آموزش وردپرس
hosseini2-535x259

انتقال جنجالی کاپیتان نساجی به گسترش فولاد تبریز

قائم خبر:یک انتقال جنجالی و لو رفتن پیام‌های فردی در شبکه‌های اجتماعی، باعث ایجاد یک غوغای واقعی در جامعه فوتبال به خصوص اهالی فوتبال در تبریز شد.

به گزارش جهان،خبر ورزشی نوشت: یک انتقال جنجالی و لو رفتن پیام‌های فردی در شبکه‌های اجتماعی، باعث ایجاد یک غوغای واقعی در جامعه فوتبال به خصوص اهالی فوتبال در تبریز شد.

موضوع به قرارداد محسن حسینی بازیکن نساجی قائمشهر مربوط است که به گسترش فولاد پیوست اما چهارشنبه شب گذشته بود که فردی در شبکه اجتماعی وایبر، پرده از بخشی از این اتفاق برداشت. این‌ فرد به جای ارسال پیام شخصی برای یکی از مدیران فوتبال ایران، به اشتباه در یک گروه از خبرنگاران نوشت: «سلام استاد. قرار بود ۲۰۰ میلیون محسن حسینی بین من و (…) راز باشه.

شما تو وایبر مطرح کردی، الان کل تبریز می‌فهمن حاج(…‌)! و مهندس (…‌) و حاج(…‌). شما که تخفیف دادی به خاطر برند گسترش نباید منت بذاری. شما به بازیکن ۲۰ میلیون دادی، نیم‌فصل بازی کرده ۱۰۰ تومن هم گرفتی واسه نساجی. شما واقعاً کاسبی». فرد مورد اشاره، پس از چند دقیقه به اشتباه خود پی برد و نوشت: «دوستان ببخشید، اشتباه فرستادم». اما این ماجرا به یک جنجال واقعی بدل شد.

محسن حسینی در این مورد به ما گفت: «من این ‌فرد را نمی‌شناسم، فقط یکی، دو بار با او سلام و علیک کردم. نمی‌دانم چرا به موضوع من اشاره کرده و قصدش از این کار چیست ولی من ۲۰ میلیون نگرفتم بلکه ۴۰ درصد قراردادم را دریافت کردم. برای حضورم در گسترش نیز کوچکترین تخلفی صورت نگرفته است. نه با دلال کار کرده‌ام و نه حاضرم به کسی پول بدهم. با این حال حاضرم در این خصوص در هر مرجع و نهادی پاسخگو باشم چون شاید مسائلی پشت پرده وجود دارد که من از آن بی‌اطلاع هستم.»

همچنین ببینید

n00276268-r-b-001

قرارگاه نوروزی فرماندهی انتظامی شهرستان قائم‎شهر افتتاح شد/تصاویر

قائم خبر به نقل از قائم آنلاین :  صبح امروز قرارگاه نوروزی فرماندهی انتظامی شهرستان …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *