آموزش وردپرس
salehzade

اقدام جالب شهردار سابق قائمشهر +عکس

 قائم خبر : مهندس عباس صالح زاده عضو هیئت مدیره و سرپرست سازمان همیاری شهرداریهای استان مازندران به دفتر کار سابق خود بازگشت.

سرپرست سازمان همیاری شهرداریهای استان مازندران که پیش از این سکاندار شهرداری قائم شهر را بر عهده داشت به ملاقات سرپرست شهرداری قائم شهر مهندس سید علی حجازی آمد و دو طرف گفتگوئی چند ساعته داشتند.

خاطر نشان میشود پس از این دیدار مهندس عباس صالح زاده در مسیر خروج از عمارت شهرداری به دیگر همکاران شهرداری سری زده و از نزدیک با آنها خوش و بش کرد.

گفتنی است صالح زاده دارای مدرک کارشناسی عمران و کارشناس ارشد مدیریت اجرایی پیش از این بمدت تقریبا” ۴ سال هدایت شهرداری قائم شهر را عهده دار بوده و مبدا پروژه های خوب و بزرگی از جمله تقاطع غیر همسطح امام (ره) بعنوان نخستین تقاطع غیر همسطح شمال کشور بوده که به یادگار مانده است.

 

همچنین ببینید

KHODKOSHI

خودکشی دختر ۱۸ ساله با پرش از ساختمان ۵ طبقه

قائم خبر دختر جوانی در امیرکلا از ساختمان ۵ طبقه به پایین پرید و جان …

۱۶ دیدگاه

 1. درود بر اسطوره مازندران عباس صالح زاده با امدن حجازی شهرداری رنگ و بوی صالح زاده به خود گرفت

  • اسطوره؟؟؟؟
   کسی که اینقدر نسنجیده و بی ادبانه با عوامل زیردست خود و مردم شهر خودش برخورد میکرد چطور شده اسطوره؟
   شاید منظور اسطوره غرور و بلاهت منظورتونه؟!!!
   ایشون همون کسی نیست که در زمان قبل از شهردار شدن در ساعت اداری و با لوازم بیت المال کار شخصی انجام میداد؟؟

   • با سلام خدمت همشهریان فهیم… واقعا دور از انصاف هست که این عبارات زشت را که از طرف یک ائتلاف سودجو مستقیما هدایت میشود در وصف مهندس صالح زاده بیان میکنند…ایشان مدیر قاطع و لایقی بودند در شهرمان که قدرشان را ندانستیم…که در حال حاضر به عنوان مدیر استانی در سطح کلان مشغول به خدمتن… لطف کنید دوستان به دور از توصیفات رانت خوران وجدان خود را کنار نذارید و عملکرد این مهندس فرهیخته را با دوره دیگران مقایسه کنید…

    • صالح زاده سردار سازندگی…. ای کاش از وجودش بهره مند بودیم…. قاطع و جدی بودن بی ادبی نیست…. رانت خواری را از بین برد تا حدی….

 2. قائم شهر عقب افتاده ترین شهر استان می باشد دلیلش جیست؟

 3. والله ما که از این آقا چیزی جز بی احترامی به مردم و پرسنل شهرداری ندیدیم ؟! نمیدونم شما چطور این اخبار رو دراوردید؟؟! این آقا ساعت ۲ بعد از ظهر اومد ۴ رفت اون موقع کدوم پرسنل شهرداری سر کار بوده ؟! البته اقدام جالب ایشونو باید در رابطه با کسانیکه ایشون یک کارمند غیر اجتماعی واحد عمران بودو یک شبه اونو به سرپرستی شهرداری و شهردار قائمشهر رسوندن ارزیابی کنید تا رسالت رسانه ای خودتونو بجا آورده باشید…..

  • یادم میاد صالح زاده شهردار شده بود از یکی از مسئولان پرسیدم چرا اینو انتخاب کردن؟
   جواب داد صالح زاده گفت منو شهردار کنید تا من حسینی رو از معاونت بردارم.
   (قبل از شهردار شدن صالح زاده سید جعفر حسینی معاون بود و شورای شهر باهاش خوب نبودن و صالح زاده با این ترفند شورا را مجاب کرد که انتخاب بشه)
   بعد از شهردار شدن هم اینکار رو کرد و هیچ پستی به حسینی نداد و حسینی هر روز میاومد شهرداری و بدن انجام هیچ کاری بعد از اتمام ساعت اداری میرفت خونه تا دوستان جایی براش ردیف کردن و از اینجا رفت

   • یعنی واسه برداشتن معاون اومدن همچین کاری کردن … صالح زاده که اون موقع قدرتی نداشت … شانس آوردیم نگفتی کار موصاد و اسرائیل و اینا بود :دی

 4. بعضی آدمها بعد از رسیدن به اهدافشون دست ولینعمتشونو هم گاز میگیرن و برای رسیدن به جاه و مقام آبرو و حیثیت کسی براشون مهم نیست.برای باشرف ترین انسان ها هم توطئه و دسیسه چینی میکنند… دیگه خودت بخوان حدیث مفصل از این مجمل. …

 5. من دوتا پل عابر تو این شهر ساختم و خیلی با آقای صالح زاده برخورد داشتم و همیشه هم با لحن تند و بد صحبت می کرد. هرگز ایشون رو قبول نداشتم. ملاقات کننده ها روتو اتاق انتظار نگه میداشت و از اون در می رفت بیرون. تو خود مفصل بخوان از این مجمل….

 6. واقعا دمش گرم خدا خیرش بده

 7. دمش گرم خدا خیرش بده

 8. سلام به همه عزیزان شهرداری . من یه هم شهری سفر کرده از دیار پدری هستم .عزیزان بنده هر وقت و هر زمانی اللخصوص عید نوروز به شهر پدری با دوستان امدیم به لحاظ زیبایی شهری چیزی بجز آبرو ریزی نبوده .بنده به عنوان یک شهر وند کاری به تعویض شهردار یا هر مقام دیگری ندارم .چیزی که عیان هست کم کاری و ضعف مدیرت شهرداریست. امید وارم تغیر و تحول تاثیری در زیبای این شهر فلک زده داشته باشه نه جولان دادن و قدرت نمایی آقایان.

 9. با سلام
  ما رو بخدا بس کنید خدا خودش سزای کارهای شرم آورش رو بده.
  خیلی از چیزها گفتنی نیست.یا علی

 10. همه باند بازی سر خودتان درد نیاورید

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *