جمعه , ۳ خرداد ۱۳۹۸

اسکان حدود ۸۰ هزار مسافر نوروزی در بوستان های قائمشهر

قائم خبر: رئیس ستاد تسهیلات سفر قائمشهر گفت که بیشتر مسافران نوروزی که به این شهرستان سفر کرده اند ، تاکنون بوستان های شهری را برای اسکان و اقامت خود انتخاب کرده اند.
محسن باستانی چهارشنبه شب در گفت و گو با خبرنگار ایرنا آمار مسافران نوروزی را که در بوستان های این شهرستان اقامت کردند ، ۷۸ هزار و ۷۹۰ نفر اعلام کرد.
وی گفت که بوستان سراج ، سیاه رود و پارک شهیدان ابراهیمی سه مکانی هستند که بیشترین جذابیت را برای اسکان و اقامت مسافران نوروزی داشتند.
او تعمیر سیستم روشنایی ، نظافت سرویس بهداشتی ، گل کاری و رنگ آمیزی مبلمان پارک ها را از عوامل موثر بر جذابیت این مکان ها در قائمشهر برای مسافران نوروزی برشمرد.

رئیس ستاد تسهیلات سفر قائمشهر همچنین گفت که ۴۹ هزار و ۱۵۰ نفر از مسافران نوروزی با بازدید از اماکن مذهبی و تاریخی ، در این مکان ها هم اقامت یافتند.
وی افزود : بقعه درویش مزار با جذب ۱۵ هزار مسافر نوروزی ، مهم ترین مکان مذهبی شهرستان قائمشهر برای جذب مسافران نوروزی بود.
او ادامه داد : همچنین در اماکن تاریخی و مذهبی سید ابوصالح ۱۲ هزار و ۳۵۰ نفر ، آرامگاه محمد زرین نوا ۱۱ هزار و ۵۰۰ نفر و در واسکس ۱۰ هزار و ۳۰۰ نفر اسکان داشتند.
** اسکان ۹۱۳ نفر در مدارس قائمشهر
رئیس ستاد تسهیلات سفر قائمشهر از اقامت ۹۱۳ نفر در مدارس قائمشهر خبر داد و گفت که همچنین ۶۶۰ نفر در مراکز اقامتی اسکان یافتند.
در شهرستان قائمشهر ۱۰ مدرسه و یک مرکز رفاهی میزبان مسافران نوروزی است.
پارسال ۸۴ هزار و ۷۵۰ مسافر نوروزی در قائمشهر اسکان یافتند.

همچنین ببینید

تساوی پرگل نساجی و سپیدرود؛روز بدشانسی نساجی

قائم خبر – میلاد اکبری: در هفته چهاردهم رقابت‌های لیگ برتر فوتبال کشور، جام خلیج …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

7 + 8 =