آموزش وردپرس
IMG_3385

اقدامی جالب از فوتبال دوستان قائمشهری/انجمن مردمی هواداران نساجی آغاز به کار کرد

با توجه به حضور تماشاگران زیاد در قائمشهر ، نبود یک تشکل که تماشاگران را ساماندهی کند کاملا مشهود بود . در نتیجه گروهی از تماشاگران تیم نساجی تصمیم گرفتند تا به این هدف دیرینه دست پیدا کنند .

قائم خبر:به گزارش مازنداسپرت؛ هفته قبل بود که جلسه ای جهت بررسی این پیشنهاد در ورزشگاه وطنی برگزار شد و استقبال نسبتا خوبی که در آن روز صورت پذیرفت ،‌تصمیم گرفته شد تا این هدف را هرچه زودتر پیگیری شود .

شب گذشته نیز طبق وعده داده شده جلسه ی دوم این تشکل در مسجد امام رضا محله سیفی آباد واقع در خیابان تهران شهرستان قائمشهر برگذار شد تا به طور رسمی اولین جلسه این تشکل برگذار شود .

در این جلسه تقریبا ۱۰۲ نفر از هواداران این تیم به علاوه ۶ تن از لیدر های نساجی که از زمان و مکان جلسه مطلع شده بودند در مسجد امام رضا (ع )حاضر شدند و با هم به صحبت نشستند تا تصمیمات لازم جهت تشکیل رسمی یک انجمن هواداری گرفته شود .

در این جلسه ابتدا مدارک لازم جهت عضویت در کانون از حاضران دریافت شد و شماره های آنها نیز جهت هماهنگی بیشتر و دعوت به گروه تلگرامی رسمی کانون گرفته شد . سپس رضا نادری به شرح حال کانون و هدف آن اشاره نموده و پس از آن از حاضران خواسته شد تا نامی برای این کانون انتخاب شود که با اکثریت آرا ” انجمن مردمی هواداران نساجی “ به عنوان نام رسمی این کانون انتخاب شد .

در ادامه قرار شد تا هواداران سالانه مبلغ ۲۰ هزار تومن برای این کانون جهت تهیه اتوبوس برای بازی های خارج از خانه ،‌ دوخت پیراهن و شال و … مخصوص به کانون و از همه مهمتر ساخت کارت هواداری برای اعضا دریافت شود . هم چنین قرار شد تا هماهنگی های لازم با باشگاه انجام شود تا افرادی که کارت هواداری دارند بلیط ها را نصف قیمت دریافت کنند .

در پایان هم از حاضران خواسته شد تا نمایندگانی را از میان خود اتخاب کنند تا در ادامه کار نیاز به حاضر شدن همه هواداران در یکجا نباشد و صرفا نمایندگان آنها جهت هماهنگی با کانون در جلسات حاضر شوند و اخبار را به دیگران منتقل کنند .

اعضا اصلی یا نمایندگان هواداران در ” انجمن مردمی هواداران نساجی ” به شرح زیر می باشد :

رضا نادری – کاووس سیفی – جاوید حبیبی – مهرداد مرادی – شهاب فلاح نژاد – مرتضی جمشیدی – مجید دانشور – سعید فدوی – رضا علیزاده – شهرام میرزایی یحیی دهنی– امیر افشار– ایمان سروری.

همچنین ببینید

ورزشگاه وطنی

رنج شهروندان قائمشهر از برگزاری مسابقات در استادیوم وطنی

ورزشگاه پیر و قدیمی شهید وطنی که در هسته مرکزی شهر قائمشهر و ابتدای ورودی …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *