آموزش وردپرس
dsc_2494-9

افتتاح پارک بانوان در قائمشهر

قائم خبر :

پارک ویژه بانوان با نام نخستین بانوی شهید شهرستان قائمشهر به نام حمیده مروتی امروز دوشنبه با حضور مسئولان بهره برداری شد .

شهردار قائمشهر در آئین بهره برداری این پارک گفت: این پارک در فضایی به وسعت دو هزار متر مربع و با اعتبار ۴ میلیارد و ۵۰۰ میلیون ریالی در مدت زمان کوتاه اجرا شد .

رضا رحیمی ادامه داد : فضاهای ورزشی از جمله پیست دوچرخه سواری و اسکیت به همراه پارک بازی کودکان و امکانات رفاهی و خدماتی در این پارک تعبیه شده است .

وی ناکافی بودن امکانات ورزشی ، تفریحی و فرهنگی را از مهم ترین مشکلات بانوان قائمشهر برشمرد و افزود : متاسفانه در گذشته نتوانستیم زیر ساخت های لازم را برای این قشر فراهم بکنیم .

شهردار قائمشهر اظهارداشت : با ایجاد پارک بانوان شهیده حمیده مروتی ، هم اکنون بخشی از این کمبودهای امکانات و زیر ساخت ها برای این قشر در قائمشهر مرتفع شده است .

معاون عمرانی استانداری مازندران نیز با اشاره به ایجاد پارک بانوان در شهرهای بابل ، ساری و آمل ، گفت : با افتتاح پارک بانوان در قائمشهر این فضای مناسب تفریحی و ورزشی برای این قشر فراهم شده است .

علی نبییان ادامه داد : با ایجاد فضاهای مختص بانوان این امکان و ظرفیت برای گذراندن مناسب و بدون دغدغه آنان در جامعه فراهم می شود .

وی دولت تدبیر و امید را به عنوان مجموعه ای پیگیر و فعال برای رفع مشکلات و دغدغه های مردم دانست و افزود : با وجود تنگناهای مالی این دولت گامهای خوب و اثربخشی برای این منظور برداشته است تا جامعه از آن منتفع شوند .

۶۵ پروژه هفته دولت امسال در شهرستان قائمشهر بهره برداری و یا عملیات اجرایی ان اغاز که برای اجرای آنها بیش از ۲۰۰ میلیارد ریال هزینه شد .

همچنین ببینید

KHODKOSHI

خودکشی دختر ۱۸ ساله با پرش از ساختمان ۵ طبقه

قائم خبر دختر جوانی در امیرکلا از ساختمان ۵ طبقه به پایین پرید و جان …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *