آموزش وردپرس
IMG13241573

المپیاد فرهنگی ورزشی جوانان هلال در قائمشهر پایان یافت

قائم خبر:به گزارش خبرنگار مهر، لیلی احمدی معاون جوانان جمعیت هلال احمر استان بعد از ظهر شنبه در اختتامیه این المپیاد فرهنگی، هدف از برگزاری این رقابتها را احیای مجدد مسابقات ورزشی وبهره گیری از ظرفیت اماکن ومجموعه های ورزشی جمعیت جهت توسعه ورزش همگانی وارتقاء سلامت وآمادگی جسمانی وروحی جوانان عضوجمعیت هلال احمر به منظور ارائه خدمات بشر دوستانه وامدادی عنوان کرد.

وی تصریح کرد: نشاط وشادابی،تحرک وهدایت ،انرژی وتوانایی اعضای جوان در امر تلاش وسازندگی به همراه تقویت روحیه جوانمردی از دیگراهداف برگزاری این المپیاد است.

وی افزود:المپیاد مذکور با حضور۵۲۰ نفر عضو جوان به تفکیک خواهران وبرادران برگزار شد که اعضای مربوطه به مدت ۱۰ روز در رشته های فوتسال، والیبال ،شناو نجات غریق وآمادگی جسمانی به رقابت پرداختند و در پایان نیزنفرات برگزیده به المپیاد فرهنگی ورزشی کشوری راه یافتند.

وی گفت:در رشته آمادگی جسمانی با رویکرد امدادی در گروه خواهران تیمهای آمل،ساری و تنکابن مقام اول تا سوم را از آن خود کردند.

به گزارش مهر، در بخش انفرادی نیز مهدیه محمود سلطانی از تنکابن،ندا پهالی از تنکابن و سیداکرم اکراسیدی از بابلسر رتبه اول تا سوم را کسب کرد و در بخش آمادگی جسمانی برادران با رویکرد امدادی تیمهای قائم شهر،بندپیو بابل رتبه اول تا سوم شدند.

در بخش انفرادی نیز مرتضی نظری از قائمشهر،حسین ابراهیم زاده از قائمشهر،کیانوش نادری از سوادکوه و مصطفی نظری از قایمشهر مقام اول تا چهارم را کسب کردند.

در بخش شنا و نجات غریق نمایندگان آمل و قایمشهر اول تا سوم شدند.همچنین در فوتسال نیز تیمهای رامسر،قائمشهر و نکا اول تا سوم شدند ودر والیبال نیز نمایندگان آمل، قائمشهر و چالوس در جایگاه اول تا سوم قرارگرفتند.

همچنین ببینید

ورزشگاه وطنی

رنج شهروندان قائمشهر از برگزاری مسابقات در استادیوم وطنی

ورزشگاه پیر و قدیمی شهید وطنی که در هسته مرکزی شهر قائمشهر و ابتدای ورودی …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *