آموزش وردپرس
razian11

اعلام حمایت رضیان از لاریجانی

جمعی از منتخبان مردم مازندران با رییس مجلس دیدار کردند.

حسین نیازآذری نماینده بابل گفت : ۸ تن از منتخبان استان مازندران با علی لاریحانی رییس مجلس شورای اسلامی دیدار کردند.

وی ادامه داد : دراین دیدار مشکلات استان مازندران توسط منتخبان مطرح و رییس مجلس شورای اسلامی نیز بر توجه هرچه بیشتر به این استان تاکید کرد.

نیازآذری تصریح کرد : در پایان این دیدار منتخبان مازندران حمایت خویش را از ریاست دکتر لاریجانی بر مجلس دهم اعلام نمودند.

دامادی نماینده ساری ، نجفی نماینده بابل ، ادیانی نماینده قائمشهر و شریعت نژاد نماینده تنکابن و رامسر در این نشست غایب بودند.

گفته می شود در بین این ۸ نماینده افرادی چون رضیان از قائم شهر و یوسف نژاد از ساری با کمک لیست امید اصلاح طلبان به مجلس دهم راه یافته بودند.

همچنین ببینید

KHODKOSHI

خودکشی دختر ۱۸ ساله با پرش از ساختمان ۵ طبقه

قائم خبر دختر جوانی در امیرکلا از ساختمان ۵ طبقه به پایین پرید و جان …

۳ دیدگاه

  1. سلام
    امیدوارم ایشان حزب باد بودن و منافع شخصی خود واطرافیان را مشی راه خود قرار ندهند . مشکلی که در مازندران بسیار پررنگ است و منافع شخصی افراد بسیار مهمتر از منافع احزاب است. (همانطور که آقای رعیت به عنوان یک اصلاح طلب از آقای علیپور حمایت کرد و همانطور که آقای علیپور استیضاح وزیر علوم را به موضوع دیگری ربط داد و همانطور که بسیاری از مدیران میانی برای تبدیل شدن به مدیران عالی رتبه به راحتی از مشی سیاسی خود می گذرند وهمه اینها می تواند ریشه در منافع شخصی داشته باشد و همه این موارد، نمایندگان و مدیران را به مدیرانی بی اثر و بدون قدرت در سیاست کلان کشور تبدیل می کند که برآیند آن شیب پیشرفت بسیار اندک مازندران در مقابل شهرهای با نمایندگان و اشخاص سیاسی پر قدرت است.
    امید است نمایندگان فارغ از گرایش سیاسی نمایندگانی پر قدرت باشند و اگر هم حزب خاصی نیستن همواره حرف حق را بزنند و همواره سعی کنند که خط فکر خود را در تمامی مواقع اعلام کنند (مثل دکتر مطهری در تهران) و محافظه کار با گرایش حزب باد بودن قدرت را از نماینده می گیرد و عبارتی حرفش در مجلس خریدار ندارد چون هیچ پشتوانه سیاسی ندارد

  2. به نظرم ایشان برای موثر بودن یا باید شبیه دکتر مطهری باشند یا با قدرت به یکی از دو گروه اصولگرایان یا لیست امید قرار گیرند تا وقتی قانونی در مجلس در جهت کمک حوزه انتخابی خود مطرح می کنند حامی بیاید وگرنه به نظرم امیدی به تاثیر گزاری نمایندگان محافظه کار بدون مشی سیاسی مشخص نیست.

  3. وَمَکَروا وَمَکَرَ اللَّهُ ۖ وَاللَّهُ خَیرُ الماکِرینَ

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *