آموزش وردپرس
295130_373

انهدام باند خرید و فروش تجهیزات ماهواره‌ای در قائمشهر

به گزارش قائم خبر :  علی رمضانی  فرمانده سپاه امروز در شهرستان قائمشهر اظهار داشت، این باند بزرگ خرید و فروش و نصب تجهیزات ماهواره‌ای در هفته جاری طی یک عملیات غافلگیرانه کشف و منهدم شد.

وی افزود: در این عملیات که به همت اطلاعات سپاه ناحیه صورت گرفت چهار نفر با هویت معلوم دستگیر شدند.

این مسئول ادامه داد: از این متهمان ۱۶۲ عدد ال.‌ام.‌بی، ۲۹ دستگاه رسیور نو، پنج دستگاه رسیور دسته دوم، ۴۸ عدد قیچی مربوط به تجهیزات ماهواره‌ای، سه دستگاه سیستم پایه‌گردان، ۱۵۸ عدد فیش رابط، چهار پایه گردان، ۱۲ عدد دیش ماهواره، دو عدد درجه‌سنج، ۱۰ عدد پایه ماهواره، ۴۵ عدد سیم رابط بین دیش و ال.‌ام.‌بی کشف و ضبط و متهمان تحویل مقامات قضایی شدند.

رمضانی ادامه داد: در راستای مقابله با تهدیدات نرم دشمن و پیشگیری از اشاعه منکرات در جامعه طبق عمل به دستورات اسلامی و شرعی واحد اطلاعات این ناحیه با تلاش شبانه‌روزی و مداوم توانسته در این راستا باند بزرگ خرید و فروش نصب تجهیزات ماهواره‌ای را در این شهرستان کشف و منهدم کند.

وی تصریح کرد: اعضای باند مذکور با ورود این تجهیزات از مرکز کشور در سطح وسیع اقدام به فروش، توزیع و نصب آن در شهرستان قائمشهر می‌کردند.

فرمانده سپاه قائمشهر در پایان تاکید کرد: در ادامه این عملیات و دستگیری‌ها افرادی که با این باند در ارتباط بودند، دستگیر شدند.

295132_270-(1)

همچنین ببینید

KHODKOSHI

خودکشی دختر ۱۸ ساله با پرش از ساختمان ۵ طبقه

قائم خبر دختر جوانی در امیرکلا از ساختمان ۵ طبقه به پایین پرید و جان …

یک دیدگاه

  1. اخه به شما چه ربطی داره

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *