آموزش وردپرس
IMG_0017

اعتصاب بازیکنان نساجی قائمشهر و برد تیم امید در تبریز

قائم خبر:

با ادامه مشکلات مالی تیم نساجی قائمشهر و عدم تحقق وعده های مالی توسط باشگاه، بازیکنان این تیم در تمرینات امروز این تیم حضور پیدا نکردند و دست به اعتصاب زدند.

به گزارش جمهوریت، روز گذشته محمود فکری سرمربی تیم نساجی قائم شهر از امضای بیانیه ای قبل از بازی با خونه به خونه بابل بین بازیکنان و مدیرعامل خبر داد که طبق آن اگر وعده های مالی تیم تحقق پیدا نکند و حق و حقوق بازیکنان پرداخت نشود، بازیکنان در تمرینات تیم حاضر نمی شوند.

پیرو این بیانیه، بازیکنان تیم نساجی قائم شهر بدلیل عدم تحقق وعده های مالی باشگاه، امروز در تمرینات حاضر نشدند و تنها دو تن از بازیکنان به نمایندگی از بقیه با لباس شخصی در محل تمرین حضور پیدا کردند تا به اعضای کادر فنی اعلام کنند که بازیکنان تیم در تمرینات شرکت نمی کنند.

طی دو روز گذشته تمرینات تیم نساجی قائم شهر توسط کادر فنی این تیم بدلیل مسائل فنی، تعطیل شده بود. ضمن اینکه محمود فکری از احتمال کناره گیری تیمش از جام حذفی درصورت تداوم مشکلات بازیکنان که باعث عدم آرامش روحی آنان می شود، خبر داد.

امروز در تبریز از سری مسابقت لیگ دسته اول  امید های کشور تیم امید نساجی توانست تیم گسترش فولاد را با نتیجه دو بر صفر با گلهای رحمان جعفری و جواد موسوی شکست دهد.

 

همچنین ببینید

ورزشگاه وطنی

رنج شهروندان قائمشهر از برگزاری مسابقات در استادیوم وطنی

ورزشگاه پیر و قدیمی شهید وطنی که در هسته مرکزی شهر قائمشهر و ابتدای ورودی …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *