آموزش وردپرس
نمایشگاه پاییزه قائمشهر
نمایشگاه پاییزه قائمشهر

امسال نمایشگاه بهاره در شهرستان قائمشهر برگزار نمی شود

قائم خبر:به نقل از قائم آنلاین، غلامرضا میرزایی نایب رئیس اتاق اصناف شهرستان قائمشهر در گفتگوی با خبرنگار قائم آنلاین در مورد عدم برپایی نمایشگاه بهاره خبر داد و گفت : به دلیل استقبال زیاد متصدیان واحدهای صنفی کیف و کفش ، پوشاک ، مبل ، خواربار ، آجیل و… در شهرستان قائمشهر امسال نمایشگاه بهاره برگزار نخواهد شد.

وی افزود: واخدهای صنفی قائمشهر در سطح شهر اجناس خود را به صورت فروش فوق العاده اعلام کردند و شهروندان محترم میتوانند اجناس خود را از کسبه های بازار تهیه کنند.

میرزایی ادامه داد: ابتدا جهت برپایی نمایشگاه بهاره در قائمشهر ثبت نام بعمل آمد ولی در ادامه با جلساتی که اتاق اصناف برگزار کرد تا این لحظه مجوزی برای برپایی نمایشگاه بهاره صادر نشده است . تا به واحدهای صنفی بازار که فروش فوق العاده اعلام کردند احترام گذاشته شود و شهروندان کالای خود را از کسبه های دائمی شهر تهیه کنند.

نایب رئیس اتاق اصناف اظهار داشت: واحدهای صنفی که از اتحادیه مربوطه مجوز فروش فوق العاده دریافت نموده اند موظفند با نصب بنر در سر درب فروشگاه و نصب برچسب قیمت روی کالا و همچنین صدور فاکتور برای مشتری اقدام به فروش نمایند ، مردم شریف قائمشهر می توانند در صورت مشاهده هر گونه تخلف ، مراتب را با شماره تلفن ۱۲۴ و ۴۲۲۲۵۱۱۹ بازرسی و نظارت اطلاع رسانی نمایند

در ادامه غلامرضا میرزایی در مورد دست فروشان هسته ی مرکزی شهر نیز بیان داشت : طبق اعلام شهرداری مقرر شد از ابتدای اسفند دستفروشان ازهسته مرکزی شهر به بازار الماس کفشگرکلا هدایت شوند که متاسفانه تاکنون اقدام جدی در این خصوص صورت نگرفته و برخوردی با دستفروشان نشده است .

وی ادامه داد : امیدوارم هرچه زودتر این امر میسر شود و دستفروشان سازماندهی شده و در بازار الماس کفشگر کلا مستقر شوند تا مردم بتوانند راحت تر خرید نمایند و فشار ترافیکی هسته ی مرکزی شهر نیز کم شود .

میرزایی در پایان اظهار داشت : از کلیه کسبه شریف و متدین شهرستان قائمشهر درخواست می شود تا در پاسخ به اعتماد مسئولین و اجازه اجرای طرح فروش فوق العاده ، نهایت سعی خود را در جلب رضایت مصرف کننده ، با عرضه کالای مرغوب در پایین ترین قیمت ممکن بنمایند .

همچنین ببینید

ورزشگاه وطنی

رنج شهروندان قائمشهر از برگزاری مسابقات در استادیوم وطنی

ورزشگاه پیر و قدیمی شهید وطنی که در هسته مرکزی شهر قائمشهر و ابتدای ورودی …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *