آموزش وردپرس
zirgozar

افتتاح فاز اول تقاطع غیر همسطح الغدیر

قائم خبر:  تاکنون چندین بار بهره برداری از این تقاطع به علت آماده نشدن و با وجود وعده مسئولان از طریق رسانه ها به تعویق افتاده است و این بار فاز نخست آن برای افتتاح آماده شده است.

 با توجه به سفر رییس جمهوری با تلاش و کوشش شبانه روزی فاز اول زیر گذر به بهره برداری رسید.

 هزینه اجرای این گام را ۲۳۰ میلیارد ریال که تمامی این مبلغ از منابع شهرداری تامین شده است .

اعتبار مورد نیاز برای تملک اراضی و ادامه اجرای گام های بعدی این طرح را ۲۵۰ میلیارد ریال می باشد.

ساخت تقاطع غیرهمسطع الغدیر قائمشهر شهریور ماه سال ۹۱ آغاز شد و مسئولان وقت پایان کار و بهره برداری از آن را ۱۸ ماه وعده داده بودند.

سه راه الغدیر که در ورودی شهر قائمشهر از مسیر جاده بابل واقع است ، دو جاده اصلی تهران به مازندران یعنی هراز و فیروزکوه را به هم وصل می کند. این سه راهی همچنین خارج کننده ترافیک شهرهای شرقی و مرکزی مازندران به دو جاده اصلی منتهی به پایتخت است.

رییس شورای اسلامی شهر قائمشهر اجرای تقاطع سه راه شهید مهدوی و میدان جانبازان را بخشی از پروژه های عمرانی اولویت دار شهرداری معرفی کرد و گفت که برای دریافت اعتبار در سفر رییس جمهور این طرح ها پیشنهاد می شود .

وی اعتبار مورد نیاز برای اجرای طرح های اولویت دار عمرانی شهر قائمشهر را ۴۶۰ میلیارد ریال اعلام کرد و افزود : همچنین مطالعات طرح ساماندهی رودخانه تلار ، ایجاد سد لاستیکی و منطقه تفرجگاهی و هدایت آبهای سطحی از دیگر طرح های موردنیاز این شهر است .

9jk9

125

965

همچنین ببینید

KHODKOSHI

خودکشی دختر ۱۸ ساله با پرش از ساختمان ۵ طبقه

قائم خبر دختر جوانی در امیرکلا از ساختمان ۵ طبقه به پایین پرید و جان …

۲ دیدگاه

  1. چقدر بد ساخته شده شده بسیارتنگ پر خطردر ضمن تو این خبر نوشته بودین که سال ۹۱ قرار بود ۱۸ ماههافتتاح بشه و تازه بعد ۳ سال فقط فاز یک با این کیفیت! !! بد قولی مسئولان امری عادی شده راستی میشه خواهش کنم ببینین که پروزه نگین شمال قرار بود ظرف چند سال ساخته بشه؟ اخرش چی شد؟ در ضمن یادمه زیر گذر سیاهرود ساخت ساز در بستر رودخانه صورت گرفت بگذریم اما بالاش یه شمارشگر نصب کردن که مثلا تا ۱۸۰ روز بازار سنتی اماده میشه؟ حالا هی اونو ریست می کنن؟ اون کی اماده میشه و هزاران دستازاین طرحهای نیمه تمام…..

  2. واقعا شرم اوره که قبل از سلخت افتتاح شده امروز صبح اونجل بودم کلا بسته شده و کارگاه فعال بود حداقل چند ماه کار داره جالبه برای افتتاح کلی هزینه کردن فقط موندم چرا بازدید کنندگان دور نزدن تا ببینن قسمت شمالی اصلا کار نشده

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *