آموزش وردپرس
IMG_3385

اقدامی جالب از فوتبال دوستان قائمشهری/انجمن مردمی هواداران نساجی آغاز به کار کرد

با توجه به حضور تماشاگران زیاد در قائمشهر ، نبود یک تشکل که تماشاگران را ساماندهی کند کاملا مشهود بود . در نتیجه گروهی از تماشاگران تیم نساجی تصمیم گرفتند تا به این هدف دیرینه دست پیدا کنند .

قائم خبر:به گزارش مازنداسپرت؛ هفته قبل بود که جلسه ای جهت بررسی این پیشنهاد در ورزشگاه وطنی برگزار شد و استقبال نسبتا خوبی که در آن روز صورت پذیرفت ،‌تصمیم گرفته شد تا این هدف را هرچه زودتر پیگیری شود .

شب گذشته نیز طبق وعده داده شده جلسه ی دوم این تشکل در مسجد امام رضا محله سیفی آباد واقع در خیابان تهران شهرستان قائمشهر برگذار شد تا به طور رسمی اولین جلسه این تشکل برگذار شود .

در این جلسه تقریبا ۱۰۲ نفر از هواداران این تیم به علاوه ۶ تن از لیدر های نساجی که از زمان و مکان جلسه مطلع شده بودند در مسجد امام رضا (ع )حاضر شدند و با هم به صحبت نشستند تا تصمیمات لازم جهت تشکیل رسمی یک انجمن هواداری گرفته شود .

در این جلسه ابتدا مدارک لازم جهت عضویت در کانون از حاضران دریافت شد و شماره های آنها نیز جهت هماهنگی بیشتر و دعوت به گروه تلگرامی رسمی کانون گرفته شد . سپس رضا نادری به شرح حال کانون و هدف آن اشاره نموده و پس از آن از حاضران خواسته شد تا نامی برای این کانون انتخاب شود که با اکثریت آرا ” انجمن مردمی هواداران نساجی “ به عنوان نام رسمی این کانون انتخاب شد .

در ادامه قرار شد تا هواداران سالانه مبلغ ۲۰ هزار تومن برای این کانون جهت تهیه اتوبوس برای بازی های خارج از خانه ،‌ دوخت پیراهن و شال و … مخصوص به کانون و از همه مهمتر ساخت کارت هواداری برای اعضا دریافت شود . هم چنین قرار شد تا هماهنگی های لازم با باشگاه انجام شود تا افرادی که کارت هواداری دارند بلیط ها را نصف قیمت دریافت کنند .

در پایان هم از حاضران خواسته شد تا نمایندگانی را از میان خود اتخاب کنند تا در ادامه کار نیاز به حاضر شدن همه هواداران در یکجا نباشد و صرفا نمایندگان آنها جهت هماهنگی با کانون در جلسات حاضر شوند و اخبار را به دیگران منتقل کنند .

اعضا اصلی یا نمایندگان هواداران در ” انجمن مردمی هواداران نساجی ” به شرح زیر می باشد :

رضا نادری – کاووس سیفی – جاوید حبیبی – مهرداد مرادی – شهاب فلاح نژاد – مرتضی جمشیدی – مجید دانشور – سعید فدوی – رضا علیزاده – شهرام میرزایی یحیی دهنی– امیر افشار– ایمان سروری.

همچنین ببینید

roohani

شیخ محبوب مقتدرانه ماندگار شد

به گزارش قائم خبر؛ در روز ۲۹ اردیبهشت ماه مردم با حضور گسترده خود پای …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *