آموزش وردپرس
tutrkey

اعضای شورای شهر قائمشهر به ترکیه سفر می‌کنند

فرماندار قائمشهر از سفر اعضای شورای شهر و شهردار قائمشهر به ترکیه خبر داد و گفت: این سفر با هدف تصمیم نهایی برای احداث کارخانه کمپوست با سرمایه‌گذار در ترکیه انجام می‌شود.

حدود ۴۰ سال است زباله‌های این شهر در حریم رودخانه تلار دپو می‌شود که همچون کوهی سربرآورده و شیرابه آن وارد رودخانه می‌شود و بوی تعفن آزاردهنده‌ای از فاصله دور به مشام می‌رسد.

محمدی به جذب یک سرمایه‌گذار برای ساخت کارخانه کمپوست قائمشهر اشاره کرد و افزود: فرد مورد نظر از تجربه بالایی در بحث کمپوست برخوردار است و بنا بر تعاملات انجام شده مقرر شد برای اخذ تصمیمات نهایی، اعضای شورای شهر و شهرداری قائمشهر با هزینه شخص سرمایه‌گذار به ترکیه سفر کنند و از کارخانه سرمایه‌گذار در آن کشور بازدید به عمل آورند.

همچنین ببینید

ورزشگاه وطنی

رنج شهروندان قائمشهر از برگزاری مسابقات در استادیوم وطنی

ورزشگاه پیر و قدیمی شهید وطنی که در هسته مرکزی شهر قائمشهر و ابتدای ورودی …

۸ دیدگاه

 1. مطمئنی برای امضای قرار داد میرن اونجا؟
  آخه بزودی فستیوال خواننده هایی چون ابی ، شهره ، بیژن مرتضوی و مایکل قرار در ترکیه برگزار بشه
  نکنه برای شرکت در فستیوال میرن اونجا

 2. hatman hamashon baiad beran dg!!!!!!!!

 3. همش با پول مردم میرن ددر.

 4. ولا تا اونجا که من میدونم معمولا سرمایه گذار برای سود بردن سرمایه گذاری میکنه و کارفرما و بهره بردار هم برای پیش بردن کار خودش و بجای درگیری در جزئیات و گرفتن وقت با ارزش خودش اینکار و به پیمانکار و یا سرمایه گذار میسپره.حالا خدمات گیرنده و محل خدمت جاش معلومه و متقاضی میشه یکی دیگه.اینکه چرا کارفرما و یا هره بردار داره میره دست بوس!!!! تا سرکایه گذار منت بگذاره تشریف بیاره دوباره یه کارخونه نساجی دیگه ای برای ما رقم بزنه نمیدونم.معمولا همه جای دنیا برعکسه.با پول من میرید ترکیه؟؟؟؟

 5. شهر ما که داره روز به روز بدتر می شه به جای رفتن به ترکیه به فکر مردم و شهر باشن تازه اگه می خوان برن دعوا نشه بینشون که کی بره یا رفتن مثل بعضی بازیگرها تو جام جهانی که می گن ممنوع تصویر شدن اینها یه وقتی نشن

 6. شلوارک ، عینک دودی ، کرم برونزه و ….یادتو نره.
  آفتابه رو نگفتم ، یادم رفت. ببخشید

 7. واسه چی میرن؟؟؟شهرو درست کنید .پول بیت المال میره ترکیه ؟

 8. موقع عید که کارمندان محترم و بسیار زحمتکش شهرداری به اتفاق خانواده های محترمشان تشریف بردند کیش تا به اسم شرکت در جلسه یا کنفرانس یا سمینار و یا . . . به ریش مردم قائمشهر بخندند و حالا اعضاء شورای شهر قائمشهر میرن ترکیه تا . . .
  بله ، وقتی که به اسم ماده ۱۰۰ و ماده . . . و . . . جیب ملت رو خالی کردن میبایست یک جوری خرجش کنند .

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *