آموزش وردپرس
shora

اعضاء شورا دوره های گذشته درشورا +عکس

خنده ، شادی، روبوسی و تعارف حرف اول درروز ملی شوراها

قائم خبر – عباس ناساری : امروز سه شنبه ۹۳/۲/۹ ساعت ۱۲ ظهردرسالن کنفرانس شورای شهر قائمشهرهمزمان با ۹ اردیبهشت روزملی شوراها ، شاهد شور و هیجان زائد الوصفی بود چرا که اکثر اعضاء شورا در دوره های قبل با حضور خود درصحن سالن شورای شهرقائمشهر دنیائی از شادی وخنده وماچ و بوسه های شیرین وآبدار به راه انداختند.

دراین روز دیگر هیچ خبری از نظرهای موافق و مخالف نبود و دیگر از آن بحث های طول و دراز اعضاء محترم شورا و همچنین از اعتراض مهمانان ویژه نیزخبری نبود هرچه بود خنده بود و بوسه های مهر و دوستی . به هرکجای سالن که نظرمی افکندیم چیزی دیده نمی شد جز تعارف وابراز محبت و بسان پهلوانان ورزشی درسالن های ورزشی همچون سالن زورخانه وکشتی !

چه خوب می بود این ابراز ارادت و بندگی همیشه خدا برهمه ما آدمها حاکم باشد که امیدواریم اینگونه باشد. 

حضور پهلوان سید احمد محمدی کشتی گیر دلاور قائشهری که اخیرا با رشادت های خود درمسابقات کشتی قهرمانی آسیا ( کشور قزاقستان ) یک طلای ناب برای کشورش و مردم شهید پرور مازندران بویژه قائمشهری های ورزش دوست و کشتی بلد به ارمغان آورده بود بهمراه پدر گرامیش آقای محمدی ، سرهنگ رحیمی و آقای چالاکی خیر ورزش دوست شهرمان ، جذابیت این جلسه را دوچندان کرد

پهلوان سیداحمد محمدی درصحن مجلس شورای شهرچنین گفت : من سعی خواهم کرد تا بار دیگر برای شهرم و کشورم درمسابقات پیش رو به پشتوانه دعاهای شما و مردم عزیزم با دستانی پر به شهرم برگردم و  در انتها از بانیان این گردهمائی تقدیر و تشکر کرد.

بهرام صمدی عضو شورا در دوره های قبل گفت : توجه به حریم پیاده روهای شهرمان همانند توجه به شخصیت آدمهاست .

ملک خیلی رئیس شورای دوره دوم خطاب به رئیس شورای این دوره،آقای  ابراهیمی اظهار داشت : شما هروقت که ازمن دعوت می کنید حدود ۲۰۰ الی ۵۰۰ تومان آب می خورد !!

مهندس سه سلطانی عضو شورای دوره سوم اشاره کرد :ریاست شورا بودن واقعا شجاعت می خواهد که آقای حامد ابراهیمی خوشبختانه این شهامت وشجاعت را دارد وفکر می کنم این شورا می تواند موفق تر ازگذشته عمل کند .

گمیل گوران عضوشورای دوره سوم ضمن تقدیر وتشکر از یکایک اعضای شورای این دوره گفت : ازاینکه ازدادن گل ، منتظرخاکسپاریمان نبودید بینهایت سپاسگذاریم .

افشین حسینزاده عضوشورای دوره دوم و ریاست دوره سوم مثل همیشه با چهره خندان اشاره داشت : در دوره دوم وقتی که آقای ملک خیلی ریاست شورا دراول صبح روز کاری وقتی که نگاهش را روی یکی از اعضاء شورا معطوف می کرد ما متوجه می شدیم که امروز به چه کسی گیر خواهد داد !!

همچنین ببینید

ورزشگاه وطنی

رنج شهروندان قائمشهر از برگزاری مسابقات در استادیوم وطنی

ورزشگاه پیر و قدیمی شهید وطنی که در هسته مرکزی شهر قائمشهر و ابتدای ورودی …

۶ دیدگاه

  1. علی خونچین ملقب به علی ….هم که بود

  2. به به !!!! همه ی دوستان جمعند و شهر هم گل و بلبل شده و…همه در امنیت کامل!!! چه خوبه بعضی ها به رسالت حرفه ای بودن شغل مقدس و بسیار مهم خبرنگاری واقف باشن و به این همه معضلات اجتماعی و شهری این شهر بی در و پیکر بپردازن! راستی قضیه پروژه ی عظیم نگین شمال به خیر و خوشی به اتمام رسیده؟؟؟!! از لبخند شورایی ها میشه به فرجام خوب این مسئله پی برد!!! راستی خبرنگار عزیز شما چرا؟؟؟؟؟؟؟؟؟

  3. خیلی خوبه که همه چیز زوده زوده زود فراموش می شه انگار نه انگار …

  4. تلخی توطئه زمستان ۹۱ و بازی با آبرو و حیثیت چند نفر که هنوز مشخص نشد چرا و به چه دلیل این سرنوشت شوم رو براشون رقم زدند با این مراسم فراموش نمیشه!!

  5. عباس ناساری نگارنده خبر فوق

    باسلام خدمت آقا افشین ، وقتی که ریاست شورا ودیگر اعضاء و شهردار بعنوان میزبان در جلسه حضور دارند ما چه کاره ایم از طرفی هنوز اتهام این آقایان که اعلام نشده است آنوقت چگونه انتظار داری ما در جایگاه قضاوت بنشینیم ؟ نکند انتظار داریی ما خبرنگاران بعنوان رئیس دادگاه حکم بدهیم که اگر چنین فرض شود اول بتو حکم خواهیم داد که هنوز از نتیجه محکومیت آنان متوجه نشدی حکم اعدام آنها را صادر می کنی !

  6. سلام ، با عرض سلام و خسته نباشید،لطفا عکس های مربوط به خبر فوق را بطور کامل درسایت قرار دهید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *