آموزش وردپرس
moalemi

انتقاد آیت الله معلمی از عملکرد شهرداری قائمشهر

قائم خبر:علی معلمی امام جمعه قائمشهر در خطبه های نماز جمعه در مورد تغییرنام کوچه ها و خیابان ها و دیگر مشکلات شهر قائمشهر اظهار داشت: برداشتن نام شهید از تابلو ها و قرار دادن نام های دیگر نشان دهنده چه چیزی است را نمی دانم.

وی با شاره به اینکه این اقدام شهرداری به ذهن می رساند که انگیزه های سیاسی در کار باشد ادامه داد: نامگذاری خیابان ها و کوچه ها باید برای جامعه قابل تحمل باشد، مثلا خیابان جویبار چندین سال است که با این نام معرفی شده است و برداشتن این عنوان و نام گذاری به نام یک متوفی برای جامعه قابل تحمل نیست.

امام جمعه قائمشهر اظهار داشت: شهروندان قائمشهری شهدا را تحمل دارند و مسئولین باید افکار عمومی را ملاحظه کنند و دقت بیشتری داشته باشند، برخی از خانواده ها آمده بودند و بسیار گله مند بودند.

نماینده مردم مازندران در مجلس خبرگان رهبری در ادامه انتقاد از عملکرد شهرداری بیان داشت : زیر گذر مقابل خیابان نیما چندی است نیمه کاره مانده و اخیرا تصادف های سختی بین قطار با خودرو بوجود آمده و جوانی فوت شده و جوان دیگری نیز آسیب دیده است.

این مسئول در پایان گفت: شورای شهر و شهرداری باید مراقبت بیشتری داشته باشند و پیمانکار باید به سرعت کار را انجام دهند و خیلی وقت است که این پروژه نیمه تمام مانده است که امیدوارم هرچه زودتر به اتمام برسد.

خبرگزاری بلاغ

همچنین ببینید

KHODKOSHI

خودکشی دختر ۱۸ ساله با پرش از ساختمان ۵ طبقه

قائم خبر دختر جوانی در امیرکلا از ساختمان ۵ طبقه به پایین پرید و جان …

۴ دیدگاه

 1. فقط اینا نیست.اگه بخواهیم بنویسیم که یک لیست طولانی میشه.

 2. با سلام….حاج اقا معلمی درست می فرمایند..مشکل از عدم تعامل جناب شهرداربا اعضای محترم شورای شهراست … خطاب به اعضای شورای شهر ..دندانی که خرابه باید کند انداختش دور

 3. مگر اینکه حاج آقای معلمی و بزرگان شهر کاری کنند تا شهر از شر شهرداری بی کفایت مانند حجازی خلاص شه
  و الا این شورا صحبتش نیست
  خود حجازی بارها اذعان کرده شورا تو مشتشه
  خود بخوان حدیث مفصل از این ………………..

 4. باسلام
  از حاج آقای معلمی بسیار سپاسگزارم . دوستانی که کامنت گذاشته اند کاملا درست می فرمایند . بی کفاتی و بی لیاقتی در شهرداری این شهر مظلوم بیداد می کند . زیرگذری که ماههاست آماده بهرده بردای شده اما مراحل انتهایی کار باقی مانده تنها گوشه ای ازین بی کفایت ها است ولو به هر دلیلی . بیش از این هم از آقایانی که عدم کفایت خود را در شهرداری ساری نشان دادند توقع نمیرفت. و چه ساده ایم اگر بیاندیشیم که با از دست رفتن جان چندین و چند جوان و شهروند بی گناه و مظلوم این نابخردی ها پایان خواهد یافت .

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *