آموزش وردپرس
dscn10831

انفجار خودرو بر روی پل سیاهرود قائم شهر حادثه آفرید

به گزارش روابط عمومی سازمان ،ساعت ۱۴:۲۰ دقیقه روز یکشنبه سیزدهم مردادماه طی تماس شهروندی با سامانه ۱۲۵ ،انفجار خودروی پیکان بر روی پل سیاهرود قائم شهراعلام شد.ستاد فرماندهی آتش نشانی بلافاصله آتش نشانان ایستگاه شماره ۴ و ایستگاه مرکزی را به محل حادثه اعزام نمود.

 رستم پور فرمانده آتش نشانان در این خصوص گفت:رخداد حادثه در اثر بی احتیاطی راننده خودروی پیکان هنگام عبور از کمربندی شمالی بروز کرده و بعلت عدم کنترل خودرو توسط راننده ،خودرو پس از برخورد با گاردریل وسط جاده و طی کردن مسافتی ،منحرف و روی پل سیاهرود واژگون و آتش گرفت .

 وی گفت:راننده در کابین خودرو محبوس شده بود، اماخوشبختانه قبل از رسیدن آتش نشانان ،وی توسط کسبه اطراف محل حادثه از کابین خارج شد . همزمان با رهاسازی راننده ،خودروی پیکان بعلت نشت سوخت LPG دچار انفجارگردید.آتش نشانان به محض رسیدن به محل حادثه با استفاده از تجهیزات خاموش کننده ولوله کشی لوله های آبدهی اقدام به مهار آتش کرده و آنرا کاملا خاموش نمودند.آتش نشانان پس از ایمن سازی محیط و جابجایی خودروبه ماموریت خود پایان دادند.

 

همچنین ببینید

KHODKOSHI

خودکشی دختر ۱۸ ساله با پرش از ساختمان ۵ طبقه

قائم خبر دختر جوانی در امیرکلا از ساختمان ۵ طبقه به پایین پرید و جان …

۲ دیدگاه

  1. راننده خودرو توسط کسبه نجات نیافته بلکه توسط دو تن از پاسدارانی که با سرویسشان در حال عبور از آنجا بودند با شجاعت نجات پیدا کرد که بعد از نجات پس از چندثانیه خودرو منفجر گردید و نیرو های آتش نشانی نیز پس از ۱۰ دقیقه در محل حاضر شدند.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *