آموزش وردپرس
oftadan_tablo

افتادن تابلو راهنمایی و رانندگی در وسط جاده قائمشهر

به گزارش قائم خبر پس ازتماس شهروندی با سامانه ۱۲۵مبنی بر افتادن تابلو راهنمایی و رانندگی در وسط خیابان واقع در خیابان بابل روبروی پمپ بنزین شعبانی بلافاصله آتش نشانان ایستگاه شهید جهانیان به محل حادثه اعزام شدند.
مأمورین پس از رسیدن به محل و بررسی های لازم به ایمن سازی محل پرداخته و با استفاده از ابزار مخصوص تابلو را از قسمت پایه جدا کرده و با هماهنگی های لازم با واحد خدمات شهری و حضور پرسنل خدمات در محل با استفاده از جک تابلو را جدا نموده و به محل امنی انتقال داده سپس مأمورین به کار خود پایان داده و به ایستگاه بازگشتند.
افتادن تابلو در وسط خیابان  موجب ایجاد ترافیک و تصادف برای خودروها شد که خوشبختانه این حادثه صدمه جانی در پی نداشت.

همچنین ببینید

KHODKOSHI

خودکشی دختر ۱۸ ساله با پرش از ساختمان ۵ طبقه

قائم خبر دختر جوانی در امیرکلا از ساختمان ۵ طبقه به پایین پرید و جان …

یک دیدگاه

  1. این هزار دفعه.آقا شما که این همه برای اطلاع رسانی زحمت میکشید.این همه تلاش میکنید.تو رو خدا اینقدر اسم شهرهای دیگه رو رو خیابونهای این شهر نگذارید.قائمشهر روستا نیست.دیگه شهر کوچکی هم نیست.به این شهر با این همه قهرمان و سابقه ای که در گذشته همین شهرهای اطراف حسرتش رو میخورن ،به این شهر که روزی قلبش با سوت نساجی به حرکت می افتاد احترام بگذارید.به خودتون احترام بگذارید.این خیابونها اسم دارن.شهرداری و اداراتی مثل آب و لرق و گاز تلفن و پست و خود مردم در نام گذاری این خیابان ها کوتاهی و کم لطفی میکنند.اگر اسم دارن اسم خودشون و رو خطاب کنید اگر ندارند که غیر ممکنه اسمی مناسب بگذارید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *