آموزش وردپرس
دانشکده فنی مهندسی
دانشکده فنی مهندسی

افزایش فضای سبز توسط شهرداری قائمشهر

به همت شهرداری و اعضاء شورای اسلامی شهر قائم شهر سرانه فضای سبز شهری افزایش خواهد یافت.

مهندس صالح زاده شهردار قائم شهر با تائید این مطلب افزود:در راستای ارتقاء سرانه فضای سبز شهری و به پیشنهاد اعضاء محترم شورای اسلامی شهر قائم شهر در لزوم توجه بیشتر به شهروندان مناطق محروم،گلخانه قدیم شهرداری که بخشی از زمین آن در راستای احداث کتابخانه عمومی قرار گرفت به امر بوستان محله ای اختصاص یافت.

صالح زاده گفت: جهت تحقق این امر،پرسنل فضای سبزبا همکاری سایر واحدهای مربوطه عصر روز شنبه ۸/۲/۹۲ اقدام به تخریب و جمع آوری تاسیسات منصوبه در گلخانه قدیم شهرداری نموده تا بستر برای احداث و تجهیز فضای سبز و بوستان محله ای آماده شود.

وی خاطر نشان کرد: بوستان محله ای شهید والامقام روح الهی در زمینی به مساحت ۲۷۰۰ متر مربع و با تجهیزات و امکانات خوبی برای همشهریان آماده خواهد شد. خاطر نشان میشود کتابخانه عمومی شهر نیز با همین ابعاد که از سوی شهرداری به این امر اختصاص یافته قرار دارد.

همچنین ببینید

jade

شکست طلسم ۱۴ ساله / کمربندی جنوبی بابل زیر بار ترافیک رفت

 کمربندی جنوبی بابل شامگاه سه شنبه همزمان با بعثت رسول اکرم (ص) با حضور استاندار …

۳ دیدگاه

 1. کدوم فضای سبز خیابان کوچکسرا روستاها همه جای قائمشهر برای بازسازی رسیدگی می شود ولی خیابان شریعتی(جویبار) دریغ از یه فرش موزایک بودن پیاده رو دریغ از اینکه تیر چراغ برق سالم باشه دریغ از یه فضای سبز البته چرا یه چند باغ متروکه برای معتادین داره که بیصاحب افتاده از شهردار قائمشهر خواستارم که به این خیابان هم سری بزند تا فرجی شود

 2. دانشگاه ازاد هم جز فضا سبز شهری حساب میشه که عکسشو زدی؟

  • باسلام میلاد جان
   فضای سبز قرار است،در آینده نزدیک ایجاد شود
   به همین منظور ما از عکس آرشیو استفاده کردیم
   تشکر از دقتتان.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *