آموزش وردپرس
eskandar

افتخاری دیگر برای مردم قائمشهر، سردار مومنی جانشین فرمانده ناجا شد

قائم خبر :براساس حکم سردار اشتری، فرمانده نیروی انتظامی سردار اسکندر مومنی به عنوان جانشین فرماندهی ناجا منصوب شد.

سردارمومنی که از سال ۸۸ ریاست پلیس راهنمایی و رانندگی کشور را برعهده دارد، در سال ۱۳۴۱ در شهر قائم‌شهر به دنیا آمد و دارای دکترای امنیت ملی و عضو هیات علمی دانشگاه علوم انتظامی است.

وی که سابقه ۵۶ ماه حضور در جبهه‌های جنگ را نیز در کارنامه خود دارد، سوابق اجرایی متعددی دارد. او فرمانده گردان‌های یازهرا (س) و پدافند هوایی، رییس ستاد لشکر ویژه ۲۵ کربلا و «رییس ستاد تیپ مالک اشتر» بوده است و بعد از جنگ نیز در سمت‌هایی چون فرمانده نیروی انتظامی خراسان (تا سال ۸۲) و معاونت عملیات نیروی انتظامی کشورخدمت کرده است.

دوره ۵ ساله خدمت وی به عنوان رییس پلیس راهنمایی و رانندگی کشور، با دستاوردهای قابل تامل و تحسین برانگیزی توام بود. از کاهش تلفات تصادفات رانندگی از ۲۶ هزار به ۱۹ هزار نفر در سال تا تصویب قوانین بازدارنده برای متخلفین.

وی از جمله مدیران نیروی انتظامی است که تاکید براتخاذ رویه و رویکرد اجتماعی به جای برخوردهای پلیسی و قضایی با متخلفین دارد. وی بارها به دلیل اقدامات موثرش در حوزه فعالیتی خود، موفق به دریافت انواع نشان‌های لیاقت و تقدیر شده است. به اعتقاد بسیاری از کارشناسان حوزه ترافیک و راهنمایی و رانندگی، دوران سردارمومنی، یکی از درخشان‌ترین دوران‌های این حوزه در سال‌های پس از انقلاب بوده است.

همچنین ببینید

KHODKOSHI

خودکشی دختر ۱۸ ساله با پرش از ساختمان ۵ طبقه

قائم خبر دختر جوانی در امیرکلا از ساختمان ۵ طبقه به پایین پرید و جان …

۲ دیدگاه

  1. سلام. مدیریت محترم سایت . کاش یه کم اخبارتون ب روز بود شما یکی از مهمترین اخبار رو پوشش ندادین . خبر در گذشت مادر شهیدان سردار حمیدرضا و معلم پاسدار علیرضا رنجبر که از دوستان بچگی و بچه محلهای (کلاگرمحله)سردار مومنی هستند . خبری که از اخبار سیمای استان چند بار پخش شد وخیلی از مسئولین (سردار مومنی ،فرماندار ، نمایندگان مجلس ، شورای شهر و … ) هم در مراسم تشییع و …. حضور داشتن.تعجب میکنم پس چه اخباری برای شما اهمیت و اولویت داره؟

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *