آموزش وردپرس
bimarestan-ghaem-6

افزایش تعداد بیمارستان های قائمشهر

بیمارستان رازی با ۱۰۰ تخت در سال ۱۳۱۳ تحت عنوان بیمارستان بهداری افتتاح گردید و در سال ۱۳۵۹ بیمارستان بدون هیچ گونه تغییر در ساختار فیزیکی و تشکیلات به بیمارستان ۲۰۰ تختخوابی تبدیل شد.

در سال ۱۳۸۷ طی سفر اول ریاست جمهور بیمارستانی با ۲۶۰ تخت در کنار بیمارستان رازی قدیم در دست ساخت است و قرار است تا پایان سال ۱۳۹۳ به بهره برداری برسد.

 bimarestan-razi-4

بیمارستان ولیعصر (عج) قائم شهر به عنوان یکی از واحدهای فعال سازمان تامین اجتماعی در استان در سال ۱۳۴۷ تاسیس شد هم اکنون این بیمارستان با ۲۵۲ تخت مصوب بصورت شبانه روزی در خدمت بیماران می باشد. این بیمارستان از لحاظ ارزشیابی وزارت بهداشت درمان و اموزش پزشکی درجه یک شناخته و بخش های داخلی و سی سی یو عالی ارزیابی شدند.

بیمارستان تامین اجتماعی ولیعصر قائمشهر به عنوان بیمارستان منطقه‌ای به شمار می‌رود.

بخش‌های دیالیز و اورژانس و ۱۰۰تخت جدید به بهره برداری رسیده است و پروژه هایی از قبیل جراحی قلب باز و سنگ شکن و MRI و دانسیومتری استخوان در حال تکمیل میباشد.

bimarestan-valiasr-3

منطقه قائمشهر، کیاکلا، سوادکوه و جویبار بیش از ۴۰۰هزار نفر جمعیت دارد.در گذشته فقط ۲ بیمارستان در این منطقه فعالیت داشتند و جوابگوی بیماران این منطقه نبودند.به لطف خداوند و تلاش دولت و مسئولین شهری دو بیمارستان دیگر در قائمشهر در حال تکمیل می باشدکه با بهره برداری از این دو بیمارستان، مشکلات بیماران این منطقه حل خواهد شد.

 

بیمارستان قائم، روبروی دانشگاه آزاد اسلامی

bimarestan-ghaem-6

کمربندی شمالی، ابتدای روستای پرجیکلا، جنب پل سیاه رود

bimarestan-par-4۰۱

همچنین ببینید

6082383_144

تقدیر معاون رئیس جمهور بروندی از خدمات دکتر عمادی +تصاویر

معاون رئیس جمهور بروندی در دیدار دکتر عمادی گفت : از هیچ کشور دنیا به …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *