آموزش وردپرس
hoseini

اعلام حمایت شیخ اصلاحات مازندران از هادی‌حسینی

قائم خبر: حجت الاسلام والمسلمین عبدالصمد زراعتی جویباری در متنی که در حمایت از سید هادی حسینی گزینه اصلی اصلاح طلبان و حامیان دولت تدبیر و امید در حوزه انتخابیه قائم شهر ، جویبار و سوادکوه به نگارش در آورده ،‌ حمایت از دولت تدبیر به خصوص در موضوع برجام را دلیل این اقدام خود دانسته است

 شیخ اصلاحات مازندران با حضور در ستاد انتخابات سید هادی حسینی داوطلب دهمین دوره مجلس شورای اسلامی در حوزه انتخابیه قائم شهر ، سوادکوه و جویبار از وی حمایت کرد.

حجت الاسلام والمسلمین عبدالصمد زراعتی جویباری در متنی که در حمایت از سید هادی حسینی گزینه اصلی اصلاح طلبان و حامیان دولت تدبیر و امید در حوزه انتخابیه قائم شهر ، جویبار و سوادکوه به نگارش در آورده ،‌ حمایت از دولت تدبیر به خصوص در موضوع برجام را دلیل این اقدام خود دانسته است.

متن حمایتی شیخ صمد زراعتی از هادی حسینی به شرح زیر است :

حسب شرایط کشور و قابلیت های آقای سید هادی حسینی و به دلیل حمایت های ایشان از دولت تدبیر به خصوص موضوع برجام ، در این انتخابات به این عزیز رای می دهم.

عبدالصمد زراعتی جویباری

حجت الاسلام والمسلمین زراعتی در باره حمایت خود از سید هادی حسینی گفت

پس از رصد میدان انتخاباتی قائم شهر، جویبار، سوادکوه و سیمرغ با وضع موجود از لحاظ کاندیدا های محترم مجلس و این که کسی از برند های این جریان تعیین صلاحیت نشده اند و اعلام حمایت جبهه ی اصلاح طلبان و گام دوم از آقایان عبدالله رضیان و سید هادی حسینی، بنده تصمیم گرفتم از آقای دکتر حسینی حمایت کنم.

آقای حسینی در کل از دولت و برجام حمایت کرده بودند و این خود بر تصمیم و تمایل ما به ایشان، صحه می گذارد.

رخوت و سر در گمی و انتظار و تصمیم های بدون پشتوانه ی تحلیل منطقی، ما را در این حوزه ی انتخابیه دچار مشکل می کند، لذا برای پیش گیری از تاسف های بعد از انتخابات، اقدام به حمایت کرده ام.

از همه ی عزیزان، طبقات نو اندیش و اصلاح طلب و علاقه مندان به دولت تدبیر، می خواهم همت کنند و در فرصت باقی مانده به یار گیری و سفارش بپردازند و به یاری خدا، اراده ی مردم در هفتم اسفند تحقق یابد.

 

همچنین ببینید

KHODKOSHI

خودکشی دختر ۱۸ ساله با پرش از ساختمان ۵ طبقه

قائم خبر دختر جوانی در امیرکلا از ساختمان ۵ طبقه به پایین پرید و جان …

۲ دیدگاه

  1. مگه شیخ اصلاحات کروبی نبود؟
    صمد زراعتی؟؟!

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *