۶۰ نفر در مراکز اقامتی اسکان یافتند.
در شهرستان قائمشهر ۱۰ مدرسه و یک مرکز رفاهی میزبان مسافران نوروزی است.
پارسال ۸۴ هزار و ۷۵۰ مسافر نوروزی در قائمشهر اسکان یافتند.

همچنین ببینید

تجلیل از برترین سخنرانان موسسه سخنوران حرفه ای

در آیینی با حضور جمعی از مسولان شهرستانی از برترین سخنرانان موسسه سخنوران حرفه ای …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

6 + 2 =