آموزش وردپرس
کمال علیپور
کمال علیپور

امثال حامد ابراهیمی نباید بعنوان رئیس در هیات فوتبال باشند

kamal-alipurنماینده مردم قائم شهر،سوادکوه ،جویبار و سیمرغ در مجلس شورای اسلامی گفت: چمن مصنوعی استادیوم ورزشی وطنی استاندارد و بین المللی نیست.

کمال علیپور در گفتگو با خبرنگار مهر افزود: چمن مصنوعی درجه یک برای ورزشگاه خریداری کردند و بودجه ۸۰۰ میلیون تومانی برای چمن اختصاص یافت که هنوز کامل تخصیص پیدا نکرده است.

 وی اشاره کرد: متاسفانه با عدم پیگیری دلسوزانه بازی در هفته اول در ورزشگاه شهرستان انجام نمی شود اما در هفته دوم این مسئله برطرف می شود.

 وی با اشاره به اینکه مدیرکل ورزش و جوانان در امر ورزش شهرستان دلسوزانه عمل نمی کند، گفت: بنده اعتقاد دارم که مدیراجرایی نباید مثل معاون مالی اداری انتظار پشت میر نشینی داشته باشد وباید کف میدان باشد که متاسفانه نیست.

 نماینده مردم درمجلس شورای اسلامی با بیان اینکه قائم شهر ورزشی ترین شهراستان است که درهمه رشته های مختلف ورزشی فعالیت دارد،اظهارداشت: در ورزش قائم شهر باید فردی بعنوان مدیر اداره ورزش و جوانان باشد که سلامت فکری،روحی،سالم و متصل به این و آن نباشد.

 علیپور با اشاره به اینکه دریک زمانی تکواندو وکاراته در ایران حرف اول را می زد ون بابیان اینکه بیش از ۵۰ مدال ازآن قائم شهر است در مسابقات جهانی و کشوری ، افزود: باید به آن جهش داد و درانتخاب مدیر دقت شود.

 وی اظهارداشت: در یک دوره ای فوتبال قائم شهر درکشور حرف اول را می زد چرا درحال حاضر اینطورنیست، بدلیل اینکه نباید امثال مثل حامد ابراهیمی بعنوان رئیس در هیات فوتبال شهرستان باشد.

 علیپوربیان کرد: رئیس هیات فوتبال باید برنامه ریز، آشنایی به توپ داشته باشد وباندبازی نباشد واین از وظایف مهم مدیرکل است.

همچنین ببینید

KHODKOSHI

خودکشی دختر ۱۸ ساله با پرش از ساختمان ۵ طبقه

قائم خبر دختر جوانی در امیرکلا از ساختمان ۵ طبقه به پایین پرید و جان …

۱۳ دیدگاه

 1. شیرگاهی ریکا

  آقای علیپور
  شما که نماینده این شهر هستی ، چه کاری واسه فوتبال این شهر انجام دادی؟چه بودجه از دولت برای انجام این پروژه از دولت گرفتی؟باز دم سعادتمند گرم که با بودجه شهرهای دیگه داره به قائمشهر کمک میکنه.
  آقای علیپور،شما که مخالف باند بازی هستی،برادر زاده محترمتان چه سابقه ای دارد که سرپرست یک تیم بزرگ مثل نساجی شده؟
  شاید شما و آقای ابراهیمی بر روی انتخاب شهردار با هم کل دارید؟! وای به حال مردم این شهر که اسیر سیاسی بازی شما آقایون شدن

 2. اقاى علیپور نارا حتی شما از نیروهای اقاى حسینی درتربیت بدنى میباشد؟

 3. علیپور راست میگه فکر نکنم این زمین وطنى تا چند هفته دیگه اماده بشه. مسولین ورزش ما کلا با حالند

 4. از سه سال دیگه ترسیدی
  آره درست فکر کردی حامد ابراهیمی می خواد کاندیدای مجلس بشه
  فکر زیرکانه ای بود
  برای ابقای خودت کاری کن که به چشم بیاد

 5. آقای علیپور دست از این شیطنت هات بردار وارد بازی هی سیاسی نشو کار خودت رو بکن بالاتر از جایگاه خودت صحبت میکنی

 6. آقای علیپور عزیز… مرسی از شما که برادرزاده تون رو با کلی رزومه ی زیاد فوتبالی ( خیلی زیاد) در زمینه ی فوتبال به نساجی معرفی کردین…!!!

  شما و آقای حسینی از این ۴ سال نهایت استفاده روببرین که مطمئنا” سری بعد رای بیار نیستین…!!!!

 7. علیپور نساجی رو رها کن
  لا اقل یکی رو معرفی میکردی به نساجی که چیزی از فوتبال بدونه
  جای بسی تاسفه

 8. اقای علیپور شماکه مخلف باندبازی هستی چطور برادرزاده شما بدون سابقه ورزشی سرپرست تیم بزرگی مثل نساجی شده .اول اصلاح را از خود اغاز کنید .درضمن با این حرفها دقیقا داری اینده نگری می کنی که مثلا جناب اقای ابراهیمی را تخریب کنی ولی با این حرفها از محبوبیت جناب اقای ابراهیمی کاسته نمی شه .درضمن فوتبال قائمشهر از دهه ۸۰افول کرده نه در دوره اقای ابراهیمی .پس اطلاعات نداری در این خصوص اظهار نظر نکن

 9. اقای علیپور اگه دست تو باشه همه فامیلای خودتو از فرمانداری و شهرداری و هیاتها میذاری سر کار یا همه اعتبارای این شهرو میبری شهرود کلا

 10. شما که رفتین اونجا چیکار کردین واسه ما جزئ اینکه برادر زادتو بیاری نساجی و چپ . راست جلسه های بزاری

 11. آقای علیپور حقیقت را گفت . نساجی ۱۸ سال بازیچه همه شد . آقایون کمیسیون ورزش بیان بگن با اومدن اسپانسر جدید چه کردند؟والله خجالت داره

 12. اجازه بدیدهرکس نظرخودش روبگه اینقدرسریع جبهه گیری نکنیدواینقدرباتعصب خشک ازطرفدارانتون دفاع نکنید

 13. قائم شهر وحومه

  اگه قائم شهر ورزشی ترین شهر شمال کشور هست چرا اداره کل استان رو اینجا نمی یارین//این استعداد ها باید به ثمر بشینن

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *